Mignolet Beşiktaş'a doğru

Mignolet Beşiktaş'a doğru

Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın gündemindeki isimler arasında yer alan Simon Mignolet'nin menajerinden gündeme bomba gibi düşen bir açıklama geldi.

Fabri'nin Fulham'a satılmasından sonra kaleci arayışlarına geçen Beşiktaş'ta gündeme gelen isimlerden biri de Liverpool'un file bekçisi Simon Mignolet idi.

İngiliz basını, Kara Kartal'ın Belçikalı eldiven için görüşmelere başladığını duyurmuş ve 30 yaşındaki kalecinin Siyah Beyazlılar'a çok yakın olduğunu kaydetmişti.

Liverpool'da üçüncü kaleci konumuna düşen 1.93 boyundaki Mignolet'nin adı son günlerde ise Serie A ekibi Napoli'yle birlikte anılıyordu.

Tecrübeli eldivenin menajeri ise Belçika'da yayım yapan La Derniere Heure gazetesine yaptığı açıklamada oyuncusu için Napoli ile görüşme hâlinde olduklarını doğrulayarak şu ifadeleri kullandı:

"Şu anda görüşüyoruz ama henüz bir anlaşma yok. Bu meseleye çözüm bulmak Liverpool'un çıkarına olur. Onlar, takımda tutmak istiyor ama Mignolet'nin planı daha iyi bir takımda oynamak. Mignolet, Napoli için kalite anlamında en iyi seçenek ancak işin bir de maddi boyutu var."

Bursa'da kalaşnikoflu cinayette keşif kararı Bursa'da kalaşnikoflu cinayette keşif kararı

Bursa'da milyar dolarlık projeye Dubaili yatırımcı ilgisi Bursa'da milyar dolarlık projeye Dubaili yatırımcı ilgisi

Bursa'da önce böyle vurdular, sonra arabaya alıp hastaneye götürdüler Bursa'da önce böyle vurdular, sonra arabaya alıp hastaneye götürdüler

Afrin şehidinin vasiyetini Bursa'daki babası gerçekleştirdi Afrin şehidinin vasiyetini Bursa'daki babası gerçekleştirdi

Bursa'da yolcu otobüsüyle kafa kafaya çarpıştı Bursa'da yolcu otobüsüyle kafa kafaya çarpıştı

Sünnette sterilizasyon ve çocuk psikolojisine dikkat! Sünnette sterilizasyon ve çocuk psikolojisine dikkat!

Bursa'da topraksız tarımla 10 ay boyunca çilek üretiyor Bursa'da topraksız tarımla 10 ay boyunca çilek üretiyor

Bursa'da sokak arasında devrilen kamyonet kamerada Bursa'da sokak arasında devrilen kamyonet kamerada

Bursa'nın kayıp çinileri Londra'da ortaya çıktı: ''588 yıllık çinilerimizi geri verin'' Bursa'nın kayıp çinileri Londra'da ortaya çıktı: "588 yıllık çinilerimizi geri verin"

Bursa'da 3 genç mahsur kaldıkları asansörde yarım saat kurtarılmayı bekledi Bursa'da 3 genç mahsur kaldıkları asansörde yarım saat kurtarılmayı bekledi

Bursa'da iki bacağını kaybetti, azmini kaybetmedi Bursa'da iki bacağını kaybetti, azmini kaybetmedi