Öztürk Yılmaz'dan Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'e övgü

Öztürk Yılmaz'dan Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'e övgü

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i ziyaret etti. Belediye çalışmaları hakkında bilgi alan ve Halk Evi'nde incelemelerde bulunan Yılmaz, Başkan Bozbey'e övgüler yağdırdı.

Bazı temaslarda bulunmak üzere Bursa'ya gelen CHP Parti Meclis Üyesi ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i Halk Evi'ndeki makamında ziyaret etti.  Ziyarette Başkan Bozbey, Öztürk Yılmaz'a Nilüfer ve belediyecilik çalışmaları hakkında bilgi verdi. Halk Evi'ndeki Nilüfer "Barış Meclisi" ve Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı ile Şiir Kulesi'nde de incelemelerde bulunan Yılmaz, Başkan Bozbey'e övgüler yağdırdı.

YILMAZ: BOZBEY BELEDİYECİLİKTE MARKA İSİMDİR

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in uzun yıllar Nilüfer'e hizmet etmesinin başarısının kanıtı olduğunu belirten Öztürk Yılmaz, "Başkan Bozbey, çalışmaları ve başarısıyla Türkiye'de belediyecilik anlamında marka olmuş bir isim. Bu çalışmaları sadece Bursa'da değil, umarım tüm ülke çapında belediyecilik anlamında örnek alınır ve yaygınlaştırılır. Bursa'da ailem var ve sık sık gelirim. Bu anlamda sadece dışarıdan değil, şehri bilen biri olarak da değerlendirebilirim. Önümüzde önemli bir belediye seçim süreci var. Başkanımıza da tercihi doğrultusunda da başarılar diliyorum. Belediye seçimleri içinde ciddi ve kararlı bir çalışma içerisinde olacağız" dedi.  

Başkan Mustafa Bozbey de, "Sayın vekilimiz partimize büyük değer kattı. Onun Ortadoğu'daki bilgi birikimi ülkemiz açısından da çok önemli. Yaptığı çalışmalar ülke anlamında çok değerli. Dışişleri konusunda kendisi çok tecrübeli isim. Kendisi uzun yıllar partimize ve ülkemize fayda sağlayacak projeler geliştirecektir. Onu Nilüfer'de ağırlamaktan çok mutluyuz" diye konuştu.

Başkan Bozbey ziyaretin sonunda Öztürk Yılmaz'a, günün anısına Nilüfer'de 5990 kişiyle oluşturulan Atatürk Portresi hediye etti.

Bursa'da hayvansever kadın, kedileriyle birlikte yangında can verdi Bursa'da hayvansever kadın, kedileriyle birlikte yangında can verdi

Sedanur köyünde toprağa verildi Sedanur köyünde toprağa verildi

Avrupa'nın en büyük kitabevi Bursa'da açıldı Avrupa'nın en büyük kitabevi Bursa'da açıldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Eylül 2018 Pazar)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Eylül 2018 Pazar)

Bursa'da takla atan otomobil demir korkuluklara oturdu Bursa'da takla atan otomobil demir korkuluklara oturdu

Fişek sandılar bomba çıktı! Fişek sandılar bomba çıktı!

Çalışanlara erken zam! Çalışanlara erken zam!

Trafikte pes dedirten görüntü Trafikte pes dedirten görüntü

Genç kadının etek altı fotoğrafını çekerken flaş patlayınca...
Genç kadının etek altı fotoğrafını çekerken flaş patlayınca...

İmar barışında fazla ödeme yapana iade! İmar barışında fazla ödeme yapana iade!

İş yerine pompalı tüfekle saldırı: 1 yaralı İş yerine pompalı tüfekle saldırı: 1 yaralı

Cehennemi yaşıyorlar! ''17 kez tecavüze uğradım'' Cehennemi yaşıyorlar! "17 kez tecavüze uğradım"

At ve eşek eti nasıl anlaşılır? At ve eşek eti nasıl anlaşılır?

Eski sevgilisinin dikkatini çekmek için bunu yaptı
Eski sevgilisinin dikkatini çekmek için bunu yaptı

Sahte pasaportla gittiği Almanya'da emekli oldu, 48 yıl sonra yakayı ele verdi Sahte pasaportla gittiği Almanya'da emekli oldu, 48 yıl sonra yakayı ele verdi

Yusuf Nazik 100 kişinin adını verdi Yusuf Nazik 100 kişinin adını verdi

Babası Bayburtlu çıkan Alman papaz cami yaptırdı Babası Bayburtlu çıkan Alman papaz cami yaptırdı

Kiralıklarda 'döviz' inadı Kiralıklarda 'döviz' inadı