Ünlü modacının kardeş acısı!

Ünlü modacının kardeş acısı!

Ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi'nin kardeşi Hatice Elif Elkhatroushi (27), geçirdiği mide ameliyatı sonrası hayatını kaybetti. Cuma günü hayatını kaybeden Hatice Elkhatroushi'nin yakınları, ameliyatın yapıldığı hastaneye ve doktoruna tepkili. Hastaneden ise konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Tesettür modacısı Gülsüm Elkhatroushi'nin kardeşi Hatice, 2.5 yıl önce İstanbul'daki özel bir hastanede mide ameliyatı oldu. Daha sonra Elkhatroushi'nin midesinde sızıntı oluştuğu anlaşıldı. Hatice Elif Elkhatroushi 27 yaşındaydı.

Elkhatroushi yeniden hastaneye yatırıldı. Ancak yapılan müdahaleler sonuç vermedi; sızıntı önlenemedi. Bir hafta önce durumu fenalaşan Elkhatroushi 6 gün boyunca yoğun bakıma alındı. Tüm çabalara rağmen kurtarılamayan Elkhatroushi geçen Cuma sabahı yaşamını yitirdi. Elkhatroushi, Çorlu'da düzenlenen cenaze töreni sonrası toprağa verildi.

Gülsüm Elkhatroushi ve yengesi Pınar Elkhatroushi, hayatını kaybeden kardeşleri Hatice Elif için duygu yüklü mesajlar paylaştı.

KARDEŞİ BUNLARI YAZDI

Ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, 27 yaşında hayatını kaybeden kardeşinden sonra bunları yazdı: Kavruldu 15 gün. Ama vakti bu kadarmış. Rabbim verdi Rabbim aldı 27 yasında baharında aldı Rabbim .... Ciğerimin yangınını ateşini, sabretmeyi, gözlerini açmadan yatmasını , çiçekler gibi uyumasını ,yoğun bakım önünde elim yüreğimde beklemeyi, bir annenin ciğerinin yangınını , yavrusunu öylece bekleyişini, ellerine dokunmaya kıyamayışını, babamın her an nasıl kızım, getir hadi deyişini , bir baba gözyaşlarını, bir ben bilirim bir de tek merhametli olan Rabbim .... Bırakmadım kardeşimi . O yemedi ben yemedim, nefes alamadı ben tıkandım. Tek yapabildiğım sizlerden dua diledim. Hakkınızı helal edin kardeşime..... Hatice Elifime ....Dualarınız kardeşime çok yardım etti. Kolaylaştırdı..... Yandım, kavruldum , oy babam yandı Haticem diye ..... . Bir kardeşin sekerat anında yanında olmak, gelinler gibi yıkayıp hazırlamak dağladı yüreğimi..... . Duayı bir gün kesmediniz Allah sizlerden razı olsun. Bu gecirecegi ilk Kabir gecesinde dualarınızı esirgemeyin kardeşimden ... Bakara Suresi bağışlayalım inşallah... Allah razı olsun"

HASTANEYE TEPKİ
Yapılan paylaşımlarda, ameliyatın yapıldığı hastaneye ve operasyonu yapan doktorun ihmaline ilişkin sert eleştiriler yöneltildi. Konu ile ilgili ulaştığımız hastane yetkililerinden ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Gülsüm Elkhatroushi'nin, tasarımını yaptıkları Rohs marka ürünlerin satışının yapıldığı bir e-ticaret sitesi de bulunuyor.

Hatice ve Gülsüm Elkhatroushi kardeşler

Türk Telekom TTNET çöktü mü? Türk Telekom TTNET çöktü mü?

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

Erdoğan'dan canlı yayında önemli açıklamalar Erdoğan'dan canlı yayında önemli açıklamalar

Kar yağdı, kazalar ve mahsur kalmalar peş peşe geldi Kar yağdı, kazalar ve mahsur kalmalar peş peşe geldi

Kocasıyla yasak aşk yaşayan kadına dakikalarca işkence etti! Ölmediğini görünce... Kocasıyla yasak aşk yaşayan kadına dakikalarca işkence etti! Ölmediğini görünce...

Av tüfeğiyle şakalaşırken kuzenini vurdu Av tüfeğiyle şakalaşırken kuzenini vurdu

Bursa'da yasak bölgede avlanan 7 kişiye suçüstü Bursa'da yasak bölgede avlanan 7 kişiye suçüstü

Komşu aileler arasında 'taşlı-sopalı-bıçaklı' kavga! Komşu aileler arasında 'taşlı-sopalı-bıçaklı' kavga!

Samet Aybaba'dan hakemlere gönderme! Samet Aybaba'dan hakemlere gönderme!

Bahçeli'den Mustafa Şentop açıklaması: MHP eksiksiz destekleyecektir Bahçeli'den Mustafa Şentop açıklaması: MHP eksiksiz destekleyecektir

Bursa'da sazlık alev alev yandı! Bursa'da sazlık alev alev yandı!

Bursa'da feci kazada ''Tabelalar şaşırtıyor'' iddiası Bursa'da feci kazada "Tabelalar şaşırtıyor" iddiası

Bursaspor'a kar engeli Bursaspor'a kar engeli

Hastanede skandal! Hemşirelere taciz iddiası Hastanede skandal! Hemşirelere taciz iddiası