Taban'dan Bursa Valisi Canbolat'a ziyaret

Taban'dan Bursa Valisi Canbolat'a ziyaret

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Belediye Başkanı Alper Taban ve AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, kısa bir süre önce Bursa Valiliği görevine başlayan Yakup Canbolat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ekim ayında Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarıyla 39 ilin valisi değişti. Bu kararla Bursa Valisi İzzettin Küçük Mülkiye Başmüfettişi olarak görevlendirilirken, Bursa Valiliği'ne ise Konya Valisi Yakup Canbolat atanmıştı.

Görev değişikliği sonrası İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ve AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan ile birlikte bugün 10.30'da Vali Yakup Canbolat'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Taban, Vali Canbolat'a ilçe ve ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

İnegöl'e ilişkin istişarelerin yapıldığı ziyarette İnegöl'ün Bursa merkezden sonra en büyük ilçe konumunda olduğunu belirten Başkan Taban, "Öncelikle Sayın Valimize Ulu şehir Bursa'daki yeni görevinde başarılar diliyorum. Sayın Valimizin Bursa'mızda bundan sonra elinden gelen bütün özveri ve gayreti göstereceğine eminiz" dedi. Milletvekili Gürel ve AK Parti İlçe Başkanı Ersan'da Vali Canbolat'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Türkiye'nin devinden rekor tahmin Türkiye'nin devinden rekor tahmin

Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı! Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı!

Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası

Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi

Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat

Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu

Aysın Komitgan; <br /> Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere.. Aysın Komitgan;
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere..

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!