AK Parti'den yerel yönetimlere sıkı takip AK Parti'den yerel yönetimlere sıkı takip

AK Parti 23. ve 24. Dönem Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Erdoğan Güneydoğu'da AK Parti'li belediyelerin durumlarını masaya yatırıyor. 

AK Parti Hayrabolu İlçe Kongresi yapıldı AK Parti Hayrabolu İlçe Kongresi yapıldı

Tekirdağ Hayrabolu ilçesinde AK Parti 6. Olağan Kongresi gerçekleşti. Kongrede Egemen Türkay Güven başkanlığa seçildi. 

SP Melikgazi İlçe Başkanlığı esnaf ziyaretlerine devam ediyor SP Melikgazi İlçe Başkanlığı esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Saadet Partisi Kayseri Melikgazi İlçe Başkanlığı esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 

''Bu coğrafyada Türkiye'nin hakimiyetini engelleyemeyeceksiniz'' "Bu coğrafyada Türkiye'nin hakimiyetini engelleyemeyeceksiniz"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye üzerinde oyunlar oynamak isteyenlere, "Ne yapsanız da ne etseniz de, hangi tezgâhı ortaya koysanız da, bu coğrafyada Türkiye'nin hakimiyetini engelleyemeyeceksiniz" diye seslendi.

Fikri Işık: Vakit geç olmadan bu işten vazgeçin Fikri Işık: Vakit geç olmadan bu işten vazgeçin

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Irak Kürt Bölgesel Yönetiminin (IKYB) yapmayı planladığı referanduma ilişkin, "Türkiye olarak vakit geç olmadan bu işten vazgeçin diyoruz" dedi.

CHP'li Tüm, Bakan Yılmaz'ın istifasını istedi CHP'li Tüm, Bakan Yılmaz'ın istifasını istedi

CHP Balıkesir Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Mehmet Tüm, ders kitaplarında Fethullah Gülen Terör Örgütü (FETÖ) propagandası yapıldığını iddia ederek Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a istifa çağrısında bulundu.

MHP'li Akçay: Referandum Türkiye'ye doğrudan bir tehdittir MHP'li Akçay: Referandum Türkiye'ye doğrudan bir tehdittir

MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin referandum kararına ilişkin, "Bu korsan referandum gayri meşrudur, kabul edilemez, vahim sonuçlara gebe bir girişimdir. Türkiye'ye doğrudan bir tehdittir" dedi.

Canikli: Bu silahlar er geç Türkiye'ye yönelecektir Canikli: Bu silahlar er geç Türkiye'ye yönelecektir

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Müttefiklerimiz tarafından verilen listelerde belirtilen silah, mühimmat ve teçhizatın çok daha büyük boyutu bu terör örgütüne aktarılmaktadır. Bu silahlar, bu yapı içerisinde er veya geç Türkiye'ye yöneltilecektir, bunu da biliyoruz, görüyoruz" dedi.

CHP'li Torun: Başbakan, Topbaş'ın neden istifa ettiğini açıklamalı CHP'li Torun: Başbakan, Topbaş'ın neden istifa ettiğini açıklamalı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Kadir Topbaş'ın istifası ne kişisel bir olay, ne parti içi bir mesele, ne de nöbet değişikliği olarak geçiştirilemez. Açıktır ki ortada en büyük şehrin belediye başkanını istifaya götüren hayati bir sorun vardır. Sayın Başbakan, şimdi çıkıp bu büyük sorunun ne olduğunu açıklamak göreviyle karşı karşıyadır." ifadelerini kullandı.

AK Partili vekilden çok konuşulan mesaj AK Partili vekilden çok konuşulan mesaj

Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısından çıkan bildiriye ilişkin ilk yorum, AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar'dan geldi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor