3 Otomobil devinden Android kararı! 3 Otomobil devinden Android kararı!

Google; gözünün bebeği Android işletim sistemini, Renault - Nissan ve Mitsubishi ortaklığı ile daha fazla kullanıcıyla buluşturmayı hedefliyor. Şirket; Wall Street Journal gazetesine verdiği demeçte, Android tabanlı bilgi ve eğlence sistemlerini bu ortaklık ile milyonlarca araca yerleştirmeye başladı bile.

Kişiye özel teslimat yapabilen robot otomobil tanıtıldı Kişiye özel teslimat yapabilen robot otomobil tanıtıldı

Hannover Otomobil Fuarı 2018'de Renault Grubu, EZ-PRO'nun dünya prömiyerini gerçekleştirdi.

En 'havalı' festival TEKNOFEST başlıyor En 'havalı' festival TEKNOFEST başlıyor

Türkiye'nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan Teknofest İstanbul, "Milli teknoloji hamlesi" hedefleri doğrultusunda bugün İstanbul Yeni Havalimanı'nda yapılacak.

Musk'ın şirketinden açıklama: Gerekirse silah üretiriz Musk'ın şirketinden açıklama: Gerekirse silah üretiriz

Elon Musk'a ait olan SpaceX şirketinin bir yetkilisi Pentagon ile aralarının iyi olduğunu ve gerektiği takdirde silah üretebileceklerini açıkladı.

Amazon Türkiye'ye ilk günden şikayet yağdı Amazon Türkiye'ye ilk günden şikayet yağdı

ABD'li e-ticaret devi Amazon, nihayet Türkiye'de de online alışverişe 'merhaba' dedi. Ancak daha ilk gününden Türk tüketicilerden bir çok şikayet aldı. En çok da iptal edilen siparişler ve anlık fiyat değişimleri şikayet konusu oldu.

Yeni iPad bekleyenlere müjde! Yeni iPad bekleyenlere müjde!

Apple, 12 Eylül tarihinde düzenlediği etkinlikte beklendiği gibi yeni iPhone modellerini ve Apple Watch Series 4'ü tanıttı. Bu etkinlikte tanıtılması düşük bir ihtimal olarak görülen, yeni iPad modellerinden ise hiçbir şekilde söz edilmedi.

Trenler kentleri aydınlatacak Trenler kentleri aydınlatacak

Toshiba, trenlerin frenleme sırasında ürettikleri enerjiyi depolayarak, diğer trenlerin ve şehir elektrik şebekesinin kullanımına sunan yeni batarya sistemini InnoTrans fuarında tanıttı.

Sony'den yeni Playstation modeli! Sony'den yeni Playstation modeli!

Japon teknoloji devi Sony, nostalji sever kullanıcıları için Playstation 1'i yenilenmiş haliyle piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Microsoft Türkiye TEKNOFEST'e katılıyor! Microsoft Türkiye TEKNOFEST'e katılıyor!

Microsoft Türkiye, 20-23 Eylül tarihlerinde İstanbul Yeni Havalimanı'nda gerçekleştirilecek TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde teknoloji meraklılarıyla buluşacak.

Tesla'nın rakibi 1 milyar dolar yatırım aldı Tesla'nın rakibi 1 milyar dolar yatırım aldı

Silikon Vadisi'nin gözde elektrikli otomobil üreticilerinden Lucid Motors firması Suudi Arabistan'dan 1 milyar dolar yatırım aldı. Tesla'nın en büyük rakibi olarak belirtilen Lucid Motors ilk seri üretim aracı Lucid Air'i 2020 yılında piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor