ODTÜ bilimi laboratuvarlardan kafelere taşıyor ODTÜ bilimi laboratuvarlardan kafelere taşıyor

ODTÜ Rektör Danışmanı Kalay, "Akademisyenlerin Bilim Kafe etkinlikleri yoğun ilgi görüyor. Türkiye'nin her bölgesinde bilimi halk ile buluşturmak istiyoruz." dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğüyle YYÜ arasında işbirliği protokolü Milli Eğitim Müdürlüğüyle YYÜ arasında işbirliği protokolü

Van Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörlüğü arasında TÜBİTAK Araştırma Projeleri Yarışmalarını destekleme konusunda işbirliği protokolü yapıldı. 

Erasmus projesinin ilk ayağı Hırvatistan'da gerçekleşti Erasmus projesinin ilk ayağı Hırvatistan'da gerçekleşti

Ordu'nun Fatsa ilçesi Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni Aysel Teke tarafından hazırlanan ve Hırvatistan, Yunanistan, Türkiye, Portekiz ve Polonya'nın ortak olduğu Raising Responsible Citizen(Sorumluluk Sahibi Gençler Yetiştirme) adlı ERASMUS+ projesinin ilk haraketliliğini Hırvatistan'da gerçekleştirdi. 

Öğrencilerden kardeş okullarda yardım Öğrencilerden kardeş okullarda yardım

Malatya Özel Bilge Olimpiyat Okulları öğrencileri, Doğu'daki 4 okula kırtasiye, kıyafet ve oyuncak yardımında bulundu. 

Rektör Bilgiç: ''Para sahibi olmak değil iyi insan kalabilmek başarı'' Rektör Bilgiç: "Para sahibi olmak değil iyi insan kalabilmek başarı"

Öğrencilerle söyleşi yapan Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, para sahibi olmanın değil iyi insan kalabilmenin başarı olduğunu vurguladı. 

Kapadokya Üniversitesi Alicanto kurucu üyesi oldu Kapadokya Üniversitesi Alicanto kurucu üyesi oldu

Kapadokya Üniversitesi,Çin Halk Cumhuriyeti'nde Dünya'dan 80 üniversitenin katılımıyla düzenlenen Sivil Havacılık zirvesinde katılarak eğitimde çok uluslu iş birliği için hazırlanan mutabakatı imzaladı. 

Öğretmenlere yönelik 'sabır' paneli Öğretmenlere yönelik 'sabır' paneli

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bitkisel yağ üreten bir fabrikada çıkan yangın itfaiyenin müdahalesi ile söndürülürken, yangında maddi hasar meydana geldi.

Öğretmenlerin ek göstergesi 3600'e çıkarılacak Öğretmenlerin ek göstergesi 3600'e çıkarılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı "İkinci 100 Günlük Eylem Planı"nda milli eğitime ilişkin birçok reform ve yenilik yer alıyor.

İbn Haldun Üniversitesi'nde lisansüstü erken kayıt dönemi başladı İbn Haldun Üniversitesi'nde lisansüstü erken kayıt dönemi başladı

Sosyal bilimler alanında uluslararası araştırmalar yapmak ve kariyerinde dünyaya açılmak hedefi olan gençlere önemli fırsatlar sunan İbn Haldun Üniversitesi'nde, Yüksek Lisans ve Doktora Programları için erken kayıt başvuruları alınmaya başlandı

YÖK, görevde yükselme sınavı konu başlıklarını belirledi YÖK, görevde yükselme sınavı konu başlıklarını belirledi

Yükseköğretim Kurulunca, "2019 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınavı" için belirlenen konu başlıkları açıklandı.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor