Fransa'daki protestolarda gözaltına alınanların sayısı belli oldu Fransa'daki protestolarda gözaltına alınanların sayısı belli oldu

Fransa'da sarı yeleklilerin 17 Kasım'dan bu yana düzenledikleri gösteriler sırasında çıkan olaylarda 4 bin 99 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

ABD'den biri bakan 3 Kuzey Koreli yetkiliye yaptırım ABD'den biri bakan 3 Kuzey Koreli yetkiliye yaptırım

ABD Hazine Bakanlığı, insan hakları ihlalleri ve sansür gerekçesi ile aralarında Devlet Güvenlik Bakanının da bulunduğu 3 üst düzey Kuzey Koreli yetkiliyi yaptırım listesine aldığını açıkladı.

Cemal Kaşıkçı Time dergisinin 'yılın kişisi' unvanı için finale kaldı Cemal Kaşıkçı Time dergisinin 'yılın kişisi' unvanı için finale kaldı

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı, Amerikan Time dergisinin her yıl seçtiği "yılın kişisi" unvanı için finale kalan isimler arasında yer aldı.

ABD Deyrizor'da camiden sonra hastane vurdu ABD Deyrizor'da camiden sonra hastane vurdu

ABD öncülüğündeki DEAŞ karşıtı koalisyon, Suriye'nin Deyrizor iline bağlı Heccin ilçesinde bir hastaneyi vurduklarını açıkladı.

ABD'ye iade edilen FETÖ'cü Kemal Öksüz suçunu kabul etti ABD'ye iade edilen FETÖ'cü Kemal Öksüz suçunu kabul etti

ABD Adalet Bakanlığından, Kongreye yalan beyanda bulunmak suçlamasıyla hakkında iddianame hazırlanan FETÖ üyesi Kemal Öksüz'ün ABD'ye teslim edildiği ve kendisine isnat edilen suçu kabul ettiği bildirildi.

NYT: Mobil uygulamalar kullanıcı konumlarını başka şirketlere satıyor NYT: Mobil uygulamalar kullanıcı konumlarını başka şirketlere satıyor

Amerikan New York Times (NYT) gazetesi, binden fazla popüler mobil uygulamanın, kullanıcıların konum bilgilerini toplayarak izinsiz başka şirketlere sattığını ortaya çıkardı.

Çin'de, Apple'ın birçok modeli yasaklandı Çin'de, Apple'ın birçok modeli yasaklandı

Çin'de, Apple'ın birçok modelinin patent ihlali nedeniyle satışının yasaklandığı bildirildi.

Macron'dan Sarı Yelekliler ile ilgili açıklama Macron'dan Sarı Yelekliler ile ilgili açıklama

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Sarı Yelekliler ile ilgili açıklama yaptı. Macron yaptığı açıklamada, "Ülkede derin ve haklı bir öfke mevcut" dedi. Macron, "Ekonomik ve sosyal bir olağanüstü hal ilan edeceğim" ifadelerini kullandı.

AB Brexit'te ''anlaşmasız'' senaryoya hazırlanacak AB Brexit'te "anlaşmasız" senaryoya hazırlanacak

Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Donald Tusk, İngiltere Başbakanı Theresa May'in Brexit Anlaşması'nın parlamentoda oylanmasını ertelemesinin ardından birliğin "anlaşmasız" senaryoya hazırlanacağını duyurdu.

BM AIDS kuruluşunda cinsel taciz skandalı BM AIDS kuruluşunda cinsel taciz skandalı

Birleşmiş Milletler HIV/AIDS Ortak Programı'nın (UNAIDS) Başkanı Michel Sidibe de dahil üst düzey yöneticilerinin, kurumdaki "sistematik cinsel taciz, suistimal ve zorbalığı" engellemekte başarısız olduğu bildirildi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor