Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisince Manisa'da düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti.

İYİ Parti'den istifa eden 874 kişi törenle AK Parti'ye geçti İYİ Parti'den istifa eden 874 kişi törenle AK Parti'ye geçti

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Tatar, il ve ilçe yönetimi ile İYİ Parti Belediye Başkan adayı Hacı Özer'in de yer aldığı 874 kişinin AK Parti'ye geçmesi dolayısıyla tören yapıldı.

MHP'li Toksoy disipline sevk edildi MHP'li Toksoy disipline sevk edildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy'un ihraç istemiyle disipline sevk edildiğini açıkladı.

'Teknoloji bağımlılığı' için komisyon kuruldu 'Teknoloji bağımlılığı' için komisyon kuruldu

TBMM Genel Kurulu'nda, "teknoloji bağımlılığı" ile ilgili Meclis Araştırma Komisyonu kuruldu.

TBMM Başkanı adayı için başvuru yapıldı TBMM Başkanı adayı için başvuru yapıldı

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Grup Başkanvekilliği yapan, ciddi bir siyaset adamı olan, iletişim konusunda herkesi dinleyen, bütün siyasi partilerle doğru bir diplomasi yürüten Grup Başkanvekilimiz Engin Altay'ı aday olarak gösterdik. Umut ediyoruz ki, bu seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olur" dedi.

CHP'deki istifa furyası devam ediyor CHP'deki istifa furyası devam ediyor

CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Burak Tanışık, belediye meclis üyeliği listesine müdahale edildiği gerekçesiyle görevinden istifa etti. Sarıyer Örgütlenmelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Deniz Çakıl ise "Örgüte verdiğim sözü tutamadım" ifadelerini kullanarak istifasını verdi.

Paçacı: Kocamaz'ı Mersin'e hizmetten kimse alıkoyamayacak Paçacı: Kocamaz'ı Mersin'e hizmetten kimse alıkoyamayacak

İYİ Parti sözcüsü Cihan Paçacı, evrakı YSK'ya geç teslim edildiği için partilerinden aday olamayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın, Demokrat Parti'den (DP) başvuruda bulunacağını söyleyerek, "Kocamaz'ı Mersin'e hizmetten kimse alıkoyamayacaktır" dedi.

Erdoğan: Tanzim kuyrukları bereket kuyruğu Erdoğan: Tanzim kuyrukları bereket kuyruğu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli'de partisi tarafından düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Özhaseki: 'Ankara çok farklı bir şehir olacak' Özhaseki: 'Ankara çok farklı bir şehir olacak'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Ankara'da turizmden, ticaretten, sanayiden istifade edeceğimiz çok geniş alanlar, sporda yapacağımız çok şeyler var. Bunları yapınca inanın Ankara çok farklı bir şehir olacak." dedi.

Kalın, ABD'nin Afganistan Özel Temsilcisi Halilzad'ı kabul etti Kalın, ABD'nin Afganistan Özel Temsilcisi Halilzad'ı kabul etti

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Dışişleri Bakanlığı Afganistan Uzlaşısından Sorumlu Özel Temsilcisi Zalmay Halilzad'ı kabul etti.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor