Trump: İran hazır olduğunda bizi arayacak Trump: İran hazır olduğunda bizi arayacak

ABD Devlet Başkanı Donald Trump, ABD'nin İran ile müzakereye çabaladığına dair yayınlanan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "İran hazır olduğunda bizi arayacak" dedi.

Tarihin en ölümcül ikinci salgını yayılıyor! Korkutan uyarı... Tarihin en ölümcül ikinci salgını yayılıyor! Korkutan uyarı...

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom, Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nde (KDC) geçen yıl temmuz sonunda başlayan Ebola salgının yayılma riskinin hala "çok yüksek" olduğu uyarısında bulundu.

Balistik füzeyle Mekke'yi mi vuracaklar? Açıklama geldi... Balistik füzeyle Mekke'yi mi vuracaklar? Açıklama geldi...

Yemen'deki Husiler, Mekke'yi hedef alan balistik füze saldırısı düzenledikleri yönündeki haberleri yalanladı.

400 öğrencinin 40 milyon dolarlık kredi borcunu ödeyecek 400 öğrencinin 40 milyon dolarlık kredi borcunu ödeyecek

Afrika kökenli ABD'li yatırımcı ve hayırsever Robert F. Smith, Georgia eyaletindeki Morehouse College adlı üniversiteden mezun olan toplam 400 öğrencinin yaklaşık 40 milyon dolar değerindeki eğitim kredisi borcunu ödeyeceğini açıkladı.

Sage Northcutt'ın kafatası kırıldı Sage Northcutt'ın kafatası kırıldı

MMA dövüşçüsü Sage Northcutt, Cosmo Alexandre ile karşılaştığı maçta büyük şok yaşadı. Maçın 29. saniyesinde nakavt olan Northcutt, mücadele sonrası ameliyat oldu ve kafatası da dahil olmak üzere 8 farklı yerinde kırık olduğu ortaya çıktı.

''ABD gücünü yeni bir savaşta arıyor'' "ABD gücünü yeni bir savaşta arıyor"

ABD-İran krizini küresel bir kriz olarak değerlendiren ANKASAM Başkanı Prof. Dr. Erol'a göre batıdaki liderliği dahi tartışmalı hale gelen ABD, gücünü yeni bir savaşta arıyor. Erol'a göre İran krizi, beka endişeli bir kırılmaya işaret ederken, elinde ciddi bir gerekçesi olmayan ABD, İran'ı daha saldırgan bir tutum içine itmeye çalışıyor.

ABD Donanması'nda seks skandalı ABD Donanması'nda seks skandalı

ABD Donanması'na ait USS Florida güdümlü füze denizaltısında seks skandalı yaşandığı belirtildi.

ABD'li milyarder öğrencilerin eğitim kredisi borcunu ödeyecek ABD'li milyarder öğrencilerin eğitim kredisi borcunu ödeyecek

Afrika kökenli ABD'li yatırımcı ve hayırsever Robert F. Smith, Georgia eyaletindeki Morehouse College adlı üniversiteden mezun olan toplam 400 öğrencinin yaklaşık 40 milyon dolar değerindeki eğitim kredisi borcunu ödeyeceğini açıkladı.

Bakan Kurum, Bükreş Büyükelçiliği'ni ziyaret etti Bakan Kurum, Bükreş Büyükelçiliği'ni ziyaret etti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye'nin Bükreş Büyükelçiliğini ziyaret ederek, Büyükelçi Füsun Aramaz ile görüştü.

İngiliz siyasetçiye 'milkshake'li saldırı İngiliz siyasetçiye 'milkshake'li saldırı

İngiltere'de Brexit Partisi lideri Nigel Farage, Newcastle şehrini ziyareti sırasında 'milkshake'li saldırıya uğradı.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor