MUYAD'da kongre coşkusu! Başkan Sahip Keçici güven tazeledi

MUYAD'da kongre coşkusu! Başkan Sahip Keçici güven tazeledi

Mudanya ve Köyleri Dayanışma Derneği (MUYAD) , olağan kongresini gerçekleştirdi. Mevcut başkan Sahip Keçici'nin güven tazelediği kongrede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

HABER:BURCU SEKMEN KAMERA:SEFA BALABAN

MUYAD üyelerinin çoğunluklu katıldığı kongrede CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, , Milli Savunma Eski Bakanı Turhan Tayan, Nilüfer Belediye Başkanı ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mustafa Bozbey ile AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, Bursa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Recep Altepe, Özel Esentepe ve Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal'ın yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasından çok sayıda isimde yer aldı.

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın yaptığı konuşmada, "İkinci olağan kongrenin hayırlı olmasını diliyoruz. Sahip abimiz bu işi hiç bir karşılık beklemeden içinden gelerek yapıyor. Umarım bundan sonrada bugüne kadar olduğu gibi Mudanya'da hayırlı işlere vesile olur"dedi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ise sivil toplum kuruluşlarının destekçisi olduklarını ve her zaman desteklenmeleri gerektiğine dikkat çekti. 

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal da ilçeye katkılarından dolayı Sahip Keçici'ye teşekkür ederken bundan sonraki süreçte iş birliği içinde olacaklarını ve Mudanya için mücadele edeceklerinin mesajını verdi. Coşku ve birlik havasında geçen kongre sonunda MUYAD Başkanı Sahip Keçici, derneğe katkılarından dolayı protokole teşekkür paketlerini takdim etti.

Kongrede teşekkür konuşması yapan Başkan Sahip Keçici, "MUYAD olarak yardıma muhtaç ailelere gıda ve sağlık yardımı, birçok camimizin bakım ve onarımı, geniş katılımlı sünnet şöleni, çocuklarımız için okullarımıza spor malzemeleri dağıttık. Ramazan ayı boyunca erzak yardımlarımız gerçekleşti. Biz Mudanyalıların her zaman yanındaydık bundan sonra da MUYAD olarak sosyal faaliyetlerimize tüm hızımızla devam edeceğiz. Bizden desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesine, Özel Esentepe ve Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal'a ve tüm siyasi, tüzel kişilere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız" diye konuştu.

 

Bursa'da mağarada definecilerin can pazarı Bursa'da mağarada definecilerin can pazarı

Eşiyle tartışıp annesinin evini yaktı Eşiyle tartışıp annesinin evini yaktı

Soma faciası davasında Can Gürkan tahliye edildi Soma faciası davasında Can Gürkan tahliye edildi

Öğrenci servisi kamyona çarptı: 15 yaralı Öğrenci servisi kamyona çarptı: 15 yaralı

5 yıl önce İstanbul'da çalınmıştı, Suriye'de bulundu 5 yıl önce İstanbul'da çalınmıştı, Suriye'de bulundu

Terör örgütü PKK gözünü masum çocuklara dikti Terör örgütü PKK gözünü masum çocuklara dikti

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan önemli açıklamalar

Bursa'da trafiğe bisiklet turu ayarı Bursa'da trafiğe bisiklet turu ayarı

Bursa'da boş alana moloz döken kişiye 10 bin lira ceza Bursa'da boş alana moloz döken kişiye 10 bin lira ceza

Bursa'da odun keserken kanlar içerisinde kaldı Bursa'da odun keserken kanlar içerisinde kaldı

Bursa'da polis memuru intihar etti Bursa'da polis memuru intihar etti

Bursa'da altın ve yakut işlemeli halıyı satarken suçüstü yakalananlar serbest kaldı Bursa'da altın ve yakut işlemeli halıyı satarken suçüstü yakalananlar serbest kaldı

İmamoğlu'ndan ilk icraat: Menüyü eşitledi İmamoğlu'ndan ilk icraat: Menüyü eşitledi

Bursa'da gözaltına alınmıştı... Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir'in ifadesi ortaya çıktı Bursa'da gözaltına alınmıştı... Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir'in ifadesi ortaya çıktı