Bursalılar, bağışıklığı güçlendiriyor. Kışın mutlaka tüketin! (ÖZEL HABER) Bursalılar, bağışıklığı güçlendiriyor. Kışın mutlaka tüketin! (ÖZEL HABER)

Sofraların vazgeçilmezi turşu özellikle kışın bir başka güzel oluyor. Bursa'da 38 yıldır turşuculuk yapan Murat Durak, tuşunun kışın tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendirdiğini söyledi. Durak, lahana turşununun önemine dikkat çekerek mutlaka herkesin yemesi gerektiğini ifade etti.

Bursalılar emekli maaşı zammından memnun kaldı mı? (Söz Bursalılarda) Bursalılar emekli maaşı zammından memnun kaldı mı? (Söz Bursalılarda)

Asgari ücrete yapılan yüzde yüzde 26,05 yapıldı, emekli maaşı zammı ise yüzde 10'larda kaldı. Bursada Bugün ekibi de vatandaşa emekli maaşından memnun olup olmadıklarını sormak için mikrofon uzattı.

Özel anlarınız için hayallerinizin ötesinde bir hizmet (İş Dünyasında Bugün) Özel anlarınız için hayallerinizin ötesinde bir hizmet (İş Dünyasında Bugün)

Bursada Bugün TV'de Sümeyye İnan'ın sunduğu İş Dünyasında Bugün programının konuğu Deluxe Bursa Satış Müdürü Sevgi Coşkun Eryürek, Deluxe Bursa'nın konsepti ve faaliyet alanlarından bahsetti.

Öğrencilerin 'check-up'ı yapılacak (Eğitimde Bugün) Öğrencilerin 'check-up'ı yapılacak (Eğitimde Bugün)

Bursada Bugün TV'de Mehmet Ali Ekmekçi'nin sunduğu Eğitimde Bugün programının konuğu olan Teknoloji Fen Okulları Lise Eğitim Koordinatörü Önder Özdemir, kişiye özel eğitim sisteminden bahsetti.

Yalçınbayır'dan 2019 Bursa değerlendirmesi (Bursa'nın En'leri) Yalçınbayır'dan 2019 Bursa değerlendirmesi (Bursa'nın En'leri)

Mehmet Ali Ekmekçi'nin sunduğu Bursa'nın En'leri programının konuğu Başbakan Eski Yardımcısı Ertuğrul Yalçınbayır, 2019 Bursa değerlendirmesinde bulundu ve eski Bursa'yı anlattı.

Saadet Partisi'nin yerel seçim stratejisi nedir? (Fi Kelam) Saadet Partisi'nin yerel seçim stratejisi nedir? (Fi Kelam)

Pınar Yeniyiğit'in sunduğu Fi Kelam programının konuğu Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, Bursa'da yerel seçim süreçlerini değerlendirdi.

Özel okullarda nitelik sorunu var (Eğitimde Bugün) Özel okullarda nitelik sorunu var (Eğitimde Bugün)

Bursada Bugün TV'de Mehmet Ali Ekmekçi'nin sunduğu Eğitimde Bugün programının konuğu Bahçeşehir ve Uğur Okulları Eğitim Kurumları Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldız, Bursa'daki kolej sayısının artmasına rağmen sunulan eğitim hizmetinin aynı kalitede artmadığına dikkat çekti.

Uzmanlar uyarıyor! Çocuğunuzun internet oyunlarını kontrol ediyor musunuz? (ÖZEL HABER) Uzmanlar uyarıyor! Çocuğunuzun internet oyunlarını kontrol ediyor musunuz? (ÖZEL HABER)

Bursa'da geçtiğimiz günlerde 12 yaşındaki bir çocuğun intihar etmesi, bu konuda benzer olayların yaşanmasına neden olan Mavi Balina oyununu yeniden gündeme taşıdı. Uzmanlar ise aileleri internet oyunları konusunda uyardı.

Bu belirtileri küçümsemeyin! Kalın bağırsak kanserinde kimler risk altında? (Sağlıkta Bugün) Bu belirtileri küçümsemeyin! Kalın bağırsak kanserinde kimler risk altında? (Sağlıkta Bugün)

Bursada Bugün TV'de Sümeyye İnan'ın sunduğu Sağlıkta Bugün programında Özel Anadolu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doktor Umut Kerimoğlu, kalın bağırsak (kolon) kanseri ile ilgili merak edilen sorulara yanıt verdi. Kerimoğlu, kanserin belirtileri, risk faktörleri, tedavi yöntemleri ve kanserden korunmak için dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.

Uluslararası Gastronomi arenasına Bursa damgası Uluslararası Gastronomi arenasına Bursa damgası

Rıhtım Pastanelerinin çeyrek asırlık pasta şefi Metin Taşçı, Lüksemburg'ta düzenlenen dünya kupasında topladığı ödüllerle Bursa'yı gururlandı. Taşçı'nın ödüllü eseri Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'ndaki Rıhtım Pastanesinde izlenime sunuldu.

VAR odasında büyük skandal VAR odasında büyük skandal

Bursaspor'un iptal olan ilk golünde VAR odasındaki görüntü büyük infiale yol açtı.

Bursaspor'un transferde durumu vahim! (Sporda Bugün) Bursaspor'un transferde durumu vahim! (Sporda Bugün)

Mehmet Ali Ekmekçi'nin sunduğu Sporda Bugün programının konuğu Engiz Aksöz ile Bursaspor başta olmak üzere tüm takımların futbol, basketbol ve bütün spor branşları masaya yatırıldı. Spordan haberim olsun diyorsanız Sporda Bugün'ü kaçırmayın...

Arda Turan Milli Takım'ı bıraktı Arda Turan Milli Takım'ı bıraktı

Arda Turan, Milli Takım kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

Bursa yeniden termal merkezi oluyor! Bursa yeniden termal merkezi oluyor!

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin, Sıcaksu - Tabakhaneler Bölgesi'ni termal turizm merkezine dönüştürecek projesinde sona gelinirken, kamulaştırma süreci tamamlanan 22 dönüm alan 20 Haziran Salı günü ihaleyle satışa sunuluyor.

Tablet bataryası böyle patladı! Tablet bataryası böyle patladı!

Zonguldak'ta arızalı tableti tamir etmek isteyen şahıs az daha canından oluyordu. Tabletin şişen bataryası patlarken, o anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Tacizciye uçan tekme Tacizciye uçan tekme

Mersin'de kaldırımda yürüyen bir kadına elle tacizde bulunduğu ileri sürülen Suriyeli uyruklu bir kişi, çevredeki vatandaşlar tarafından tekme tokat dövüldü.

Sosis üretim fotoğraflarını görenler inanamadı! Sosis üretim fotoğraflarını görenler inanamadı!

Sabah kahvaltılarında sıkça tüketilen sosisler nasıl üretiliyor? Sosis üretimi yapılırken nelere dikkat ediliyor? İşte sosislerin üretimiyle ilgili aklınıza takılan tüm soru işaretleri.

Horoz hindiye meydan okudu Horoz hindiye meydan okudu

Iğdır'da yol ortasında kavga eden hindi ve horozu görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Vatandaşların ilgiyle izlediği ve yaklaşık 10 dakika süren kavganın galibi horoz oldu.

Hayata ilk adımlar! Hayata ilk adımlar!

Hayata ilk adımlar!...

Daha Fazla Video
Yükleniyor