Takım değil Karabük küme düşmüş

Takım değil Karabük küme düşmüş

Kardemir Karabükspor'un teknik patronu Fikret Yılmaz,camiaya umut aşılamaya çalışıyor.

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Fikret Yılmaz, yeni sezona iyi hazırlanmak istediklerini belirterek, "Yeniden dirilmek, var olmak ve var olduğumuzu ispat etmek için çalışıyoruz. Gördüğüm kadarıyla sadece Karabükspor ligden düşmemiş şehir de küme düşmüş. Hiç kimsenin umurunda değil sanki, bir beklentileri yok durumu söz konusu." dedi.

Palandöken Dağı'ndaki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde çalışmalar yapan kırmızı-mavili ekip, yeni sezonda başarılı olmak için hazırlıklarına devam ediyor.

Teknik direktör Fikret Yılmaz,  sezon hazırlıklarını Karabük'ten sonra Erzurum'da güzel bir ortamda sürdürdüklerini söyledi. Geçen yıl Süper Lig'den düşmüş bir takım olduklarını anımsatan Yılmaz, toparlanıp yeni sezona hazır olmak istediklerini aktardı.

Yılmaz, çok zor bir süreçten geçtiklerini ifade ederek, "Eski takımdan 1-2 kişi kaldı ve yeni bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Hep birlikte çalışıyoruz, amaçlarımız ideallerimiz var. Camianın içinde de bir an önce birlik olup sezona güçlü girmek istiyoruz. Bunun için de başkanımız ve yönetim kurulumuz titizlikle çalışıyor" diye konuştu.

Yeni sezona iddialı hazırlandıklarını anlatan Fikret Yılmaz, kendilerini ispat etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söylerken, "Yeniden dirilmek, var olmak ve var olduğumuzu ispat etmek için çalışıyoruz. Gördüğüm kadarıyla sadece Karabükspor ligden düşmemiş şehir de küme düşmüş. Hiç kimsenin umurunda değil sanki, bir beklentileri yok durumu söz konusu. Biz bunu heyecana dönüştürüp taraftarlarımızı da tribünlere toplayarak yeni idealler peşinde koşmak istiyoruz" dedi.

Savcı babanın isyanı: Saldırganın tutuklanması için kızım illa tecavüze mi uğramalıydı Savcı babanın isyanı: Saldırganın tutuklanması için kızım illa tecavüze mi uğramalıydı

Avrupa'da füze alarmı Avrupa'da füze alarmı

CIA Başkanı Gina Haspel Türkiye'ye geliyor CIA Başkanı Gina Haspel Türkiye'ye geliyor

Üniversite öğrencisi canına kıydı Üniversite öğrencisi canına kıydı

Danimarka da Suudi Arabistan ziyaretlerini askıya aldı Danimarka da Suudi Arabistan ziyaretlerini askıya aldı

AK Parti grup toplantısında İngilizce ve Arapça yayın olacak AK Parti grup toplantısında İngilizce ve Arapça yayın olacak

Erdoğan'dan ekonomistlere: Enflasyon olayını düşük faiz aşağı çekecektir Erdoğan'dan ekonomistlere: Enflasyon olayını düşük faiz aşağı çekecektir

Trump'tan çok çarpıcı 'Kaşıkçı' yorumu Trump'tan çok çarpıcı 'Kaşıkçı' yorumu

İstanbul'da bir kişi önüne geleni bıçakladı İstanbul'da bir kişi önüne geleni bıçakladı

Astsubay kazada hayatını kaybetti Astsubay kazada hayatını kaybetti

Bursa'da küçük çocuk aracın altında kaldı Bursa'da küçük çocuk aracın altında kaldı

Cemal Kaşıkçı cinayetinde şok görüntüler! Cemal Kaşıkçı cinayetinde şok görüntüler!

Enes Batur tepki çeken videodan sonra özür diledi Enes Batur tepki çeken videodan sonra özür diledi

Hakkari'den acı haber: 1 şehit Hakkari'den acı haber: 1 şehit

Sözcü Kalın'dan önemli açıklamalar Sözcü Kalın'dan önemli açıklamalar

Elektronik aletler elinizde patlayabilir Elektronik aletler elinizde patlayabilir