Domates Antalya'da Toptancı Hal'inde 1 liraya kadar düştü Domates Antalya'da Toptancı Hal'inde 1 liraya kadar düştü

Bu yıl fiyatı ile pazar tezgahlarında en çok konuşulan ürün olan domates, Antalya'da Toptancı Hal'inde liste fiyatı 1 lira 60 kuruş olmasına rağmen 1 TL'ye kadar düşerek 1 TL'den alıcı buldu.

Üreticinin kahverengi altını: Fındık Üreticinin kahverengi altını: Fındık

Yaklaşan fındık sezonu öncesinde üreticiler 'kahverengi altın' olarak nitelendirdiği fındıklarına gözü gibi bakıyorlar.

İşte yeni Aston Martin DB11 V12 AMR İşte yeni Aston Martin DB11 V12 AMR

Aston Martin'in ünlü 'DB' serisinin amiral gemisi olarak üretilen 'DB11 V12 AMR' İstanbul'a geldi. Markanın Türkiye temsilcisi D&D'nin Yeniköy'deki lüks Showroom'unda sergilenen efsane otomobilin, Onyx Black' ve 'Quantum silver' olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor. 5.2 litre V12 Twin Turbo beslemeli bir motora sahip olan 'DB11 V12 AMR' 640 bin Euro'dan başlıyor.

Çin'den gelen alüminyum içeren ürünlere damping incelemesi Çin'den gelen alüminyum içeren ürünlere damping incelemesi

Çin menşeli bazı alüminyumdan ürünlerin ithalatında uygulanan dampinge karşı kesin önleme ilişkin nihai gözden geçirme soruşturması açılmasına karar verildi.

KARDEMİR'den yerli otomobile yerli çelik KARDEMİR'den yerli otomobile yerli çelik

Otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan yerli çelik Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ. tarafından karşılanacak.

İstanbul'da gündem 'Ticaret Savaşları' İstanbul'da gündem 'Ticaret Savaşları'

MALİYE Hesap Uzmanları Vakfı tarafından 'Ticaret Savaşlarının Arkasındaki Gerçek: Teknoloji' paneli düzenlendi.

Çeşme'de rezervasyonlar yüzde 70'e ulaştı Çeşme'de rezervasyonlar yüzde 70'e ulaştı

Çeşme'de, bayram tatilinin 9 gün olması turizmciyi sevindirirken, otellerde bayram rezervasyonlarının şimdiden yüzde 70 doluluk oranına ulaştı.

Mansur Yavaş, belediyenin toplam borcunu açıkladı Mansur Yavaş, belediyenin toplam borcunu açıkladı

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Büyükşehir Belediyemizin toplam borcu 9,5 milyar lira. EGO, ASKİ ve şirketlerin toplam borçları bunlar. Sadece şirketlerin borcu 1 milyar liraya yakın; ama ben asla 'bir enkaz devraldım' diye şikayet etmedim" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları taksicileri memnun etti  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları taksicileri memnun etti

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası (İTEO) Başkanı Eyüp Aksu, kendilerinin devletten ihale ile plaka satın alarak, taksicilik yaparken Uber'in bu emeği, ekmeği ve sermayelerini yok saydığını belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklaması bizi memnun etmiştir. Hukuki çerçevede de hakkımızı aramayı sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı.

Bayramda için adalara sefer düzenlemesi  Bayramda için adalara sefer düzenlemesi

Gökçeada-Kabatepe hattında 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde karşılıklı olarak günlük 16, Bozcaada-Geyikli güzergahında ise 30 seferle hizmet verilecek. Ayrıca Gökçeada-Kabatepe hattına cuma, cumartesi ve pazar günleri karşılıklı ikişer ek sefer konuldu.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor