Mustafa Bozbağ güven tazeledi

Mustafa Bozbağ güven tazeledi

TFF 1. Lig Kulüpler Birliğinin seçimli toplantısında başkanlığa Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Bozbağ, yeniden seçildi.

Mustafa Bozbağ başkanlığındaki yönetim kurulunda İstanbulspor Kulübü Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, Ümraniyespor  Kulübü Başkanı Recep Yoğurtçu ve Denizlispor Kulübü Başkanı Mustafa Üstek yer  aldı.

Mustafa Bozbağ, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı bir yıllığına daha yürütecek. Başkan Bozbağ, yaptığı yazılı açıklamada, Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden takımların maddi sorunlarına ve transfer yasaklarına değindi.

Kulüpler birliğinin seçimli toplantısında kulüplerin finansal  sıkıntıları ve sıkıntıların sebebiyet verdiği sportif sonuçları  değerlendirdiklerini aktaran Bozbağ, "Yapılan bu değerlendirmede, köklü  kulüplerimizden bir bölümünün geçmiş yönetimlerin faaliyetlerinden kaynaklanan  borçlar sebebiyle federasyon talimatları gereği uygulanan transfer yasağını  kaldıramadığı, bu sebeple de transfer ettikleri futbolculara lisans  çıkaramadıkları ve çoğunluğu altyapı takımlarından oluşan kadrolar ile mücadele  etmek zorunda kaldıkları görülmüştür." ifadelerini kullandı.

Bozbağ, finansal sıkıntıların yol açtığı transfer yasağının Spor Toto  1. Lig'de mücadele eden tüm kulüpleri etkilediğini ve ligin marka değerini  düşürerek sportif rekabetin oluşmasını engellediğini kaydetti.

Bursa'da içeride müşterilerin bulunduğu sırada kıraathane kurşunlandı Bursa'da içeride müşterilerin bulunduğu sırada kıraathane kurşunlandı

Bursa'da gözaltındaki DEAŞ'lı 2 kadın terörist adliyede Bursa'da gözaltındaki DEAŞ'lı 2 kadın terörist adliyede

Bursa'da Burak'ın ölümünde sanık polisler hakim karşısında Bursa'da Burak'ın ölümünde sanık polisler hakim karşısında

Günün yürek burkan fotoğrafı Bursa'dan Günün yürek burkan fotoğrafı Bursa'dan

Bursa'da mahkeme heyeti, hamile kadının vurulduğu yerde keşif kararı aldı Bursa'da mahkeme heyeti, hamile kadının vurulduğu yerde keşif kararı aldı

Bursa İznik'teki tarihi Roma Tiyatrosu, 10 yıldır kapalı Bursa İznik'teki tarihi Roma Tiyatrosu, 10 yıldır kapalı

Bursa'da kaza saniye saniye görüntülendi Bursa'da kaza saniye saniye görüntülendi

Yıllardır yanlış biliniyordu. Aslında botoks... (ÖZEL HABER) Yıllardır yanlış biliniyordu. Aslında botoks... (ÖZEL HABER)

Serkan Yetişmişoğlu; <br /> Kolay mı, olay mı? Serkan Yetişmişoğlu;
Kolay mı, olay mı?

Bursa'da alacağını isteyen şahsı baltayla öldüren sanık mahkemeye çıktı Bursa'da alacağını isteyen şahsı baltayla öldüren sanık mahkemeye çıktı

Polis otosunda tecavüz davasında flaş gelişme! Polis otosunda tecavüz davasında flaş gelişme!

Seyir halindeyken alev alan otomobil küle döndü Seyir halindeyken alev alan otomobil küle döndü

AK Parti'nin Meclis Başkanı adayı belli oldu AK Parti'nin Meclis Başkanı adayı belli oldu