TEOG için etüt merkezlerine verilen paralar geri alınabilir TEOG için etüt merkezlerine verilen paralar geri alınabilir

TEOG sınavına hazırlanmak için etüt merkezine erken kayıt yaptıran öğrencilerin ödediği ücretler ne olacak sorusuna Avukat Burak Evci, öğrencilerin etüt merkezinden ayrılması halinde, hukuken hizmet almadığı ayların ücretlerini iade alabileceklerini belirtti.

77 yaşında hukuk fakültesini bitirdi 77 yaşında hukuk fakültesini bitirdi

Konya'nın Kulu ilçesinde 1959 yılında kazandığı Ankara Hukuk Fakültesini tamamlayamayan Abdullah Talayhan, 2012 yılında çıkan aftan yararlanarak devam ettiği Hukuk Fakültesinden 77 yaşında mezun oldu.

ODTÜ'ye 830 bin dolarlık destek ODTÜ'ye 830 bin dolarlık destek

Amerikan Ticaret ve Kalkınma Bürosu, ODTÜ'ye "Akıllı Kampüsler" projesi çerçevesinde 830 bin dolarlık teknik yardımda bulundu.

Çift Diplomalı Türk-Alman Hukuk Lisans Programı ilk mezunlarını verdi Çift Diplomalı Türk-Alman Hukuk Lisans Programı ilk mezunlarını verdi

Türkiye ve Almanya arasındaki ilk ve tek Çift Diplomalı Türk-Alman Hukuk Lisans Programı mezunları, diplomalarına kavuşmanın heyecanını yaşadı. Altınbaş Üniversitesi ve Köln Üniversitesinin işbirliği ile hayata geçirilen ve 2013-2014 akademik yılında öğrenci almaya başlayan programdan 12 öğrenci mezun oldu. 

TDV bu yıl Türkiye'ye 700 öğrenci getirdi TDV bu yıl Türkiye'ye 700 öğrenci getirdi

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından bu yıl 700 öğrenci eğitim için Türkiye'ye getirildi.

Açıköğretim 'kinci üniversite' kayıtları uzatıldı Açıköğretim 'kinci üniversite' kayıtları uzatıldı

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) Açıköğretim ile İktisat ve İşletme Fakültelerine 2017-2018 Öğretim Yılı "ikinci üniversite" internet başvuru ve kayıt işlemlerinin 6 Ekim'e kadar uzatıldığı bildirildi.

YÖK Başkanı: Bugün için sınavsız model söz konusu değil YÖK Başkanı: Bugün için sınavsız model söz konusu değil

YÖK Başkanı Saraç, üniversiteye girişte sınavsız bir modelin söz konusu olmadığını, merkezi sınavın bu yıl yine gerçekleştirileceğini söyledi

YÖK'ten ''üstün başarılılara üstün eğitim'' YÖK'ten "üstün başarılılara üstün eğitim"

YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, "Yeni YÖK olarak yükseköğretim tarihimizde daha önce görülmeyen YÖK-TEBİP (YÖK-Temel Bilimler Programları) kapsamında fizik, kimya, matematik ve biyoloji programlarında üstün başarı sınıfları oluşturuyoruz" dedi.

TEOG taslağını yarın Bakanlar Kurulu'na sunulacak TEOG taslağını yarın Bakanlar Kurulu'na sunulacak

Milli Eğitim Bakanlığı,  TEOG'un yerine geçmesi planlanan yeni sistemi yarın yapılacak olan Bakanlar Kurulu'na sunacak.

Öğretmenlere iyi haber Danıştay'dan! Öğretmenlere iyi haber Danıştay'dan!

Hizmet puanı yetersizliği sebebiyle eş durumundan tayin talebi kabul edilmeyen öğretmenlere iyi haber Danıştay'dan geldi.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor