Bursa'da kablo fabrikasına grev ilanı asıldı Bursa'da kablo fabrikasına grev ilanı asıldı

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na (DİSK) bağlı Birleşik Metal-İş üyeleri, 2 Şubat'ta yapmayı planladıkları grevin ilanını, Bursa'nın Mudanya ilçesinde kablo üretimi yapan Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. fabrikasının kapısına astı.

Bursa'da babalar bilinçli, çocuklar mutlu Bursa'da babalar bilinçli, çocuklar mutlu

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliğiyle gerçekleştirilen 'Baba Destek Programı' sona ererken, eğitimlere katılan babalar belgelerini aldı. 

Bursa'da FETÖ'den tutuklu eski emniyet müdürüne mahkeme başkanından sert uyarı Bursa'da FETÖ'den tutuklu eski emniyet müdürüne mahkeme başkanından sert uyarı

 Eski İl Emniyet Müdürü Kahya, eski İl Milli Eğitim Müdürü Gülsar ve eski Vergi Dairesi Başkanı Saydam'ın da aralarında bulunduğu 3'ü tutuklu 8 sanığın yargılanmasına devam edildi. Duruşma sırasında itiraz eden Eski Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı mahkeme başkanı "otur yerine burası mahalle kahvesi değil" diyerek uyardı.

Bursa'da ''Yaşananlar Boşuna Değil - Perşembe Söyleşileri'' Bursa'da "Yaşananlar Boşuna Değil - Perşembe Söyleşileri"

Bursa Barosu ve Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesi'nin ortaklaşa düzenlediği "Yaşananlar Boşuna Değil - Perşembe Söyleşileri" 25 Ocak 2018 Perşembe günü Gazeteci Levent Gültekin ile başlıyor. Söyleşi, Perşembe günü saat 20.00'de Nilüfer Konak Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Bursa Medicana hastanesi Güney Marmara'nın sağlık merkezi olmayı hedefliyor Bursa Medicana hastanesi Güney Marmara'nın sağlık merkezi olmayı hedefliyor

Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, Güney Marmara'nın sağlık merkezi olmayı hedeflediklerini bildirdi.

Bursa'da su kesintisi yapılacak	Bursa'da su kesintisi yapılacak

BUSKİ, Bursa'da su kesintisine gidileceğini bildirdi.

Bursa Acemler düğümü ilave şeritle çözülüyor Bursa Acemler düğümü ilave şeritle çözülüyor

Acemler kavşağındaki trafik yoğunluğunun önüne geçmek amacıyla Bursa geliş istikametine ilave bir şerit eklendi.

Bursa'da zayıflatan ''eşek'' zeytini el yakıyor Bursa'da zayıflatan "eşek" zeytini el yakıyor

Bursa'nın İznik ilçesinde yetişen "eşek" zeytinine zayıflamak isteyenler büyük rağbet gösteriyor. Sofralık zeytinin iki katı büyüklüğündeki zeytinin kilosu 20 liradan alıcı buluyor. 

Bursa iş dünyasından Afrin operasyonuna destek Bursa iş dünyasından Afrin operasyonuna destek

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Metin Anıl, Zeytin Dalı Harekâtı'nın Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamak, kendisi ve bölge ülkeleri için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak için yapıldığını söyledi. 

Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Çelik: ''Esnaf ülkemiz için çok önemli'' Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Çelik: "Esnaf ülkemiz için çok önemli"

Bursa'nın Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kuruluna katıldı. 

Daha Fazla Haber
Yükleniyor