Ünlü modacının kardeş acısı!

Ünlü modacının kardeş acısı!

Ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi'nin kardeşi Hatice Elif Elkhatroushi (27), geçirdiği mide ameliyatı sonrası hayatını kaybetti. Cuma günü hayatını kaybeden Hatice Elkhatroushi'nin yakınları, ameliyatın yapıldığı hastaneye ve doktoruna tepkili. Hastaneden ise konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Tesettür modacısı Gülsüm Elkhatroushi'nin kardeşi Hatice, 2.5 yıl önce İstanbul'daki özel bir hastanede mide ameliyatı oldu. Daha sonra Elkhatroushi'nin midesinde sızıntı oluştuğu anlaşıldı. Hatice Elif Elkhatroushi 27 yaşındaydı.

Elkhatroushi yeniden hastaneye yatırıldı. Ancak yapılan müdahaleler sonuç vermedi; sızıntı önlenemedi. Bir hafta önce durumu fenalaşan Elkhatroushi 6 gün boyunca yoğun bakıma alındı. Tüm çabalara rağmen kurtarılamayan Elkhatroushi geçen Cuma sabahı yaşamını yitirdi. Elkhatroushi, Çorlu'da düzenlenen cenaze töreni sonrası toprağa verildi.

Gülsüm Elkhatroushi ve yengesi Pınar Elkhatroushi, hayatını kaybeden kardeşleri Hatice Elif için duygu yüklü mesajlar paylaştı.

KARDEŞİ BUNLARI YAZDI

Ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, 27 yaşında hayatını kaybeden kardeşinden sonra bunları yazdı: Kavruldu 15 gün. Ama vakti bu kadarmış. Rabbim verdi Rabbim aldı 27 yasında baharında aldı Rabbim .... Ciğerimin yangınını ateşini, sabretmeyi, gözlerini açmadan yatmasını , çiçekler gibi uyumasını ,yoğun bakım önünde elim yüreğimde beklemeyi, bir annenin ciğerinin yangınını , yavrusunu öylece bekleyişini, ellerine dokunmaya kıyamayışını, babamın her an nasıl kızım, getir hadi deyişini , bir baba gözyaşlarını, bir ben bilirim bir de tek merhametli olan Rabbim .... Bırakmadım kardeşimi . O yemedi ben yemedim, nefes alamadı ben tıkandım. Tek yapabildiğım sizlerden dua diledim. Hakkınızı helal edin kardeşime..... Hatice Elifime ....Dualarınız kardeşime çok yardım etti. Kolaylaştırdı..... Yandım, kavruldum , oy babam yandı Haticem diye ..... . Bir kardeşin sekerat anında yanında olmak, gelinler gibi yıkayıp hazırlamak dağladı yüreğimi..... . Duayı bir gün kesmediniz Allah sizlerden razı olsun. Bu gecirecegi ilk Kabir gecesinde dualarınızı esirgemeyin kardeşimden ... Bakara Suresi bağışlayalım inşallah... Allah razı olsun"

HASTANEYE TEPKİ
Yapılan paylaşımlarda, ameliyatın yapıldığı hastaneye ve operasyonu yapan doktorun ihmaline ilişkin sert eleştiriler yöneltildi. Konu ile ilgili ulaştığımız hastane yetkililerinden ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Gülsüm Elkhatroushi'nin, tasarımını yaptıkları Rohs marka ürünlerin satışının yapıldığı bir e-ticaret sitesi de bulunuyor.

Hatice ve Gülsüm Elkhatroushi kardeşler

Bursa'da doğumundan 11 yıl öncesine ait evlilik kaydı çıktı Bursa'da doğumundan 11 yıl öncesine ait evlilik kaydı çıktı

Sanayiciler bu gençleri desteklese Bursa başarıya doyar (ÖZEL HABER ) Sanayiciler bu gençleri desteklese Bursa başarıya doyar (ÖZEL HABER )

Hamburger yiyen hamile kadının hayatı kabusa döndü Hamburger yiyen hamile kadının hayatı kabusa döndü

Yunan taraftarlar, tribünde Türk Bayrağı yaktı Yunan taraftarlar, tribünde Türk Bayrağı yaktı

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın Mevlid Kandili mesajı Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın Mevlid Kandili mesajı

Bursa'da sınav kalemleri köylerde okuyan öğrenciler için toplandı Bursa'da sınav kalemleri köylerde okuyan öğrenciler için toplandı

Bursa'daki bu yayla felçli KOAH hastasını ayağa kaldırdı Bursa'daki bu yayla felçli KOAH hastasını ayağa kaldırdı

Plastik poşet yerine bez çanta kullanın yılda 110 lira cebinizde kalsın! Plastik poşet yerine bez çanta kullanın yılda 110 lira cebinizde kalsın!

Korkunç cinayet! Öldürüp gökdelene astılar Korkunç cinayet! Öldürüp gökdelene astılar

Çektiği selfie sayesinde 99 yıl hapis yatmaktan kurtuldu Çektiği selfie sayesinde 99 yıl hapis yatmaktan kurtuldu

Güzellik merkezinde akıllara durgunluk veren olay! Güzellik merkezinde akıllara durgunluk veren olay!

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (19 Kasım 2018 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (19 Kasım 2018 Pazartesi)