Berlin'de jüri başkanı Binoche  Berlin'de jüri başkanı Binoche

Fransız sinemasının yaşayan en ünlü yıldızlarından biri olan Juliette Binoche, bu yıl 69'uncu kez düzenlenecek olan Berlin Film Festivali'nin uluslararası yarışma jürisinin başkanı olarak seçildi.

Şive Şenözen, Muhteşem İkili'de! Şive Şenözen, Muhteşem İkili'de!

Kanal D'nin, TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı'nın, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun'un üstlendiği sevilen dizisi Muhteşem İkili, her perşembe akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

BİK temsilcilerinden Anadolu basınına mektup BİK temsilcilerinden Anadolu basınına mektup

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Kurulu Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, Türkiye genelindeki yaklaşık 1200 gazete sahibine mektup yazarak, "Basın ilân fiyat tarifesi artışına" ilişkin bilgi verdiler.

Portakal: Yarın beni de alırlar, sizi de alırlar Portakal: Yarın beni de alırlar, sizi de alırlar

Gazeteci Fatih Portakal, Sözcü gazetesi yazarları ve çalışanları hakkında hazırlanan iddianame ile ilgili olarak "Yok artık gündemine geldik. Herkes FETÖ'cü olarak alınabilir. Bu sözü, bu cümleyi kurduktan sonra yarın beni de alırlar. Sizi de alırlar, herkesi alabilirler. Ama geçmişte manşet atanlar kitap yazanlar, onlara dokunulmaz" dedi.

'Nasipse Olur' için çalışmalar başladı 'Nasipse Olur' için çalışmalar başladı

Bir Anadolu hikayesinin anlatılacağı romantik komedi filmi 'Nasipse Olur' için çalışmalar başladı.

Stranger Things 3'üncü sezon tanıtımı yayınlandı! Stranger Things 3'üncü sezon tanıtımı yayınlandı!

Netflix dizisi Stranger Things'in 3. sezonuna ait ilk tanıtım geldi.

CNN Türk'te sürpriz ayrılık! CNN Türk'te sürpriz ayrılık!

5 yıldır kanalda görev yapan deneyimli muhabir veda etti.

Diriliş Ertuğrul'da büyük sürpriz! Geri dönüyor Diriliş Ertuğrul'da büyük sürpriz! Geri dönüyor

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'da sürpriz bir karakter geri geliyor. Ertuğrul Bey'in ağabeyi Gündoğdu'nun eşi Selcan Hatun karakterini canlandıran Didem Balçın, bu hafta yeni bölümden itibaren Diriliş Ertuğrul'a kaldığı yerden geri dönecek.

Çukur'da Aliço şoku! Çukur'da Aliço şoku!

Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu, Yamaç ile buluşan Ersoy'u vurmak istiyor. Ersoy'un arabadan indiği anda silahını doğrultan Vartolu'ya sürpriz bir şekilde Aliço silah çekiyor. Aliço'nun Vartolu'ya silah doğrultmasıyla gerilimin yükseldiği sahnede "Aliço, Vartolu'yu vuracak mı?" sorusu akla geliyor.

Yasak Elma'da Halit'ten Alihan ve Ender'e büyük şok! Yasak Elma'da Halit'ten Alihan ve Ender'e büyük şok!

Yasak Elma dizisi 26. son bölümüyle ekrana geldi. Yasak Elma son bölümde Alihan'ın Halit'ten intikam almak için Ender'le evlenmesi tüm dengeleri değiştirdi. Halit, Alihan'le evlenen Ender'e öfke saçtı. Ender ise Alihan'ın evine yerleşme kararı aldı. Yasak Elma 26. bölüm finalinde ise Halit, Ender ve Alihan'a büyük bir oyun oynadı. Halit, Falcon Havacılık'ın yeni eş başkanı olarak Zeynep'i açıkladı.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor