Yeni seçilen başkan, Belediye'deki makamına devesi ile geldi

Yeni seçilen başkan, Belediye'deki makamına devesi ile geldi

Aydın'ın İncirliova İlçesinde Millet ittifakının adayı olarak girdiği seçimi kazanarak belediye başkanı seçilen Aytekin Kaya, belediyeye devesi ile gelerek başkanlık makamına oturdu. Belediye önünde sahibi için düzenlenen davullu zurnalı töreni ilgiyle izleyen Karabulut adlı Başkan Kayanın devesi törende ilgi odağı oldu.

Ege'nin en önemli deve yetiştiricileri arasında yer alan ve yerel seçimlerde İncirliova'da Millet İttifakı'nın adayı olarak Belediye Başkanı seçilen aynı zamanda Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyonu Başkanı Aytekin Kaya makamına devesi ile geldi.

Belediye önünde gerçekleştirilen törende görevi devraldığı Cumhur İttifakı'nın adayı Gürşat Kale'ye çiçek ve şilt takdim eden yeni Başkan Aytekin Kaya, rozetini çıkarıp yakasına Türk bayrağı taktığını belirterek bugünden itibaren herkese eşit mesafede olduğunu ve herkese hizmet etmekle yükümlü olduğunu söyledi. 

Belediye binası önünde İYİ Parti İl Başkanı Cemal Sarı ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi ve belediye çalışanları tarafından davul zurna ve zeybek oyunları ile karşılanan Aytekin Kaya, bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı görevi devraldığı Başkan Kale'ye teşekkür etti. 

Belediye'nin anahtarını ve mührünü Aytekin Kaya'ya teslim eden Başkan Kale, hiç alnının akıyla görevi teslim etmenin onurunu yaşadığını söyledi. 

Yeni görevine başlayan Başkan Kaya ise "İncirliova'da yaşayan 51 bin 500 vatandaşımızın hepsine kapımız açık. Hepsi ağabeyimiz, kardeşimizdir. İlçeyi hep birlikte yöneteceğiz. Hiç sıkıntı yok. Hizmet için varız" diyerek yeni görevine başladı. 
 

Öğrenci servisi kamyona çarptı: 15 yaralı Öğrenci servisi kamyona çarptı: 15 yaralı

5 yıl önce İstanbul'da çalınmıştı, Suriye'de bulundu 5 yıl önce İstanbul'da çalınmıştı, Suriye'de bulundu

Terör örgütü PKK gözünü masum çocuklara dikti Terör örgütü PKK gözünü masum çocuklara dikti

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan önemli açıklamalar

Bursa'da trafiğe bisiklet turu ayarı Bursa'da trafiğe bisiklet turu ayarı

Bursa'da boş alana moloz döken kişiye 10 bin lira ceza Bursa'da boş alana moloz döken kişiye 10 bin lira ceza

Bursa'da odun keserken kanlar içerisinde kaldı Bursa'da odun keserken kanlar içerisinde kaldı

Bursa'da polis memuru intihar etti Bursa'da polis memuru intihar etti

Bursa'da altın ve yakut işlemeli halıyı satarken suçüstü yakalananlar serbest kaldı Bursa'da altın ve yakut işlemeli halıyı satarken suçüstü yakalananlar serbest kaldı

İmamoğlu'ndan ilk icraat: Menüyü eşitledi İmamoğlu'ndan ilk icraat: Menüyü eşitledi

Bursa'da gözaltına alınmıştı... Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir'in ifadesi ortaya çıktı Bursa'da gözaltına alınmıştı... Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir'in ifadesi ortaya çıktı

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar tebrikleri toplu kabul etti Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar tebrikleri toplu kabul etti

Bursa'da küçük çocuğun cep telefonunu çaldılar Bursa'da küçük çocuğun cep telefonunu çaldılar

Metehan Demir; <br /> Bursa veya Manisa'ya dev Alman yatırımı yolda Metehan Demir;
Bursa veya Manisa'ya dev Alman yatırımı yolda