Yıldırım: Türkiye'yi böldürtmeyiz, herkes böyle bilsin Yıldırım: Türkiye'yi böldürtmeyiz, herkes böyle bilsin

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği ve Erzincan Kültür Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen geleneksel iftar programına katıldı.

Ekrem İmamoğlu, Saadet Partisi'nin iftarına katıldı Ekrem İmamoğlu, Saadet Partisi'nin iftarına katıldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partilileriyle birlikte iftar yaptı. İftara CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu da katıldı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Şişli'de düzenlediği geleneksel iftar programına katıldı. İftara Karamollaoğlu'nun yanı sıra CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar ile çok sayıda davetli katıldı.

Melih Gökçek'ten 'lüks araç' açıklaması Melih Gökçek'ten 'lüks araç' açıklaması

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mansur Yavaş'ın araç tahsisi hakkındaki iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi.

''Eleştirilerde bulunduğumuz için kınanıyoruz, halbuki dost acı söyler'' "Eleştirilerde bulunduğumuz için kınanıyoruz, halbuki dost acı söyler"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu "Biz tenkitlerde bulunduğumuzda kınandığımız oluyor. Dersimiz birilerini rencide etmek değil. Dost acı söyler. Sadece dost acı söyler. Yetkililerin hatalarını gündeme getiremeyenlerin dost göründüğüne bakmayın" dedi.

Vatandaştan Ekrem İmamoğlu'na övgü: Adam her yerde, her yeri dolaşıyor Vatandaştan Ekrem İmamoğlu'na övgü: Adam her yerde, her yeri dolaşıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu sokaklarda, alanlarda, pazarlarda sürdürdüğü seçim çalışmalarını bu kez Sarıyer'deki bir AVM'ye taşıdı.

Erdoğan, sanatçı ve sporcularla iftar programında buluştu Erdoğan, sanatçı ve sporcularla iftar programında buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda sanatçı ve sporcular ile iftar programında bir araya geldi. Sanat ve spor dünyasından çok sayıda isim iftar davetine katıldı.

İyi Parti 39 ilçede itiraz etti! İyi Parti 39 ilçede itiraz etti!

İyi Parti, 31 Mart seçimlerinin iptaline gerekçe olan hataların 23 Haziran seçimleri öncesinde de tekrarlandığı gerekçesiyle, İstanbul'un 39 ilçesinde ilçe seçim kurullarınca oluşturulan, sandık kurulu başkan ve üyelerinin tespitine itiraz etti.

Erdoğan'dan Necip Fazıl Kısakürek paylaşımı Erdoğan'dan Necip Fazıl Kısakürek paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatının 36. yıl dönümünde Necip Fazıl Kısakürek'i andı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "23 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimin en sağlıklı şekilde tamamlanmasını sağlayacak, İstanbullunun iradesini gönül rahatlığıyla sandığa yansıttığına şahitlik edeceğiz." dedi.

Öztrak: İmamların sandık kurullarında görevlendirilmesine itirazımız olmaz Öztrak: İmamların sandık kurullarında görevlendirilmesine itirazımız olmaz

HP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) imamları sandık kurullarında görevlendireceği iddiası ile ilgili olarak, "Bu konu YSK'ya sorulmuş ve YSK da buna sanıyorum olumlu cevap vermiş. İmamlar da 657 sayılı kanuna tabi devlet memurlarıdır, dolayısıyla bizim buna herhangi bir itirazımız olmaz" dedi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor