Prof. Dr. Üstün Dökmen Bursalılarla buluştu Prof. Dr. Üstün Dökmen Bursalılarla buluştu

Küçük Şeyler Anaokulu ve Yönder Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Üstün Dökmen Bursa Yönder Okullarında "Yaşamak ve Yaşatmak" adlı konferansla Bursalı ailelerle buluştu.

Hidayet Vahapoğlu: Biz, hizmete talibiz Hidayet Vahapoğlu: Biz, hizmete talibiz

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, "Girmediğimiz ve çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el olmayacak. Biz, birileri gibi belediyeyi bazılarının kötü şöhretini kapatmak için istemiyoruz. Biz, hizmete talibiz." dedi.

Paris Hilton sosyal medyayı salladı Paris Hilton sosyal medyayı salladı

Bir süredir skandallarından uzak bir hayat süren sosyetik güzel Paris Hilton, 38'inci yaş gününde gündem oldu.

BBP'den Cumhurbaşkanına övgü dolu sözler BBP'den Cumhurbaşkanına övgü dolu sözler

Büyük Birlik Partisi Yıldırım Belediye Başkan Adayı Ayhan Özbek, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yıldırım için vaatlerini açıklayan Ayhan Özbek, "Şeffaf ve hesap verebilir bir belediye oluşturacağız. Kimsenin aklında en ufak bir kuşku olmayacak" dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Terminaldeki sorunlar muhataplarıyla çözülecek Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Terminaldeki sorunlar muhataplarıyla çözülecek

Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ni ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, sorunları 31 Mart sonrası muhataplarıyla birlikte çözeceklerini söyledi. 

Turgay Erdem: ''Nilüfer'den doğacak güneşle tüm Bursa'yı aydınlatacağız'' Turgay Erdem: ''Nilüfer'den doğacak güneşle tüm Bursa'yı aydınlatacağız"

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Nilüfer'den doğacak güneşle tüm Bursa'da aydınlığı sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Hakan Çavuşoğlu'ndan muhalefete sert eleştiri Hakan Çavuşoğlu'ndan muhalefete sert eleştiri

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Rumelisiad'a yaptığı ziyarette muhalefete yüklendi. Çavuşoğlu, Millet İttifakı'nın HDP ile kol kola yürüdüğünü, bazı illerdeki CHP belediye başkan adaylarının HDP'li olduğunu, vatansever CHP ve İyi Parti'li vatandaşların bu ayrıntıya dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey Muşlular ile ''Gönül Sofrası''nda buluştu Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey Muşlular ile "Gönül Sofrası"nda buluştu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursa'da yaşayan Muşlular ile buluşarak fikirlerini dinledi.  Bursa'ya göç eden herkesin bir hikayesi olduğunu belirten Bozbey, "Allah aşkına çocuklarınıza miras bırakmak istiyorsanız, göç hikayenizi yazınız. Yazın ki onlar sizin neler yaşadığınızı görsün ve kültürünüzü yaşatsın" dedi. 

Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilk etapta üç noktada başlatılan tanzim satış uygulaması vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mihraplı'daki tanzim satış noktasında alışveriş veriş yapan vatandaşlarla hizmet edip, kısa zamanda satış noktası sayısını 10'a çıkaracaklarını söyledi. 

Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada

Bursa'nın İnegöl ilçesinde minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı. Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor