Sığınmacı çocuklara anneleriyle eğitim Sığınmacı çocuklara anneleriyle eğitim

Suriye'deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan çocuklar, Türk Kızılayının kurduğu merkezde, yaşadıkları acı dolu günlerin etkisinden çeşitli etkinlikler yaparak kurtulmaya çalışıyor.

Özel öğrenci öğretmenlerine eğitim Özel öğrenci öğretmenlerine eğitim

Yahya Kemal Beyatlı Anaokulu'nda özel eğitim ihtiyacı olan çocuklara daha kaliteli bir eğitim verilmesi için öğretmenlere ve psikolojik danışmanlara eğitim verildi.

Milli Eğitim müfredattan 'Cihat' kavramını çıkarttı Milli Eğitim müfredattan 'Cihat' kavramını çıkarttı

Milli Eğitim Bakanlığı, 2018-2019 eğitim öğretim yılı müfredatını güncelledi. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi'ndeki tartışmalara neden olan "cihat" kavramı çıkarıldı. Bu kavram "Temel dini bilgiler" ve "Peygamberimizin hayatı" derslerinde yer aldı

Milli Eğitim Hatay'da Afrin için gönüllü öğretmen arıyor Milli Eğitim Hatay'da Afrin için gönüllü öğretmen arıyor

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü sınır ilçesi Altınözü'de öğretmenlere, 'Afrin'de yeni oluşum olacak, gönüllü Türk öğretmenler lazım' mesajı attı.

Eğitim ve sağlığa geçen yıl yaklaşık 112 milyar lira harcandı Eğitim ve sağlığa geçen yıl yaklaşık 112 milyar lira harcandı

Eğitim ve sağlık yatırımlarına öncelik veren devletin, geçen yıl bu alanlardaki hizmetlere yaptığı harcama 111,8 milyar lira oldu.

MEB Şube Müdürlüğü Sınavı tarihi açıklandı! MEB Şube Müdürlüğü Sınavı tarihi açıklandı!

MEB Şube Sınav tarihi bir çok aday tarafından merak ediliyordu. MEB'den konuyla ilgili flaş bir açıklama geldi. İşte MEB Şube Müdürlüğü sınav tarihi ve diğer detaylar

Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı ek yerleştirme sonuçları açıklandı Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı ek yerleştirme sonuçları açıklandı

Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı ek yerleştirme sonuçları için bekleyiş sona erdi. ÖSYM, yaptığı duyuruda EUS ek yerleştirme sonuçlarının erişime açıldığını belirtti. Peki Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı ek yerleştirme sonuçları nasıl öğrenilir?

AÖF sonuçları bugün açıklanacak mı? AÖF sonuçları bugün açıklanacak mı?

Açık Öğretim (AÖF) sınav sonuçları için öğrencilerin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Geçtiğimiz günlerde soru ve cevapları yayımlanan AÖF final dönemi sınavının sonuçlarını bekleyen izleyiciler, internette "AÖF sonuçları" aramasını arttırdı. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

SGM'ler 2017 yılında 4 bin öğrenciyi ağırladı SGM'ler 2017 yılında 4 bin öğrenciyi ağırladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri (SGM) 2017 yılında Sakarya'nın farklı okullarından gelen 4 bin öğrenciyi ağırladı. 

Bahar dönemi çocuk kursları kapılarını açıyor Bahar dönemi çocuk kursları kapılarını açıyor

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi çocuklar için sağlık, kültür, sanat, spor, çevre ve eğlence başlıklarının her biri için oluşturduğu projelerini sürdürüyor. 

Daha Fazla Haber
Yükleniyor