TBMM Başkanı Yıldırım, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığında TBMM Başkanı Yıldırım, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığında

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, resmi ziyaretler için geldiği KKTC'de Girne'deki Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret etti.

TBMM Başkanı Yıldırım'dan şehitlik ziyareti TBMM Başkanı Yıldırım'dan şehitlik ziyareti

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, resmi ziyaret için geldiği KKTC'de Boğaz Şehitliği'ni ziyaret etti.

Destici: ''Dolar şakşakçıları vatandaşlıktan çıkarılsın'' Destici: ''Dolar şakşakçıları vatandaşlıktan çıkarılsın''

Seçimlerde AK Parti'nin listesinden TBMM'ye giren BBP lideri Mustafa Destici "Türkiye'nin ekonomi üzerinden maruz kaldığı manipülasyonlara destek çıkanlar, Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlığından çıkarılmalıdır" dedi.

Kılıçdaroğlu'dan dolar değerlendirmesi Kılıçdaroğlu'dan dolar değerlendirmesi

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Dedik ki, Türkiye süratle akılcı bir sıcak para yönetimine geçmeli. Eğer sıcak para Türkiye'ye spekülatif bir amaçla geliyor ve kısa sürede vurgun yapıp yurtdışına çıkıyorsa bu Türkiye'deki kaynakların dışarıya transferi anlamına gelir." ifadelerini kullandı.

İYİ Parti'de istifa İYİ Parti'de istifa

İYİ Parti'den 27. Dönem Milletvekili adayı olan ve kurucular kurulunda yer alan Orhan Erzurum partisinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Partili Turan: ''Türkiye batarsa okyanuslar karışır'' AK Partili Turan: "Türkiye batarsa okyanuslar karışır"

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, "Ülke olarak güçlü ekonomiye ve yönetime sahibiz. Artık karşılarında diz çöktürecekleri, planlarla yön verecekleri bir ülke yok. Tek ölçü dolar değil" dedi.

Erdoğan-Şeyh Temim'in görüşmesi 3,5 saat sürdü Erdoğan-Şeyh Temim'in görüşmesi 3,5 saat sürdü

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile çalışma yemeğinde bir araya geldi.

Bakan Yardımcısı İnce Malazgirt'te Bakan Yardımcısı İnce Malazgirt'te

İçişleri Bakanı Yardımcısı Muhterem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacak 26 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları öncesi Muş'un Malazgirt ilçesinde incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile Sudan Dışişleri Bakanı görüştü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile Sudan Dışişleri Bakanı görüştü

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Sudan Dışişleri Bakanı Ahmed'i kabul etti.

Yıldırım, KKTC Başbakanı Erhürman ile görüştü Yıldırım, KKTC Başbakanı Erhürman ile görüştü

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Lefkoşa temasları kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Tufan Erhürman ile bir araya geldi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor