70 milyon dolar değerinde kaliforniyum maddesi ele geçirildi 70 milyon dolar değerinde kaliforniyum maddesi ele geçirildi

Başkent'te düzenlenen nükleer madde operasyonunda, değeri 70 milyon doların üzerinde olduğu ifade edilen kaliforniyum maddesi ele geçirildi. 

2018 ''Hasan Celal Güzel Yılı'' olacak 2018 "Hasan Celal Güzel Yılı" olacak

Vefat eden eski bakan Hasan Celal Güzel'in ailesine taziye ziyaretinde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "2018 yılını Hasan Celal Güzel yılı ilan edeceğiz" dedi. 

Pompalı tüfekli palalı soygun! Pompalı tüfekli palalı soygun!

İstanbul'da, kar maskeli iki kişinin pompalı tüfek ve palayla yaptıkları soygun güvenlik kameralarına yansıdı. Polis, 250 güvenlik kamerasını tek tek inceleyerek tespit ettiği 2 soyguncuyu yakalayarak gözaltına aldı.

Sırrı 600 yıldır çözülemiyor Sırrı 600 yıldır çözülemiyor

Dünyada sırrı çözülememiş 10 tarihi eser arasında yer alan "Voynich'in El Yazması", 600 yıldır gizemini koruyor. 

9 muvazzaf askerden 8'ine tutuklama 9 muvazzaf askerden 8'ine tutuklama

Kırşehir merkezli 5 il ile KKTC'de FETÖ yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 9 muvazzaf askerden 8'i tutuklandı. 

FETÖ operasyonunda 24 tutuklama FETÖ operasyonunda 24 tutuklama

FETÖ'ye finansal destek sağlayan Kaynak Holding'e bağlı Işık Yayıncılık'a yönelik operasyonda gözaltına alınan 41 kişiden 24'ü tutuklandı. 

Ağız spreyi verilip gönderilen çocuk ölümden döndü Ağız spreyi verilip gönderilen çocuk ölümden döndü

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, halsizlik titreme ve yüzde çıkan yaralardan dolayı gittiği devlet hastanesinde ağız spreyi verilip evine gönderilen 12 yaşındaki Doğukan Doğru isimli çocuğun 1 gün sonra şeker komasında olduğu anlaşıldı. 

Afrin kahramanı Binbaşı Mithat Dunca'nın göz yaşartan hikayesi Afrin kahramanı Binbaşı Mithat Dunca'nın göz yaşartan hikayesi

Güvenlik ve terör uzmanı Abdullah Ağar, Zeytin Dalı harekâtının (ZDH) 57. gününde Afrin'de şehit düşen Binbaşı Mithat Dunca'nın yürekleri dağlayan destansı hikayesini yazdı. Ağar, "ZDH'nin 57'nci gününde (17 Mart) şehit olan Binbaşı Mithat Dunca, ZDH'de bugüne değin şehit olan en üst rütbeli askeridir. Onun şehit olmasına neden olacak güdümlü füze saldırısında bir de gazi vardır. O da bu harekâtta şu ana kadar yaralanan en üst rütbeli komutan, bir yarbaydır ve bu yarbay, Mithat Binbaşı'nın harekât subaylığını yaptığı komando taburunun komutanıdır" dedi.

TSK: 3 terörist etkisiz hale getirildi! TSK: 3 terörist etkisiz hale getirildi!

TSK: Şırnak/Merkez'de, aralarında bölücü terör örgütünün sözde Gabar cephe sorumlu yardımcısı ve YJA star sorumlusunun da olduğu 3 terörist etkisiz hale getirilmiş, muhtelif çap ve markada silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

Ankara'da nükleer madde operasyonu Ankara'da nükleer madde operasyonu

Değeri 70 milyon doların üzerinde olan Kaliforniyum maddesi ele geçirildi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor