Bakan Kaya'dan Kılıçdaroğlu'na eleştiri Bakan Kaya'dan Kılıçdaroğlu'na eleştiri

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Türkiye'de bugüne kadar önümüze engeller çıkaran ana muhalefet lideri. Sürekli yalanlarla yılan gibi milleti zehirliyor. Bu yalanlara karşı da bu yılan zehrine karşı da panzehir gençlerimiz" dedi.

Akşener'den 'tek adam' vurgusu Akşener'den 'tek adam' vurgusu

PARTİSİNDEN ihraç edilen MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlenen "Hayır" etkinliğine katıldı. Kadınların ağırlıklı olduğu salona giren Meral Akşener, "Başbakan Meral "sloganı ile karşılandı.

Bozdağ'dan referandum açıklaması Bozdağ'dan referandum açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'nin ve Türk milletinin bu topraklarda kıyamete kadar hür olması ve bekası için mevcut hükümet sistemini derhal değiştirilmesi şarttır" dedi.

Kurtulmuş: ''PKK'yı Kürt kardeşlerimiz bitirecek'' Kurtulmuş: "PKK'yı Kürt kardeşlerimiz bitirecek"

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Kürt kardeşlerimiz evet oyu vererek Türkiye'nin önünü açacaklar ve PKK fiilen bitecek" dedi.

''Hazar Denizi üzeriden tren yoluyla Türkmenistan'a geçeceğiz'' "Hazar Denizi üzeriden tren yoluyla Türkmenistan'a geçeceğiz"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Artık Türkiye büyüdü, Hazar Denizi üzeriden de Türkmenistan'a geçeceğiz tren yoluyla. Nasıl olacak demeyin. Gemilerin üzerine tren biniyor karşı tarafa geçiyor" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu CNN Türk canlı yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, "Hayır oyları önde. Bunun böyle olduğunu alanlarda da görüyorsunuz." dedi.

CHP'li Ağbaba: 15 Temmuz'un sorumlusu, 2010 referandumu CHP'li Ağbaba: 15 Temmuz'un sorumlusu, 2010 referandumu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumunda yer alan 'hayır' tercihinin kötülendiğini savunurken, "Açıkça söylüyoruz; 15 Temmuz darbesinin sorumlusu, 12 Eylül 2010 referandumudur" dedi.

Bakan Soylu'ya Mersin'de sevgi gösterisi Bakan Soylu'ya Mersin'de sevgi gösterisi

Mersin programı kapsamında vatandaşlara hitap eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların yanlarına gitti. Bir vatandaş Bakan Soylu'ya sarılıp iki yanağından öptü.

Akdağ'dan faturalı gönderme Akdağ'dan faturalı gönderme

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, CHP'li Elif Doğan Türkmen'in 2 milyon liralık haberleşme faturasını "Yetki verilmişti kullandım" şeklinde savunmasını hatırlatarak, "Kılıçdaroğlu'na yetki verirsek canımıza okur. Vermiyoruz onun için" dedi.

Kılıçdaroğlu iş adamlarıyla bir araya geldi Kılıçdaroğlu iş adamlarıyla bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kocaeli'nin Gebze ilçesinde iş adamlarıyla bir araya geldi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor