Mignolet Beşiktaş'a doğru

Mignolet Beşiktaş'a doğru

Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın gündemindeki isimler arasında yer alan Simon Mignolet'nin menajerinden gündeme bomba gibi düşen bir açıklama geldi.

Fabri'nin Fulham'a satılmasından sonra kaleci arayışlarına geçen Beşiktaş'ta gündeme gelen isimlerden biri de Liverpool'un file bekçisi Simon Mignolet idi.

İngiliz basını, Kara Kartal'ın Belçikalı eldiven için görüşmelere başladığını duyurmuş ve 30 yaşındaki kalecinin Siyah Beyazlılar'a çok yakın olduğunu kaydetmişti.

Liverpool'da üçüncü kaleci konumuna düşen 1.93 boyundaki Mignolet'nin adı son günlerde ise Serie A ekibi Napoli'yle birlikte anılıyordu.

Tecrübeli eldivenin menajeri ise Belçika'da yayım yapan La Derniere Heure gazetesine yaptığı açıklamada oyuncusu için Napoli ile görüşme hâlinde olduklarını doğrulayarak şu ifadeleri kullandı:

"Şu anda görüşüyoruz ama henüz bir anlaşma yok. Bu meseleye çözüm bulmak Liverpool'un çıkarına olur. Onlar, takımda tutmak istiyor ama Mignolet'nin planı daha iyi bir takımda oynamak. Mignolet, Napoli için kalite anlamında en iyi seçenek ancak işin bir de maddi boyutu var."

MEB'den flaş 'Öğrenci Andı' kararı MEB'den flaş 'Öğrenci Andı' kararı

Bursa'da hafta sonu mesaileri verilmeyen PTT çalışanlarından eylem Bursa'da hafta sonu mesaileri verilmeyen PTT çalışanlarından eylem

Bursalı iş adamı Türkün öldü Bursalı iş adamı Türkün öldü

Dilara cinayetinde çarpıcı detay Dilara cinayetinde çarpıcı detay

Sokakta yorganla dolaşan gençlere başkandan davet! Sokakta yorganla dolaşan gençlere başkandan davet!

Bursalılar dilimiz bozuldu! Arkadaş 'pampa', şaşkın 'şapşik' oldu Bursalılar dilimiz bozuldu! Arkadaş 'pampa', şaşkın 'şapşik' oldu

Bursa Suuçtu Şelalesi, sonbaharda kartpostallık görüntü oluşturdu Bursa Suuçtu Şelalesi, sonbaharda kartpostallık görüntü oluşturdu

Bursa'da motosiklet sürücüsü yaralandı, trafik kilitlendi Bursa'da motosiklet sürücüsü yaralandı, trafik kilitlendi

Bursa'da pazar fiyatları el yakıyor! Biberin kilosu 10 lira Bursa'da pazar fiyatları el yakıyor! Biberin kilosu 10 lira

Aysın Komitgan; <br /> Bal-Göç'te sular durulmuyor Aysın Komitgan;
Bal-Göç'te sular durulmuyor

Jackson kardeşlerin 'ünlü işadamı bizim babamız' iddiası doğru çıktı Jackson kardeşlerin 'ünlü işadamı bizim babamız' iddiası doğru çıktı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (14.11.2018 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (14.11.2018 Çarşamba)

Şartlar belli oldu! Her ay 700 lira devletten Şartlar belli oldu! Her ay 700 lira devletten

Vatandaşlık hakkı verilen Suriyeli sayısı açıklandı Vatandaşlık hakkı verilen Suriyeli sayısı açıklandı

Genç kızı tecavüz edip öldüren sanıkların cezası belli oldu Genç kızı tecavüz edip öldüren sanıkların cezası belli oldu

Nasıl pilot olunur? Nasıl pilot olunur?