Doğu Anadolu buz kesti Doğu Anadolu buz kesti

Aşırı soğuk havanın etkisi altında bulunan Doğu Anadolu'da şelaleler ve şadırvanlar buz tuttu, araçların aküleri boşaldı. Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı eksi 27 derece ile Erzurum'da kaydedildi.

Gaziantep'te uyuşturucuya 13 gözaltı Gaziantep'te uyuşturucuya 13 gözaltı

Gaziantep'te, polisin uyuşturucu satıcılarına yönelik 15 adrese düzenlediği eş zamanlı operasyonda, 13 kişi gözaltına alındı.

Parkta bulunan cesedin kimliği belli oldu Parkta bulunan cesedin kimliği belli oldu

İzmir'in Konak ilçesindeki çocuk parkında, yürüyüş yapanlar tarafından bulunan erkek cesedinin, emekli Kamil Şerik'e (83) ait olduğu belirlendi.

Karayolunda korkutan yarık Karayolunda korkutan yarık

Isparta-Antalya karayolunun Dereboğazı kesiminde yarık oluştu.

Doğu buz kesti: Ardahan'ın Göle ilçesi 32,5 Doğu buz kesti: Ardahan'ın Göle ilçesi 32,5

Doğu Anadolu Bölgesi, yoğun kar yağışının ardından Sibirya soğuklarının etkisi altına girdi. Türkiye'de dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 32,5 ile Ardahan'ın Göle ilçesinde yaşandı. Meteoroloji yetkilileri soğukların önümüzdeki günlerde de etkisini sürdüreceğini bildirdi.

Meclis'in aşçısı önerge yazdı! AK Partililer: Yemeklerin de bu kadar iyi olsaydı çoktan kadroyu almıştın Meclis'in aşçısı önerge yazdı! AK Partililer: Yemeklerin de bu kadar iyi olsaydı çoktan kadroyu almıştın

TBMM'de kavaslara kadro düzenlemesi Meclis aşçılarını da harekete geçirdi. Aşçılar kavaslar gibi kadro sahibi olmak için hazırladıkları önergeyi AK Parti grubuna sundu. AK Parti kurmayları "Yaptığın yemekler de bu kadar iyi olsaydı şimdiye çoktan kadroyu almıştın" diye espri yaptı.

Yolsuzluğa çözüm önerisi: Belediye başkanları da göreve başlarken yemin etsin Yolsuzluğa çözüm önerisi: Belediye başkanları da göreve başlarken yemin etsin

Türkiye 31 Mart sürecine girerken vatandaşlar şehirlerin emanet edildiği belediye başkanları ile meclis üyelerinin "Cumhurbaşkanı, TBMM Başkanı ve milletvekilleri" gibi yemin ederek göreve başlamasını istiyor. Kamuoyu yeminin 'yolsuzluğa karşı' caydırıcı olacağına inanıyor.

Müzede bindiği yanlış asansör tarihi aydınlattı Müzede bindiği yanlış asansör tarihi aydınlattı

İngiltere'nin başkenti Londra'da Victoria and Albert Müzesi'nde yanlış bindiği asansörle tarihi çinilerin bulunduğu depoya inen öğretim görevlisi Hayal Güleç, buradaki 44 eserin, Türkiye'deki tarihi yapılardan götürüldüğünü arşiv belgeleriyle tespit etti.

Bir 'Tosuncuk' vakası daha! Bir 'Tosuncuk' vakası daha!

Eskişehir'de Ferhat Aydemir isimli bir işadamı, uluslararası hayvan ticareti yapan şahıs ve şahıslar tarafından 24 bin dolar dolandırıldığını iddia etti. Ayrıca Aydemir, kuracağı iş için yaklaşık 1 milyon 500 bin lira yatırım yaptığını ve kendisi gibi 5 kişinin daha dolandırıldığını söyleyerek, dolandırıcının hayvan almak isteyenlerden toplamda 406 bin dolar topladığını iddia etti.

Yardım çağrısı yapılan lastik botta 41 kaçak göçmen kurtarıldı Yardım çağrısı yapılan lastik botta 41 kaçak göçmen kurtarıldı

Edirne'nin Saros Körfezi'ne kıyısı bulunan Enez ilçesinde lastik botla yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçmeye çalışan ve yardım çağrısı yapan 41 kaçak göçmen, sahil güvenlik ekiplerince kurtarıldı.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor