Koyun ve kuzuların renkli buluşması Koyun ve kuzuların renkli buluşması

Tunceli'de İlkbaharın habercisi koyun ile kuzuların buluşması renkli ve duygusal görüntülere sahne oluyor.

Down sendromlular için sahne zamanı Down sendromlular için sahne zamanı

Senaryosunu yazdıkları "Güneşli Günlerde Aşkı Düşünmek" adlı filmde oynayan İzmir'deki down sendromlular şimdi de AB projesi kapsamında yurt dışında sahneleyecekleri bir müzikale hazırlanıyor.

Çeyrek altın için yarım saatte 151 adet çöp et şiş yedi Çeyrek altın için yarım saatte 151 adet çöp et şiş yedi

Denizli'de bir kadın, gittiği restoranda çeyrek altın ödülü için yarım saatte 151 adet çöp et şiş yedi. İş yerinin zaman zaman düzenlediği çöp şiş yeme rekor denemesine adını yazdıran kadın, yemeğin sonunda çeyrek atını kaptı. Kadın müşteri, söz verdiği miktarı söylenen sürede bitirdiği için yediği yemeğin ücretini de ödemedi.

Down sendromlu Sena Nur'dan, Mehmetçiğe güzel hediye Down sendromlu Sena Nur'dan, Mehmetçiğe güzel hediye

15 yaşındaki Down sendromlu Sena Nur Aydoğdu, ördüğü atkıyı Afrin'de terörle mücadelede eden bir Mehmetçiğe gönderilmesi için kaymakama teslim etti.

Ojeli elleriyle tamir ettikleri traktörü topuklu ayakkabılarıyla sürdüler Ojeli elleriyle tamir ettikleri traktörü topuklu ayakkabılarıyla sürdüler

Adana'da düzenlenen "Traktör Bakım, Onarım ve Kullanım Eğitimi" kursuna katılan 23 kadın, ojeli elleriyle tamir ettikleri traktörü topuklu ayakkabılarıyla sürdüler.

Kendisi gibi olan hastaların hayatını kolaylaştırmak için kitap yazdı Kendisi gibi olan hastaların hayatını kolaylaştırmak için kitap yazdı

Yaklaşık 14 yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu yürüyemez ve konuşamaz hale gelen 1 çocuk annesi 48 yaşındaki Sibel Aşçı, hastalığından sonra yaşadıklarını geliştirilen bilgisayar programı sayesinde kitaba döktü.

Baran Erdoğan kimdir? Baran Erdoğan kimdir?

Çocuklar Duymasın'ın 25 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek olan bölümünde Havuç ekranlara dönüyor. Herkes Havuç'u kimin canlandıracağını merak ediyordu. Havuç karakterini Baran Erdoğan canlandıracak. Birol Güven sosyal medyada Baran Erdoğan'ın Havuç karakterini canlandıracağını duyurdu. Peki Baran Erdoğan kimdir?

6 kilo 380 gramlık turp görenleri şaşırttı 6 kilo 380 gramlık turp görenleri şaşırttı

Osmaniye'de bir manav tezgahındaki 6 kilo 380 gramlık dev turp görenleri şaşırttı.

Ayağını kaybeden gazi 22 yıl sonra yürüyebilecek Ayağını kaybeden gazi 22 yıl sonra yürüyebilecek

18 Ağustos 1996 yılında vatani görevini yaparken Tunceli'nin Ovacık ilçesinde mayın patlaması sonucu ayağını kaybeden gazi Er Caner Kan, 22 yıl sonra yeniden yürüyebilecek.

Keçiboynuzundan çikolata üretildi Keçiboynuzundan çikolata üretildi

Ordu Üniversitesi (ODü) Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü tarafından antioksidan kapasitesi yüksek olan daha sağlıklı bir çikolata üretimi gerçekleştirildi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor