Minik raketler Bursa'da buluştu

Minik raketler Bursa'da buluştu

Osmangazi Belediyesi'nin Bursa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle bu yıl 10'ncusunu düzenlediği Osmangazi Kış Kupası 8 Yaş Turnuvası sona erdi. 21 kulüpten toplam 180 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği turnuvada dereceye giren minik raketlere kupa ve madalyalarını Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar verdi.

Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri'nde düzenlenen Osmangazi Kış Kupası, 24 Kasım tarihinde yapılan grup eleme karşılaşmalarıyla başlayarak, çift fikstür eleme maçları ile sona erdi. Birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuvanın finalinde kızlarda birinciliği Yıldırım Belediyespor Kulübü'nden Mina Kaş ile Göksel Yenigün Tenis Akademisi'nden Cemre Erkin elde ederken, ikinci Osmangazi Belediyespor Kulübü'nden Selvi Eken, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nden Ceylin Türksoy, üçüncüler ise Yıldırım Belediyespor Kulübü'nden İnci Anı, Meşelipark Tenis Kulübü'nden Doğa Yalıboylu, Osmangazi Belediyespor Kulübü'nden Bilge Mutlu ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nden Ayşe Kakız oldu.

Erkeklerde ise Osmangazi Belediyespor Kulübü'nden Arda Buğra Özmen ve Meşelipark Tenis Kulübü'nden Emre Oral birinci, Yıldırım Belediyespor Kulübü'nden Tuna Dönmez ile Göksel Yenigün Tenis Akademisi'nden Mert Kuranoğlu ikinci, Aslanlar Tenis Akademisi'nden Kerem Bozkurt ve Aras Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nden Efe Tosun, Özel Bursa Kültür Okulları'ndan Kerem Mehmetalioğlu da üçüncülük kürsüsüne çıktı.

Ödül töreninde dereceye giren sporcuları tebrik eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Osmangazi Kış Kupası 8 Yaş Turnuvası, Türkiye'de katılımı en yüksek 8 Yaş Turnuvası olma özelliği taşıyor. Tesislerimiz aynı zamanda çocuklarımız için okul dışında spor yapıp, kendilerini geliştirdikleri bir eğitim yuvası oluyor. Velilerimiz başta olmak üzere katılım gösteren tüm minik sporcularımıza teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Kılıçdaroğlu bütçe görüşmelerinde konuştu Kılıçdaroğlu bütçe görüşmelerinde konuştu

Bursa'da TIR şoförüne kopya ehliyet şoku Bursa'da TIR şoförüne kopya ehliyet şoku

Bursa'da maket polis aracını gerçek sanıp, kamyonetiyle 1 saat bekledi! Derdi ünlü olmak Bursa'da maket polis aracını gerçek sanıp, kamyonetiyle 1 saat bekledi! Derdi ünlü olmak

Bursa'da CNC tezgahında feci ölüm Bursa'da CNC tezgahında feci ölüm

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'den dolandırıcılık uyarısı! Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'den dolandırıcılık uyarısı!

Abdullah Gül'ün ofisinden Kılıçdaroğlu açıklaması Abdullah Gül'ün ofisinden Kılıçdaroğlu açıklaması

MHP lideri Bahçeli'den Binali Yıldırım açıklaması MHP lideri Bahçeli'den Binali Yıldırım açıklaması

Bursa'da kadın doktordan genç kıza: ''Git tuvalette kendin çıkar'' Bursa'da kadın doktordan genç kıza: "Git tuvalette kendin çıkar"

Banyoda feci ölüm!
Banyoda feci ölüm!

Bakan Soylu, Türkiye'deki Suriyelilerin sayısını açıkladı Bakan Soylu, Türkiye'deki Suriyelilerin sayısını açıkladı

Bursa'da uyuşturucu operasyonunda 17 kişiye gözaltı Bursa'da uyuşturucu operasyonunda 17 kişiye gözaltı

Bursa'da karısını öldüren 79 yaşındaki zanlı: ''Pişmanım'' Bursa'da karısını öldüren 79 yaşındaki zanlı: "Pişmanım"

İnternetten tanışıp kaçarak gitti, 8 ay sonra canına kıydı İnternetten tanışıp kaçarak gitti, 8 ay sonra canına kıydı

Bursa'da araç takla attı, bebeğin burnu bile kanamadı Bursa'da araç takla attı, bebeğin burnu bile kanamadı