Bursa UNESCO Derneği, Turgut Tuna'yı ağırladı Bursa UNESCO Derneği, Turgut Tuna'yı ağırladı

Bursa UNESCO Derneği, çini tasarımcısı Turgut Tuna'yı ağırladı. 

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'ndan ''model fabrika'' Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'ndan "model fabrika"

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener, kurulum çalışmalarına başladıkları Bursa Uygulamalı KOBİ Verimlilik Eğitim Merkezi (Model Fabrika) projesini yıl sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. 

TSYD Bursa'dan Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'e ziyaret TSYD Bursa'dan Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'e ziyaret

Göreve yeni seçilen Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi'nin yeni yönetimi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i makamında ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Bursa'da 'Kırmızı Elmas'ta erken hasat Bursa'da 'Kırmızı Elmas'ta erken hasat

Bursa'nın İnegöl ilçesi, kırsal Kurşunlu Mahallesi'nde üretimi yapılan ve 'kırmızı elmas' diye anılan çilekte hasat erken başladı. Tarlada kilosu 3 liradan satılan Çilek, Türkiye'nin her bölgesinden alıcı buluyor.

Bursa'da asırlık makinede doğal ayçiçeği yağı üretiyor Bursa'da asırlık makinede doğal ayçiçeği yağı üretiyor

Bursa'nın İnegöl ilçesi kırsal Kurşunlu Mahallesi'nde asırlık makinelerle 40 yıldan bu yana organik ayçiçeği yağı üreten Sabri Sarıca (68), "Bu işi Bursa'da benden başka yapan kalmadı" dedi. Sabri Sarıca'nın el emeğiyle yaptığı organik ayçiçeği yağları tüketiciden büyük ilgi görüyor.

''Bursa kumaşı'' için 36 ülkeden ziyaretçi! "Bursa kumaşı" için 36 ülkeden ziyaretçi!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen alım heyeti organizasyonu kapsamında, Avrupa, Amerika, Kuzey Afrika ve Asya'daki 36 ülkeden kente gelen tekstil firmalarının temsilcileri, Bursalı firmalarla ikili iş görüşmeleri yaptı, yeni siparişler için anlaşmalar imzalandı.

Türkiye'nin en büyük bilim festivali Bursa'da başlıyor Türkiye'nin en büyük bilim festivali Bursa'da başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen '7. THY Science Expo 2018', yurt içi ve yurt dışından çok sayıda bilimseveri ağırlayacak. 

MHP Bursa teşkilatında seçim hazırlıkları başladı MHP Bursa teşkilatında seçim hazırlıkları başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa il teşkilatında seçim hazırlıkları başladı. 

Bursa'da Başkan Aktaş'tan girişimci gençlere destek sözü Bursa'da Başkan Aktaş'tan girişimci gençlere destek sözü

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde okuyan öğrencilerle buluştu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, fırıncılarla bir araya geldi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, fırıncılarla bir araya geldi

BESAŞ koordinatörlüğünde yürütülen 'Fırıncılık Sektöründeki Genç (18-26) İstihdamının Artırılması' isimli projenin eğitim toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, fırıncılarla bir araya geldi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor