Bursa protokolü oylarını kullandı Bursa protokolü oylarını kullandı

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi İlçe Belediye Başkanı Mustafa Dündar oylarını kullandı. Bursa protokolü oy kullanmaya aileleriyle birlikte geldi.

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında

Oy verme işlemi başladı. Vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için 08.00'den itibaren sandık başına gitti.

1500 liraya aldıkları arabanın son haline inanamayacaksınız! 1500 liraya aldıkları arabanın son haline inanamayacaksınız!

Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde Namık Işıklı (52) ve oğlu Lutfican Işıklı (21), 1500 liraya aldıkları 1972 model hurda otomobili, 20 bin lira harcayarak orijinaline uygun şekilde yeniden yaptırdı.

Kısır olmamak için bu besinleri tüketin! Kısır olmamak için bu besinleri tüketin!

İleri yaş, sigara alışkanlığı ve alkol bağımlılığı, sağlıksız beslenme ve yaşam koşulları kısırlık oluşumunda önemli rol alabiliyor. Peki kısırlıktan korunmak için nasıl beslenmeliyiz? İşte kısırlıktan korunmak için tüketilmesi gereken 7 besin.

Dünyanın en pahalı 10 meyvesi Dünyanın en pahalı 10 meyvesi

Hazır gündemimiz fiyatıyla alıp başını giden, soğan ve patates iken biz de dünyanın en pahalı meyvelerini listeleyelim istedik. İşte dünyanın en pahalı 10 meyvesi.

Chevrolet'in Blazer efsanesi geri dönüyor Chevrolet'in Blazer efsanesi geri dönüyor

Otomotiv devi Chevrolet efsane modellerinden biri olan Blazer'ı 2005 yılından sonra yeniden ortaya çıkarıyor.

İşte Mercedes-Benz'in yeni markası! İşte Mercedes-Benz'in yeni markası!

Mercedes-Benz, EQ ile yeni bir elektrikli otomobil markasına yöneldi

Sokak sanatçısının yaptığı çalışmalara inanamayacaksınız... Sokak sanatçısının yaptığı çalışmalara inanamayacaksınız...

ABD'li sokak ressamı Tom Bob, sokakları tuval olarak kullanıyor. Sokakların en kirli, en çirkin görünen yerlerini yaratıcı şekilde resmederek güzelleştiriyor.

Mutfaktayken yere düştü, gözüne tencere saplandı Mutfaktayken yere düştü, gözüne tencere saplandı

Almanya'da yaşayan 64 yaşındaki adam evine sarhoş geldi. Mutfakta dengesini yitiren adam yere düştü ve akıl almaz o olay gerçekleşti. Yere düşer düşmez gözüne tencere saplanan adam, ambulansı aradı. İşte o bir garip olayın ayrıntıları.

Sevgilisinin kafasını kesip, derisini yüzmüştü...
Sevgilisinin kafasını kesip, derisini yüzmüştü...

30 yaşındaki Ukraynalı manken Iana Kasian'ın kafa derisini yüzen, kanını akıtıp, çenesini ısıran ve kulağını kesen ünlü yazar Blake Leibel ile ilgili mahkeme kararını verdi.

Daha Fazla Galeri
Yükleniyor