Mahsur kalan kedi ve köpeğin imdadına böyle yetiştiler

Mahsur kalan kedi ve köpeğin imdadına böyle yetiştiler

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde kafası okulun bahçe duvarı ile demir çit arasına sıkışan köpek ve bir aracın motor kısmında mahsur kalan kedi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Olay, Kocaeli'nin Malta Mahallesi'nde bulunan Kuvayi Milliye İlkokulu'nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre okulun bahçesinde oynayan öğrenciler, kafası okulun bahçe duvarı ile demir çit arasına sıkışan köpeği gördü.

Öğrencilerinin haber vermesi üzerine okul yönetimi durumu hemen itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, köpeğin kafasını sıkıştığı yerden çıkartmak için çalışma başlattı.

Ekipler tarafından yapılan çalışmalar neticesinde köpeğin kafası sıkıştığı yerden çıkartıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu bırakılan köpek, daha sonra ekiplerin bırakması üzerine olay yerinden uzaklaştı. 

Öte yandan, Kocaeli'nin İzmit ilçesi Adnan Menderes Bulvarı'nda Adnan Torun isimli bir vatandaşa ait 41 ABM 616 plakalı otomobilin motor kısmında bir kedinin mahsur kaldığı ihbarı üzerine olay yerine giden itfaiye ekipleri, kediyi kurtarmak için çalışma başlattı. Ekipler tarafından aracın motor kısmında mahsur kalan kedi kısa sürede kurtarıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirlenen kedi sokağa salıverildi. 

 

Vinç ve kepçe denize devrildi! Vinç ve kepçe denize devrildi!

Cadde ortasında pompalı tüfekle vuruldu. Cadde ortasında pompalı tüfekle vuruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Yolcu minibüsü kamyona çarptı: Ölüler ve yaralılar var Yolcu minibüsü kamyona çarptı: Ölüler ve yaralılar var

İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı

Düğün magandasını özel ekip yakaladı Düğün magandasını özel ekip yakaladı

Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü

ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı

Otomobilde kanlı infaz! Otomobilde kanlı infaz!

Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası