Bursa Ördekli'de keman resitali

Bursa Ördekli'de keman resitali

Bursa Osmangazi Belediyesi'nin Uludağ Üniversitesi ile işbirliğinde gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında ünlü keman virtüözü Cihat Aşkın ve keman sanatçıları muhteşem bir gösteriye imza attı.

Ördekli Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları" keman konserine Bursalı sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. İsmail Göğüş'ün de izlediği konserde, keman virtüözü Cihat Aşkın'a Bursalı usta keman sanatçıları Ozan Sari, Mesut Çaşka ve Gürkan Güleç eşlik etti.

Eskiden günümüze barok, romantik ve günümüz çağdaş eserlerinden oluşan bir repertuvar sunan keman virtüözleri, son bölümde hep birlikte Bursa Türküsü'nü çaldı. Konser sonunda sanatseverler tarafından ayakta alkışlanan Cihat Aşkın ve diğer sanatçıları Başkan Dündar tebrik ederek çiçek verdi.

Bursa'da korkutan yangın Bursa'da korkutan yangın

Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı

Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur

El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi

Havaya rastgele ateş açtı! Havaya rastgele ateş açtı!

Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu

91 yıllık okul alevlere teslim oldu 91 yıllık okul alevlere teslim oldu

Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti

Skandal kararı yarın imzalıyor Skandal kararı yarın imzalıyor

Bursa'da bir araya geldiler: ''Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız'' Bursa'da bir araya geldiler: "Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız"

Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı

İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı