Nazillili taekwondocular Türkiye Şampiyonasında

Nazillili taekwondocular Türkiye Şampiyonasında

Aydın'ın Nazilli ilçesinde çalışmalarını sürdüren Milli Sporcu Taekwondocu kardeşler Ankara'da yarın başlayacak olan Türkiye Taekwondo şampiyonasına katılacak. Şampiyona öncesi İlçe Kaymakamı İbrahim Küçük'ü makamında ziyaret ederek şampiyonluk sözü verdiler.

Aynı zamanda Nazilli'de Gezgin Spor Okulunda antrenörlük de yapan Gezgin kardeşler, taekwondo, jimnastik, kick box ve zumba dersleri de veren Ege ve Denizhan Gezgin isimli kardeşler, ilçede sporun gelişmesi için büyük çaba sarfediyorlar.

Denizhan Gezgin ve Ege Gezgin kardeşler yaptıkları açıklamada, "13-17 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan Taekwondo Poomsae Türkiye Şampiyonasına katılıyoruz. Geçtiğimiz 13-17 Şubat 2019 tarihlerinde yapılan 6. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında büyük erkekler kategorisinde her ikimizde şampiyon olduk. Zor bir spor ama biz çok çalışıyoruz. İnşallah Ankara'dan şampiyonlukla döneceğiz" dediler. 
Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük'de konuşmasında Gezgin kardeşlere başarılar diledi. Kaymakam Küçük, "Nazillili gençlerimizin spora olan ilgisi gerçekten örnek bir davranış. Gençlerimizi kahve köşelerinden ayırmak ve spora alıştırma için çaba sarfediyorlar. İlçemize çok sayıda kupa ve madalya getiren bu sporcularımızın Ankara'dan da madalya ile dönmelerini bekliyoruz" dedi. 
 

Bursa Gemlik'te gece bekçiliği uygulaması başladı Bursa Gemlik'te gece bekçiliği uygulaması başladı

Bursa Kestel'e modern otopark ve pazar alanı geliyor Bursa Kestel'e modern otopark ve pazar alanı geliyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den Karacabey'de tarım ve üretim vurgusu Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den Karacabey'de tarım ve üretim vurgusu

Bursa'da defineciler kazdıkları çukurda yakalandı Bursa'da defineciler kazdıkları çukurda yakalandı

Bursa'da metroda ulaşım rayında Bursa'da metroda ulaşım rayında

FETÖ elebaşı Gülen'in kardeşi ölü bulundu FETÖ elebaşı Gülen'in kardeşi ölü bulundu

Ünlü eğlence mekanındaki kadınları tekme tokat dövdüler Ünlü eğlence mekanındaki kadınları tekme tokat dövdüler

İşte sosyal medyada fenomen olan kedi! İşte sosyal medyada fenomen olan kedi!

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: ''Hisar hak ettiği değere kavuşacak'' Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: "Hisar hak ettiği değere kavuşacak"

Masaj salonlarından rüşvet alan biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı Masaj salonlarından rüşvet alan biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı

Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar

Bursa dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı Bursa dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

5 yıldızlı otelde korkunç ölüm! 5 yıldızlı otelde korkunç ölüm!

Necati Şahin'den Türkiye'nin  ilk ve tek 'sanal seçim ofisi' Necati Şahin'den Türkiye'nin ilk ve tek 'sanal seçim ofisi'