Suudi Arabistan, Cemal Kaşıkçı'nın öldüğünü dünyaya duyurdu Suudi Arabistan, Cemal Kaşıkçı'nın öldüğünü dünyaya duyurdu

Suudi Arabistan, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk içinde yaşanan arbede neticesinde öldüğünü duyurdu. Suudi Arabistan, Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul konsolosluğunda hayatını kaybetmesiyle ilişkili 18 Suudi vatandaşının gözaltına alındığını açıkladı.

Suudi Arabistan'a bir şok da Almanya'dan! Suudi Arabistan'a bir şok da Almanya'dan!

Deutsche Bank üst düzey yetkilisi (CEO) Christian Sewing'ın da Riyad'da düzenlenecek olan yatırım toplantısına katılmayacağı bildirildi.

ABD bir Rus vatandaşını ara seçimlere müdahale etmekle suçladı ABD bir Rus vatandaşını ara seçimlere müdahale etmekle suçladı

ABD Adalet Bakanlığı, 6 Kasım'da yapılacak Kongre ara seçimlerine siber saldırılarla müdahale etmeye çalıştığı iddiasıyla ilk kez bir Rus vatandaşını suçladı.

Twitter o hesapları kapattı! Twitter o hesapları kapattı!

Sosyal paylaşım sitesi Twitter, kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı konusunda Suudi Arabistan yanlısı mesajlar yaydığını tespit ettiği "bot" hesapları kapattı.

Skandaldan olaydan sonra Facebook'un başına Clegg getiriliyor Skandaldan olaydan sonra Facebook'un başına Clegg getiriliyor

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un küresel ilişkiler ve iletişim bölümünün başına eski İngiltere Başbakan Yardımcısı Nick Clegg getiriliyor.

Trump: Suudi Arabistan'a yaptırım uygulamayı gözden geçirebiliriz Trump: Suudi Arabistan'a yaptırım uygulamayı gözden geçirebiliriz

ABD Başkanı Trump, "Kaşıkıçı olayının nasıl sonuçlar doğuracağını söylemek için henüz erken. Kaşıkçı olayıyla ilgili vereceğimiz kararlara Kongre de dahil olacak.Kaşıkçı olayıyla ilgili pazartesi gününe kadar çok şey öğrenebiliriz. Suudi Arabistan'a yaptırım uygulamayı gözden geçirebiliriz " dedi.

Kaşıkçı olayında en büyük şüpheli Veliaht Prens Bin Selman! Kaşıkçı olayında en büyük şüpheli Veliaht Prens Bin Selman!

ABD'li medya organı Bloomberg'de yayınlanan makalede, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın 2 Ekim'de kaybolmasının ardından yaşanan gelişmelerle, "(Suudi Arabistan Veliaht Prensi) Muhammed Bin Selman'ın kendi projesine karşı en büyük risk haline geldiği" ileri sürüldü.

Trump'tan bir Kaşıkçı açıklaması daha Trump'tan bir Kaşıkçı açıklaması daha

ABD Başkanı Trump, Kaşıkçı olayına ilişkin açıklama yaptı. Trump, "Pompeo'ya Suudi Konsolosluğundaki olayla ilgili ne video ne de ses kaydı verilmedi" dedi.

Dev anlaşma imzalandı! Dev anlaşma imzalandı!

Avrupa Birliği (AB) ve Singapur arasında serbest ticaret ve yatırım anlaşmaları imzalandı.

ABD'den flaş karar! Askıya aldılar
ABD'den flaş karar! Askıya aldılar

ABD ile Güney Kore'nin, Kuzey Kore ile devam eden diplomatik görüşmelerden ötürü yıllık olarak düzenlediği önemli askeri tatbikatlardan bir olan "Vigilant Ace" (Tetikteki Birli) tatbikatını askıya aldığı bildirildi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor