Netflix 2 TL'lik haftalık paketini test ediyor

Netflix 2 TL'lik haftalık paketini test ediyor

Türkiye'de çok büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Netflix platformu kullanıcılarına sunacağı 2 TL'lik haftalık paketini test ediyor.

Son zamanlarda gittikçe daha fazla insan tarafından tercih edilerek televizyonların yerini alan ve birçok farklı üyelik seçenekleri sunan Netflix, sunacağı yeni haftalık paketinin ödeme şeklini test edildiği öğrenildi.

Kullanıcılarına sunduğu avantajlı üyelik seçeneklerinin yanı sıra yayınladığı orijinal diziler ve filmler ile insanları adeta kendine bağımlı hale getiren Netflix, ödeme planlarında da oldukça avantajlı seçenekler sunuyor.

Üzerinde çalıştığı yeni üyelik paketi olan haftalık paketinde ise farklı bir ödeme seçeneği üzerinde çalıştığı öğrenilen Netflix'in kullanıcılara yönelik sunduğu ödeme planında radikal bir değişiklik yaparak farklı bir yöntem izleyeceği belirtiliyor. Mevcut olarak kullanıcılara şuan sunduğu aylık ödeme sistemini değiştirerek bu sistemi haftalık ödeme sistemine dönüştürmek için çalışmalar yapan platform, üyelik ücretlerinin de aynı oranda bölünebileceği bir sistem üzerinde çalışıyor.

Elde edilen bilgilere göre Netflix, bu sistemi şu anda Hindistan'da test ediyor. Bu yeni paket kısa süre önce Türkiye'de kullanıma sunulan mobil paket benzeri özelliklere sahip olacak. Eğer bu üyelik ve ödeme sistemi Türkiye'de de hayata geçerse kullanıcılar Netflix'in sekiz lira civarında olan ve geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan mobil paket benzeri abonelik için her hafta iki lira ödeme yapacaklar.

Bu sisteme en çok onlar sevinecek

Şu an test aşamasında olan bu yeni üyelik ve ödeme sisteminin hayata geçmesi özellikle bu platformu kısa süreliğine kullanmak ve aboneliklerini hemen sonlandırmak isteyen kullanıcıları çok sevindireceğe benziyor. Bu yeni sistemin diğer ülkelerdeki kullanıcılara ne zaman sunulacağı tam olarak bilinmiyor.

Serkan Yetişmişoğlu; <br /> İşaret fişeği! Serkan Yetişmişoğlu;
İşaret fişeği!

Ali İhsan Yavuz'dan önemli açıklamalar Ali İhsan Yavuz'dan önemli açıklamalar

Bursa'da binlerce sporcu tarihin arasında koşacak Bursa'da binlerce sporcu tarihin arasında koşacak

Mehmet Ali Ekmekçi; <br />  Olmadı da olmadı Mehmet Ali Ekmekçi;
Olmadı da olmadı

Bursalılar Ulu Cami'ye akın etti Bursalılar Ulu Cami'ye akın etti

Türkiye'den YPG/PKK'lı teröristlerle görüşen Macron'a çok sert tepki Türkiye'den YPG/PKK'lı teröristlerle görüşen Macron'a çok sert tepki

TEM Otoyolu'nda 3 tır birbirine girdi, yaklaşık 10 kilometre kuyruk oluştu TEM Otoyolu'nda 3 tır birbirine girdi, yaklaşık 10 kilometre kuyruk oluştu

Bursa'da jandarma uyuşturucu tacirlerine nefes aldırmadı Bursa'da jandarma uyuşturucu tacirlerine nefes aldırmadı

Birleşik Arap Emirlikleri casusu olduğu öne sürülen 2 şüpheli tutuklandı   Birleşik Arap Emirlikleri casusu olduğu öne sürülen 2 şüpheli tutuklandı

Bursa'daki defineciler uslanmamışlar! Biri daha önce... Bursa'daki defineciler uslanmamışlar! Biri daha önce...

Önce öldürüldü sonra elleri ve ayakları kesilerek yakıldı Önce öldürüldü sonra elleri ve ayakları kesilerek yakıldı

Bursa'da intihar eden polis memuru İnegöl'de toprağa verildi Bursa'da intihar eden polis memuru İnegöl'de toprağa verildi

Tutuklama kararını duyunca intihar etmeye kalktı Tutuklama kararını duyunca intihar etmeye kalktı

Eşini 'bakışlarından' şüphelendiği için öldürmüş Eşini 'bakışlarından' şüphelendiği için öldürmüş

Ortalığı karıştıran iddia! Tuba Babuna kaçırıldı mı? Ortalığı karıştıran iddia! Tuba Babuna kaçırıldı mı?