Saadet Partili yöneticiden bomba iddia! Saadet Partili yöneticiden bomba iddia!

Cumhurbaşkanlığı adaylığı gündeme gelen Abdullah Gül konusunda, Kayseri'deki aile yakınları sessizliklerini korurken, Saadet Partisi'nin Kayseri'deki etkili bir ismi, ''CHP ile SP, Sayın Gül'ün adaylığı konusunda hemfikir. Genel Başkan yardımcımız Atik Ağdağ, birebir görüşmeleri sürdürüyor. Ancak Meral Hanım ortak adaylık konusunda ikna olmadı'' dedi.

Bürokratlar o telefonu bekliyor! Perşembe günü saat 17:00'ye kadar... Bürokratlar o telefonu bekliyor! Perşembe günü saat 17:00'ye kadar...

24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve bürokratların gözü kulağı istifa için son gün olan Perşembe saat 17.00'ye kadar parti genel merkezlerinden gelecek işarette olacak. Bu saate kadar olumlu bir işaret alamayan bürokratların istifa etmekten vazgeçeceği belirtiliyor.

Meral Akşener'den flaş Abdullah Gül çıkışı! Meral Akşener'den flaş Abdullah Gül çıkışı!

İYİ Parti lideri Meral Akşener, "Bana Gül için çekil derlerse çekilmem. Kendim de çatı aday olmam. Herkes kendi adayı ile çıksın. İttifak, Saadet ve DP ile milletvekilliği için olacak" açıklaması yaptı.

Doğu Perinçek'ten '15 vekil' için açıklama Doğu Perinçek'ten '15 vekil' için açıklama

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP'den 15 milletvekilinin istifa ederek, İYİ Parti'ye geçmesine ilişkin, "15 milletvekili ne karşılığında kendi partilerini 15 dakika içerisinde bırakıp, başka partiye geçti? O zaman ilk akla gelen şudur; nasıl böyle bir şey olabilir? Bir koyun sürüsünü bile şuradan 15 dakika içerisinde 100 metre ileriye götüremezsiniz. Bu nasıl oluyor?" dedi.

Sıfır baraj ortak aday formülü: Abdullah Gül masada... Sıfır baraj ortak aday formülü: Abdullah Gül masada...

Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu görüşmesinde, 'sıfır baraj ittifakı ile güçlü bir parlamento ve ortak cumhurbaşkanı adayı etrafında birleşme' formülü konuşuldu. 'Sıfır baraj ittifakı' kurulması halinde adının 'huzur ittifakı' olabileceği konuşulurken, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün adaylığı da öneri olarak masaya getirildi.

İYİ Parti'nin açıklamasının ardından CHP'de konuşulan 3 isim! İYİ Parti'nin açıklamasının ardından CHP'de konuşulan 3 isim!

CHP'de cumhurbaşkanlığı seçimi için tartışılan çatı aday formülünden, İYİ Parti'nin dün akşam "Meral Akşener her durumda Cumhurbaşkanı adayı olacaktır" açıklamasıyla uzaklaşıldı.

Erdoğan'ın tepkisinin ardından Özel'den açıklama Erdoğan'ın tepkisinin ardından Özel'den açıklama

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, bugün TBMM Genel Kurulu'nda, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaşananlara ilişkin sarf ettiği sözlerle ilgili, "Genel Kurul'da yaptığım açıklamaların tamamının Araştırma Komisyonu'nda ilgili kurum yetkililerinin ifadelerinden alıntılanarak kullanıldığı, tutanaklardaki ifadelerle ortadadır. Konuşmamda bir iddiayı değil, somut gerçekleri ifade ettiğimi bir kere daha kamuoyunun bilgisine sunuyorum" değerlendirmesinde bulundu.

TBMM'de 23 Nisan resepsiyonu gerçekleştirildi TBMM'de 23 Nisan resepsiyonu gerçekleştirildi

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, TBMM açılışının 98. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resepsiyon verdi.

AK Parti MYK toplandı AK Parti MYK toplandı

AK Parti MYK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı.

Karamollaoğlu, Abdullah Gül ile görüşecek Karamollaoğlu, Abdullah Gül ile görüşecek

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yarın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve çarşamba günü Abdullah Gül ile görüşecek.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor