Demet Akalın: Soyuldum (Eski çalışanından hırsızlık) Demet Akalın: Soyuldum (Eski çalışanından hırsızlık)

Demet Akalın, evine giren hırsızı sosyal medyadan "Soyuldum" diyerek duyurdu. Eski çalışanının evine girdiğini bildiren Akalın'ın yakalanan kadın hırsıza saldırmaya çalıştığı iddia edildi.

Kuşadası'na sezonun ilk kruvaziyer gemisi Kuşadası'na sezonun ilk kruvaziyer gemisi

Aydın'ın Kuşadası ilçesine 2019 turizm sezonunun ilk kruvaziyer gemisi geldi.

Barış Arduç: Okuduğum anda sarsıldım Barış Arduç: Okuduğum anda sarsıldım

Star TV ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümüyle dünya listelerinde sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına giren Kuzgun'un yıldızı Barış Arduç Hello dergisine konuştu. "Hikayesinin majör duygusu çok güçlüydü. Okuduğum anda sarsıldım" diyen Arduç, başrolü Burcu Biricik ile paylaştığı yeni projesi hakkında, "Ne mutlu ki, hikayesinden türküsüne kadar hayal ettiğim her şeyi yakalayan bir projeyle buluştum" ifadelerini kullandı.

Bill Gates'ten ilginç açıklama: İneklerin gaz çıkarması büyük bir problem
Bill Gates'ten ilginç açıklama: İneklerin gaz çıkarması büyük bir problem

Microsoft'un kurucusu ve dünyanın en zengin ikinci insanı olan Bill Gates, "İneklerin gaz çıkarması, dünya için büyük bir problem" açıklaması ile gündemde.

Twitter'ın 9 kullanışlı özelliği Twitter'ın 9 kullanışlı özelliği

2018'de daha güvenli bir Twitter ortamı oluşturmak için ürünlerinde, politikalarında ve süreçlerinde 70'ten fazla değişiklik yaparak güvenlik konusunda aksiyon alan Twitter, bu yıl da tüm dünyadaki güvenlik ortakları ağlarını destekliyor. İşte o araçlar...

'Korku filmleri kilo aldırıyor' 'Korku filmleri kilo aldırıyor'

ABD'deki Lübnan Amerikan Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma, korku filmi izleyenlerin kilo alma eğiliminde olduğunu gösterdi.

Seda Bakan: 'Murat Boz acaba çok kaprisli midir?' diye düşündüm Seda Bakan: 'Murat Boz acaba çok kaprisli midir?' diye düşündüm

Murat Boz ve Seda Bakan'ın başrollerini paylaştığı, Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu'nun rol aldığı Öldür Beni Sevgilim filminin tanıtım toplantısı önceki gün yapıldı. Bakan "Açık konuşmak gerekirse ilk başta filmde bir pop starla çalışacağım için çok heyecanlıydım ama aynı zamanda; 'Murat Boz acaba çok kaprisli midir?', 'Sette kendisini ne kadar bekleriz?' diye düşüncelerim vardı. Murat'la candan arkadaş olabileceğimi hiç tahmin etmemiştim. Murat gerçekten göründüğü gibi birisi" dedi.

BKM'den Organize İşler için Netflix açıklaması BKM'den Organize İşler için Netflix açıklaması

Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler Sazan Sarmalı filminin sinemalarda gösterilirken Netflix'de de yayına girmesinin ardından sinema temsilcilerinden tepki gelmişti. Bu gelişmeler üzerine filmin yapım şirketi BKM açıklama yayınladı. Açıklamada, "Netflix ile yaptığımız bu anlaşmanın Türk sinemasını daha iyi bir yere taşıyacağına eminiz. Organize İşler Sazan Sarmalı filmi Netflix üzerinden Türkiye dahil toplam 190 ülkede yayına açılacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Rize'de apartman dairesinde yangın Rize'de apartman dairesinde yangın

Rize'de bir apartmanda çıkan yangın maddi hasara neden oldu.

Aslıhan Doğan Turan: 2., 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz Aslıhan Doğan Turan: 2., 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz

İlk çocuklarını ekimde kucağına alan Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, kalabalık bir aile olmak istediklerini söyledi. Şamdan Plus'a röportaj veren Doğan, Arda'nın iyi bir baba olduğunu söyledi ve ekledi: Bizi evliliğe götüren şey aşktır. Şu an çok sabırsız bir şekilde 2. 3. ve Allah nasip ederse hiç ara vermeden 4. çocuğu düşünüyoruz.

Daha Fazla Galeri
Yükleniyor