Xiaomi'den AirDots Pro!

Xiaomi'den AirDots Pro!

Çin teknoloji pazarının önemli isimlerinden Xiaomi, sadece yeni telefonlarıyla değil, artık kulaklıklarıyla ses getirmeyi planlıyor. Apple'ın geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü AirPods ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olan Xiaomi Airdots Pro, kablo karmaşasını kulaklıklarda ortadan kaldırıyor.

Xiaomi'nin tasarımı olduğu kadar isminin de AirPods'a hayli benzediği yeni kulaklığı AirDots Pro tanıtıldı. 5.8 gram ağırlığında her bir kulaklık bir yana, şarj kutusuyla birlikte toplamda 58 gram ağırlığında.

Hızlı şarj desteği sayesinde 1 saatte tamamen bataryası şarj olabilen Airdots Pro, ayrıca 10 dakika şarj olduğunda da kullanıcıların 70 dakika boyunca bu kulaklıkları kullanabilmesine olanak veriyor.

Android, iOS ve Windows işletim sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilen Xiaomi Airdots Pro, ayrıca aktif gürültü engelleme özelliğini de (Noise Cancelling) üzerinde bulunduruyor. 

Bluetooth 4.2 teknolojisini kullanan ve aynı zamanda su geçirmezlik sertifikasına da sahip olan ürünün fiyatı ise 60 dolar. Ürünün ne zaman Türkiye'de satışa sunulacağı bilinmiyor; ancak AppleAirPods'un çok daha ucuza bir alternatifi olarak görülebilir.

Bursa'da soğuk hava deposunda yangın çıktı! 40 ton meyve-sebze kül oldu Bursa'da soğuk hava deposunda yangın çıktı! 40 ton meyve-sebze kül oldu

Bursa'da otomobil ile motosikletin çarpışma anı kamerada Bursa'da otomobil ile motosikletin çarpışma anı kamerada

Dersten çağırdığı öğretmeni koridorda dövdü Dersten çağırdığı öğretmeni koridorda dövdü

Bursa'dan yola çıkmışlardı! Terör örgütü elebaşının avukatlarıyla görüşmesi sona erdi Bursa'dan yola çıkmışlardı! Terör örgütü elebaşının avukatlarıyla görüşmesi sona erdi

LGS sınav giriş yerleri açıklandı LGS sınav giriş yerleri açıklandı

Bursa'da ulaşım zammına at arabalı tepki Bursa'da ulaşım zammına at arabalı tepki

Maaşını alamayan adam ortalığı birbirine kattı Maaşını alamayan adam ortalığı birbirine kattı

Bursa Valiliği'nden toz taşınımı uyarısı geldi! Bursa Valiliği'nden toz taşınımı uyarısı geldi!

Bursa'da uyuşturucu operasyonu! 17 kişi gözaltında Bursa'da uyuşturucu operasyonu! 17 kişi gözaltında

Bursa Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz: ''Mudanya'nın ve Mudanyalıların hakkını kimseye yedirmem'' Bursa Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz: "Mudanya'nın ve Mudanyalıların hakkını kimseye yedirmem"

25 kilo salep soğanı topladılar, 300 bin TL ceza yediler 25 kilo salep soğanı topladılar, 300 bin TL ceza yediler

Bursa'da Gemlik Belediye Başkanı Sertaslan borçları afişle halka duyurdu! Bursa'da Gemlik Belediye Başkanı Sertaslan borçları afişle halka duyurdu!

Bursa'da feci kaza! 3 yaralı (ÖZEL HABER) Bursa'da feci kaza! 3 yaralı (ÖZEL HABER)

Bursa'da zabıtada yaka kamerası dönemi Bursa'da zabıtada yaka kamerası dönemi

'Swinger' bahanesiyle gasba 14,5 yıl hapis 'Swinger' bahanesiyle gasba 14,5 yıl hapis

İnşaat alanındaki çukura düşen Baran'ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı İnşaat alanındaki çukura düşen Baran'ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı