Bursa Nilüfer'de su kesintisi Bursa Nilüfer'de su kesintisi

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği'nden 'Dolar' açıklaması Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği'nden 'Dolar' açıklaması

Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Numan Şeker, "24 Haziran seçimlerinde patates ve soğan da 7 liraya çıkmıştı. Patates ve soğan ne duruma düştüyse, doların da sonu öyle olacaktır" diye konuştu.

CHP Bursa İl Başkanı Akkuş: Cargill derhal yıkılmalıdır! CHP Bursa İl Başkanı Akkuş: Cargill derhal yıkılmalıdır!

Bursa Barosu öncülüğünde, sivil toplum örgütlerince yaklaşık 20 yıldır sürdürülen Cargill Davası'nda son kararı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi verdi. Mahkeme başvurucuların şikayetini haklı buldu ve ulusal yargı sürecinde Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin, adil yargılanma hakkıyla ilgili 6. maddesinin ihlal edildiğine karar verdi. Bu karar "hukuk üstünlüğü" ilkesi doğrultusunda geriye yönelik işletilerek Cargill'e verilen tüm izinlerin iptalini ve tesisin yıkılmasını gerektiriyor.

Bursa'da zabıtadan seyyara geçit yok Bursa'da zabıtadan seyyara geçit yok

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kentte huzur ve esenlik için Zabıta teşkilatlarının denetimlerini kesintisiz sürdürdüğünü, özellikle Kurban Bayramı öncesinde seyyar satıcıların vatandaşları rahatsız etmelerine ve kayıtlı esnafı da zarara uğratmalarına fırsat verilmeyeceğini söyledi.

Ak Parti'den MÜSİAD Bursa'ya ziyareti Ak Parti'den MÜSİAD Bursa'ya ziyareti

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, önceki dönem İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ile AK Parti Bursa Milletvekilleri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ahmet Yıldız, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi'ni ziyaret etti.

Bursa Ömer Halisdemir Aile Sağlığı Merkezi açıldı Bursa Ömer Halisdemir Aile Sağlığı Merkezi açıldı

Gemlik Belediyesi tarafından ilçenin en fazla nüfusa sahip ikinci mahallesi olan Eşref Dinçer Mahallesinde yaptırılan 416 metrekare inşaat alanına sahip, 9 Doktor odası, 3 tıbbi müdahale odası, 1 bebek emzirme odası, kadın, erkek ve engelli tuvaletleri ile mutfak kat ofisi, depo ve temizlik odalarının da yer aldığı Ömer Halisdemir Aile Sağlığı Merkezi düzenlenen törenle hizmete girdi.

Bursa Gürsu kurban bayramına hazır Bursa Gürsu kurban bayramına hazır

Kurban Bayramı'nda kurban kesimlerinin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için Bursa Gürsu Belediyesi Veterinerlik Birimi koordinatörlüğünde tüm hazırlıklar yapılmakta. 

Bursa İznik'te kırsal turizm canlanacak Bursa İznik'te kırsal turizm canlanacak

Bursa'nın İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, muhtarlarla bir araya geldi.

Bursa'da vicdansızlar kedinin dört bacağını da kesti Bursa'da vicdansızlar kedinin dört bacağını da kesti

Bursa'da ormanda dört bacağı da kesilmiş kedi bulundu.

Bursa YESAŞ cevizli lokuma zam yapmayacak Bursa YESAŞ cevizli lokuma zam yapmayacak

Bursa Yenişehir Belediyesi iştiraki olan YESAŞ Ekmek A.Ş, cevizli lokuma bu sene de zam yapmayacak.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor