Uygun fiyatlı ve tuşlu Android telefonlar yolda! Uygun fiyatlı ve tuşlu Android telefonlar yolda!

Dokunmatik olmayan Android telefonlar geliyor. Google söz konusu Android özel sürümü için çalışmalara tam gaz devam ediyor.

AirPods 3 erken geliyor! AirPods 3 erken geliyor!

Apple, 2016 yılının Eylül ayında yani yaklaşık 3 yıl önce iPhone 7 ile birlikte kullanıcılar ile buluşturduğu kablosuz kulaklık AirPods'un yenilenen modeli: AirPods 2'yi geçtiğimiz ay resmi olarak tanıtarak satışa sundu.

32 MP ön kameralı Redmi Y3 tanıtıldı! 32 MP ön kameralı Redmi Y3 tanıtıldı!

Xiaomi'nin bir alt markası haline gelen Redmi uzun süren bir bekleyişin ardından yeni telefonu Redmi Y3'ü tanıttı. 32 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameranın yer aldığı Redmi Y3 özellikleri ile neler sunuyor? Gelin, yakından bakalım.

WhatsApp değişikliğe gidiyor! Artık bunu yapamayacaksınız... WhatsApp değişikliğe gidiyor! Artık bunu yapamayacaksınız...

WhatsApp ekran görüntüsü özelliğini bir çoğumuz kullanıyoruz. Özel sohbetlerde kullanıcılarla olan önemli bir konuşmamızı bazen başkasına iletmek için, bazense sadece saklamak için ekran görüntüsü alıyoruz. Fakat söz konusu durum yakında değişecek gibi duruyor. WhatsApp screenshot alma konusunda değişikliğe gidiyor.

Fortnite oyuncularına büyük şok! Fortnite oyuncularına büyük şok!

Fortnite'ın arkasındaki isim olan Epic Games, hile yapanlara göz açtırmıyor. Fortnite World Cup süresince hile yapanları tespit eden şirket, 1200'ü aşkın oyuncunun hesabını kapattı.

Twitter yeni masaüstü arayüzünü test ediyor! Twitter yeni masaüstü arayüzünü test ediyor!

Twitter bazı kullanıcılarının masaüstü arayüzünde bazı farklılıklar deniyor. Twitter yeni tasarlanmış arayüz tasarımıyla daha basit, daha sade bir görünüme kavuşuyor.

Google, Chrome 74 güncellemesini yayınladı Google, Chrome 74 güncellemesini yayınladı

Google, Chrome 74 güncellemesini kullanıcılarına sundu. Yayınlanan güncelleme ile beraber yeni erişilebilirlik ayarı ve bir dizi yeni özellikler uygulamaya eklendi.

Kaybolan Honor modelini bulana büyük ödül! Kaybolan Honor modelini bulana büyük ödül!

Huawei'nin alt markası olan ve ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren Honor ilginç bir olay ile karşı karşıya kaldı. Honor 20 modeline ait bir prototipin çalınması veya kaybolması üzerine şirket bulana para ödülü vereceğini açıkladı.

Bilim insanları canlıya benzer robotlar üretti Bilim insanları canlıya benzer robotlar üretti

Bilim insanları büyüyebilen, yiyebilen ve diğer gerçek canlılar gibi gelişebilen küçük robotlar yapmayı başardı.

Zihinsel engelli bireylerin yer aldığı ilk Youtube kanalı açıldı Zihinsel engelli bireylerin yer aldığı ilk Youtube kanalı açıldı

İZEV Vakfı, zihinsel engelli olarak tanımlanan bireyler için Farkadaş TV'yi hayata geçirdi. Engelli olarak tanımlanan bireylerin yer aldığı ilk Youtube kanalı olan Farkadaş TV'de, kültür sanat, aktüel, talk show, spor ve engelli hakları hakkında programlar olacak.

Daha Fazla Haber
Yükleniyor