Bursa'da Suriyelilerle 'uyum' buluşması gerçekleştirildi Bursa'da Suriyelilerle 'uyum' buluşması gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı Göç İşleri Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı ile Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) işbirliğiyle organize edilen 'Uyum Mahalle Buluşmaları İftar Programı', Bursa'da gerçekleştirildi.

Sağlık-Sen Bursa Şube Başkanı Yünkül: ''112'de bıçak kemiğe dayandı'' Sağlık-Sen Bursa Şube Başkanı Yünkül: "112'de bıçak kemiğe dayandı"

Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül, zor şartlar altında fedakarca çalışan 112 sağlık personelinin, kişisel hırs ve egolarına yenik düşen bazı idareciler tarafından mobinge uğramasının kabul edilemeyeceğini söyledi. 

Bursa Osmangazi'de Balkan ve Kafkas buluşması Bursa Osmangazi'de Balkan ve Kafkas buluşması

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Balkan ve Kafkas derneklerinin Bursa temsilcileri ile orucunu açtı. 

Bursa'da fırtına çıkınca yüzerek yardım istemeye gitti cesedi bulundu Bursa'da fırtına çıkınca yüzerek yardım istemeye gitti cesedi bulundu

Bursa'nın Mudanya ilçesinde dün akşam botla denize açılan karı koca, fırtına çıkınca mahsur kaldı. Genç adam yüzerek karaya çıkmaya çalışmak isterken boğularak hayatını kaybetti. Denizin ortasında kayıkta mahsur kalan eşi ise helikopter, sahil güvenlik ve deniz polisinin çalışmalarıyla dün akşam sağ salim kurtarıldı. Genç adamın cansız bedeni bu sabah saatlerinde bulundu. 

Milletvekili Aydın: Bursa'da neden 3 hastane kapatılarak Şehir Hastanesi'ne taşınıyor Milletvekili Aydın: Bursa'da neden 3 hastane kapatılarak Şehir Hastanesi'ne taşınıyor

TÜİK verilerine göre Bursa'nın kişi başına düşen doktor sayısı, yatak sayısı gibi sağlık hizmetlerinde Türkiye ortalamasının çok altında olduğunu ve hastanelerin yetersiz kaldığına dikkat çeken CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, konuyu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya verdiği soru önergesiyle Meclis gündemine taşıdı.

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği'ne ilk ziyaret BALKANTÜRKSİAD'tan Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği'ne ilk ziyaret BALKANTÜRKSİAD'tan

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Başkanı Berat Tunakan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, önceki günlerde 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bursa'da ZDHC semineri düzenlendi Bursa'da ZDHC semineri düzenlendi

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) üyelerine yönelik bilgilendirme seminerlerine devam ediyor. ZDHC Academy tarafından gerçekleştirilen eğitimde 'Tehlikeli Kimyasal Sıfır Salınım Programı ve Kimyasal Yönetimi' ele alındı.

Bursa'da üretim yapan kadın kooperatifler yaygınlaşıyor Bursa'da üretim yapan kadın kooperatifler yaygınlaşıyor

Bursa Orhaneli Tarım İlçe Müdürü Ergin Alkan, kadın kooperatiflerinin yaygınlaştığını söyledi. 

Türkiye'nin uzay temalı ilk eğitim merkezi Gökmen Bursa'da açılış için gün sayıyor Türkiye'nin uzay temalı ilk eğitim merkezi Gökmen Bursa'da açılış için gün sayıyor

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Büyükşehir Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliğinde yapımı tamamlanan Türkiye'nin uzay temalı ilk eğitim merkezi Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi (GUHEM) binasında incelemelerde bulundu. 

Üniversiteli kız öğrencilere Bursa Nilüfer'de modern yurt Üniversiteli kız öğrencilere Bursa Nilüfer'de modern yurt

Bursa Nilüfer Belediyesi'nin, üniversiteli kız öğrencileri için yaptığı yurt, açılışa hazırlanıyor. 

Daha Fazla Haber
Yükleniyor