Ünlü modacının kardeş acısı!

Ünlü modacının kardeş acısı!

Ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi'nin kardeşi Hatice Elif Elkhatroushi (27), geçirdiği mide ameliyatı sonrası hayatını kaybetti. Cuma günü hayatını kaybeden Hatice Elkhatroushi'nin yakınları, ameliyatın yapıldığı hastaneye ve doktoruna tepkili. Hastaneden ise konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Tesettür modacısı Gülsüm Elkhatroushi'nin kardeşi Hatice, 2.5 yıl önce İstanbul'daki özel bir hastanede mide ameliyatı oldu. Daha sonra Elkhatroushi'nin midesinde sızıntı oluştuğu anlaşıldı. Hatice Elif Elkhatroushi 27 yaşındaydı.

Elkhatroushi yeniden hastaneye yatırıldı. Ancak yapılan müdahaleler sonuç vermedi; sızıntı önlenemedi. Bir hafta önce durumu fenalaşan Elkhatroushi 6 gün boyunca yoğun bakıma alındı. Tüm çabalara rağmen kurtarılamayan Elkhatroushi geçen Cuma sabahı yaşamını yitirdi. Elkhatroushi, Çorlu'da düzenlenen cenaze töreni sonrası toprağa verildi.

Gülsüm Elkhatroushi ve yengesi Pınar Elkhatroushi, hayatını kaybeden kardeşleri Hatice Elif için duygu yüklü mesajlar paylaştı.

KARDEŞİ BUNLARI YAZDI

Ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, 27 yaşında hayatını kaybeden kardeşinden sonra bunları yazdı: Kavruldu 15 gün. Ama vakti bu kadarmış. Rabbim verdi Rabbim aldı 27 yasında baharında aldı Rabbim .... Ciğerimin yangınını ateşini, sabretmeyi, gözlerini açmadan yatmasını , çiçekler gibi uyumasını ,yoğun bakım önünde elim yüreğimde beklemeyi, bir annenin ciğerinin yangınını , yavrusunu öylece bekleyişini, ellerine dokunmaya kıyamayışını, babamın her an nasıl kızım, getir hadi deyişini , bir baba gözyaşlarını, bir ben bilirim bir de tek merhametli olan Rabbim .... Bırakmadım kardeşimi . O yemedi ben yemedim, nefes alamadı ben tıkandım. Tek yapabildiğım sizlerden dua diledim. Hakkınızı helal edin kardeşime..... Hatice Elifime ....Dualarınız kardeşime çok yardım etti. Kolaylaştırdı..... Yandım, kavruldum , oy babam yandı Haticem diye ..... . Bir kardeşin sekerat anında yanında olmak, gelinler gibi yıkayıp hazırlamak dağladı yüreğimi..... . Duayı bir gün kesmediniz Allah sizlerden razı olsun. Bu gecirecegi ilk Kabir gecesinde dualarınızı esirgemeyin kardeşimden ... Bakara Suresi bağışlayalım inşallah... Allah razı olsun"

HASTANEYE TEPKİ
Yapılan paylaşımlarda, ameliyatın yapıldığı hastaneye ve operasyonu yapan doktorun ihmaline ilişkin sert eleştiriler yöneltildi. Konu ile ilgili ulaştığımız hastane yetkililerinden ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Gülsüm Elkhatroushi'nin, tasarımını yaptıkları Rohs marka ürünlerin satışının yapıldığı bir e-ticaret sitesi de bulunuyor.

Hatice ve Gülsüm Elkhatroushi kardeşler

Bursa'da Balkan Festivali'nde çiftetelli resitali Bursa'da Balkan Festivali'nde çiftetelli resitali

Bursa'da düğün magandası dehşet saçtı: 3 yaralı Bursa'da düğün magandası dehşet saçtı: 3 yaralı

İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı! İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı!

Kayıp genç aranırken ceset bulundu! Kayıp genç aranırken ceset bulundu!

Denize giren genç boğuldu Denize giren genç boğuldu

Çin'den ABD'ye sert yanıt Çin'den ABD'ye sert yanıt

13 yaşındaki çocuğa cinsel istismara tutuklama 13 yaşındaki çocuğa cinsel istismara tutuklama

Sedat'ın hayatına mal olan anlaşmadan Filistin'e tam özerklik Sedat'ın hayatına mal olan anlaşmadan Filistin'e tam özerklik

Erdoğan'dan sürpriz ziyaret Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

Kazıklı tedavi yapan 'Kara Hekim' yakalandı! Kazıklı tedavi yapan 'Kara Hekim' yakalandı!

Kargo ile kendisine uyuşturucu yolladı Kargo ile kendisine uyuşturucu yolladı

112'yi arayıp cesedinin adresini verdi! 112'yi arayıp cesedinin adresini verdi!

48 yıllık sırrı kargocu ortaya çıkardı 48 yıllık sırrı kargocu ortaya çıkardı

Üniversite otobüsünde kabusu yaşadı! Üniversite otobüsünde kabusu yaşadı!

71 yaşındaki bekçi aşık olduğu kadını öldürdü sonra da... 71 yaşındaki bekçi aşık olduğu kadını öldürdü sonra da...

MHP'nin af teklifi açıklandı MHP'nin af teklifi açıklandı

Kars'ta bir çocuk daha kayboldu, korkulan olmadı Kars'ta bir çocuk daha kayboldu, korkulan olmadı

Bursa'da motosiklet otomobille çarpıştı: 1 ağır yaralı Bursa'da motosiklet otomobille çarpıştı: 1 ağır yaralı