Büyükataman Bursa'da sıra bekleyip oyunu kullandı Büyükataman Bursa'da sıra bekleyip oyunu kullandı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyüktaman, oyunu Bursa'da kullanıp seçimlerin ülkemize, milletimize ve Bursa'ya hayırlar getirmesini diledi. 

Bursa'da 93 yaşında sedye ile oy kullandı Bursa'da 93 yaşında sedye ile oy kullandı

Bursa'da yürüme güçlüğü çeken 93 yaşındaki Ahmet Şimşek, evinden ambulansla alınarak sedye ile oy kullanacağı okula götürüldü. 

Bursa'da seyyar sandık uygulamasıyla evinde oy kullandı Bursa'da seyyar sandık uygulamasıyla evinde oy kullandı

Bursa'da vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği seçimleri için sandık başına gitti. İlk kez bu seçimlerde yürürlüğe giren seyyar sandık uygulaması da kullanılmaya başlandı. Yatağa bağımlı olan Esma Duman (89), oyunu evinde kullandı.

Bursalılar oy vermeye başladı Bursalılar oy vermeye başladı

Bursa'da yaşayan vatandaşlar Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına giderek oy kullanmaya başladı. 

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (24 Haziran 2018 Pazar) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (24 Haziran 2018 Pazar)

Bursa'da bugün hava sıcaklığı en yüksek 28 derece olarak ölçülecek. Bugün sandık başında olacak Bursalıları gökgürültülü sağanak yağış bekliyor.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne atama! Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne atama!

Başbakan Yardımcılığı ile Dışişleri, Gümrük ve Ticaret, Maliye ve Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Orman ve Su İşleri Bakanlığına ait atama kararları ile Antalya Orman Bölge Müdürlüğüne Vedat Dikici, Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne Yalçın Akın ve Konya Orman Bölge Müdürlüğüne Muhammed Çolak getirildi.

Bursa İznik'te AK Parti'den birlik beraberlik yürüyüşü Bursa İznik'te AK Parti'den birlik beraberlik yürüyüşü

AK Parti İznik teşkilatı tarafından birlik ve beraberlik yürüyüşü düzenlendi.

Çavuşoğlu, Bursa Orhangazi'de açıklamalarda bulundu Çavuşoğlu, Bursa Orhangazi'de açıklamalarda bulundu

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Bu ülkeyi yönetmek iddiasıyla Recep Tayyip Erdoğan'a, AK Parti'ye rakip olanlara bakalım, ne durumdalar acaba? Bunlar çürümüş, tefessühe uğramışlar." dedi.

Oyuncak kampanyasına Çılgın Sedat ve Devran İskender'den destek Oyuncak kampanyasına Çılgın Sedat ve Devran İskender'den destek

Onur Marketler zincirinin 'Atma Tamir Olsun Çocuklara Umut Olsun' projesi büyüyor.

Bursalı 8 yaşındaki Eylül Ankara'da kayboldu Bursalı 8 yaşındaki Eylül Ankara'da kayboldu

Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde, Yağlıkara Ailesi'nin en küçük çocukları 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara, dün oyun oynamak için çıktığı mahallede kayboldu. Küçük Eylül'ü, arama çalışmaları devam ediyor.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor