Uygulama otelinde geleceğe hazırlanıyorlar Uygulama otelinde geleceğe hazırlanıyorlar

Erzurum'da, Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri, yurt içi ve yurt dışından binlerce kişiye restoran ve konaklama hizmeti sunan uygulama otelinde pratik yaparak geleceğe hazırlanıyor.

E-Okul 2. dönem sınav sonuçları açıklandı! E-Okul 2. dönem sınav sonuçları açıklandı!

2018 yılı itibariyle binlerce öğrenci e-okul giriş ekranını sorgulamaya başladı. İkinci dönemin başlamasının ardından sınav sonuçlarını merak eden öğrenciler MEB'in sınav sonucu öğrenme sayfasını giriş yapıyor. İşte 2018 e-Okul 2. dönem birinci sınav sonuçları

15 yeni üniversite için flaş karar! 15 yeni üniversite için flaş karar!

TBMM Başkanlığına sunulan tasarıyla ikisi vakıf olmak üzere 15 üniversite kurulacak. İstanbul, Gazi, Karadeniz Teknik, İnönü, Selçuk ve Erciyes üniversitelerinin bazı bölümleri, yeni kurulacak üniversitelere bağlanıyor.

EKPSS Pazar günü yapılacak EKPSS Pazar günü yapılacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), 22 Nisan Pazar yapılacak Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (2018-EKPSS) adaylarına, saat 10.00'dan sonra sınav binalarına girişe izin verilmeyeceği uyarısı yapıldı.

Liselere giriş sınavına 996 bin başvuru! Liselere giriş sınavına 996 bin başvuru!

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 2 Haziran'daki liselere giriş sınavı için 996 bin öğrencinin başvurduğunu açıkladı.

TUS yerleştirme sonuçları açıklandı TUS yerleştirme sonuçları açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), 2018 Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) 1'inci dönem yerleştirme sonuçları açıklandı.

YKS sonuçları aynı tarihte açıklayacak! YKS sonuçları aynı tarihte açıklayacak!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasında önceden belirlenen tarihte değişiklik yapılmamasına karar verdi. Buna göre YKS sonuçları, planlandığı gibi 31 Temmuz 2018'de açıklanacak.

Saraç: Öğrencilerimiz bir hafta daha kazandı Saraç: Öğrencilerimiz bir hafta daha kazandı

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, seçim tarihinin öne alınmasının ardından kamu yararını gözeterek düzenleme yaptıklarını açıkladı. Saraç, sınav takviminin bir hafta ertelemenin öğrenciler için şans olduğunu söyledi.

Başkan yardımcıları Yaka'da tecrübelerini paylaştı Başkan yardımcıları Yaka'da tecrübelerini paylaştı

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen YAKA'18'in bu yılki konukları Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Özgür Sağlam ve Elif Sezer Cebar oldu.

Ayvalık Endüstri Meslek Lisesi TUBİTAK Fuarı'na hazırlanıyor Ayvalık Endüstri Meslek Lisesi TUBİTAK Fuarı'na hazırlanıyor

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Şehit Abdullah Tayyip Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26-27 Nisan tarihleri arasında düzenlediği TUBİTAK Fuarı'na hazırlanıyor.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor