Xiaomi, Mi Mix 3'ü o ülkede sunabilir!

Xiaomi, Mi Mix 3'ü o ülkede sunabilir!

Xiaomi, pek çok elektronik ürün alanında farklı fiyat seçenekleri ile her kitleye hitap edebilen bir marka. Akıllı telefonlar ise muhtemelen bu alanda yaptığı en iyi iş. Giriş segmentinden, en üst düzey oyun telefonuna kadar herkese hitap etmeyi başaran Xiaomi, çok yakında amiral gemisi modellerinden birisini ve dahasını Amerika için sergileyebilir gibi gözüküyor. Evet, Mi Mix 3'ten bahsediyoruz.

Xiaomi, Amerika için çok aktif bir marka değil. Ancak görünüşe göre bu konudaki durumunu değiştirmek istiyor. Xiaomi'nin Kuzey Amerika Operasyonel Proje Müdürü Aaron Yang, geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden kullanıcıları 8 Aralık'ta gerçekleşecek etkinliğe davet etti. 8 Aralık'ta yapılacak etkinlik New York'ta gerçekleştirilecek ve Xiaomi açısından da ilk olma özelliği taşıyacak.

Xiaomi, başta da söylediğimiz gibi Amerika pazarında pek etkin bir marka değil. Firma Amerika'da Mi Box, 360 Kamera ve taşınabilir batarya gibi kısıtlı sayıda ürünü satıyor. Ancak bu ürünler de ara ürünler, markanın ünlü ve yıldız ürünleri değiller. Bu etkinlik ile birlikte Xiaomi, Amerika pazarına gerçek bir giriş yapabilir.

Mi Mix 3 hakkında bazı iddialar bulunuyor!

Xiaomi'nin Mi Mix serisi, üst seviye performansa odaklanmış amiral gemisi modelleridir. Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan ve tanıtılan Mi Mix 3, henüz belirli yerlerde ulaşılabilir halde. Aaron, bu etkinlikle alakalı net bilgiler vermedi. Ancak bildiğimiz şey Xiaomi'nin 8 Aralık tarihinde yapacağı etkinlikte "En son ve en iyi" ürünlerini tanıtacağı. Bu işaretler ise, Amerika pazarına sıkı giriş yapmayı bekleyen Xiaomi için Mi Mix 3'e işaret ediyor.

Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı

Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu

Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı! Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı!

Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi! Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi!

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı)

Dekolteli kıyafeti başına dert oldu Dekolteli kıyafeti başına dert oldu

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar

Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı