Paris'te Ara Güler anlatıldı Paris'te Ara Güler anlatıldı

Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, Cumhurbaşkanlığınca Fransa'nın başkenti Paris'teki "Ara Güler Sergisi" kapsamında düzenlenen panelde usta fotoğrafçıyı ve çalışmalarını anlattı.

İlber Ortaylı'nın imza gününde uzun kuyruklar oluştu İlber Ortaylı'nın imza gününde uzun kuyruklar oluştu

Aydın'da, bu yıl 2'ncisi düzenlenen kitap fuarı, ikinci gününde de kitapseverlerin akınına uğradı. Ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın imza gününde ise uzun kuyruklar oluştu.

Doğu Ekspresi ile baharda yolculuk bir başka güzel Doğu Ekspresi ile baharda yolculuk bir başka güzel

Seyahat ve gezi tutkunlarının yanı sıra üniversite öğrencilerinin de ilgi odağı olan, Ankara ile Kars arasında sefer yapan Doğu Ekspresi, ilkbaharda güzel manzaralar eşliğinde yolculuk imkanı sunuyor.

Benekli Anadolu semenderleri böyle görüntülendi Benekli Anadolu semenderleri böyle görüntülendi

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya bulunan endemik bir tür olan benekli Anadolu semenderleri görüntülendi.

'Demir atlı yörük' 34 ülkede down sendromluların sesi oldu 'Demir atlı yörük' 34 ülkede down sendromluların sesi oldu

Türkiye'den motosikletiyle yola çıkarak 2 senede 34 ülke ve 44 bin kilometre yol kateden Adem Çolak, down sendromluların sesini duyurmaya çalıştı.

Ramazan davulu ihtiyaç sahibi çocuklar için çalıyor Ramazan davulu ihtiyaç sahibi çocuklar için çalıyor

Ankara'nın Altındağ ilçesi Zübeyde Hanım Mahallesi'nde ramazan davulcularının topladıkları bahşişlerle ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet alınıyor.

Okul sıralarında antrenman yapıp Avrupa şampiyonu oldu Okul sıralarında antrenman yapıp Avrupa şampiyonu oldu

Yunanistan'da yapılan Yıldızlar Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası'nda birinci olan milli sporcu Tuğba Yıldırım, aynı başarıyı Dünya Şampiyonası'nda da tekrarlamak istiyor.

Ağdacı: Taş ocağı için 5 bin ağaç kesilecek Ağdacı: Taş ocağı için 5 bin ağaç kesilecek

ÇEVRE Mühendisleri Odası Kocaeli Şube eski Başkanı Sait Ağdacı, Kandıra ilçesinde açılacak taş ocağı için yaklaşık 5 bin ağaç kesileceğini söyledi. Kesilecek ağaçların numaralandırıldığını belirten Ağdacı, "Yine bir ağaç kıyımı olacak" dedi.

İnsan neden aldatır?(ÖZEL HABER) İnsan neden aldatır?(ÖZEL HABER)

Ayna Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nin kurucusu Funda Tekelioğlu, günümüzde sayısı sıkça artan aldatma konusuna dair değerlendirmelerde bulurken, nedenlerine ilişkin de bilgiler verdi.

Göldeki ada kırmızıya büründü Göldeki ada kırmızıya büründü

Kılıçkaya baraj gölünün içerisindeki ada üzerinde açan gelincik çiçekleri ilginç bir görüntü oluşturdu.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor