İtalya'da Fatih Terim sürprizi

İtalya'da Fatih Terim sürprizi

Juventus - Atletico Madrid maçını izlemek üzere İtalya'ya giden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, İtalyan gazeteci Di Marzio'ya konuştu.

"JUVENTUS ZORLUK ÇIKARACAKTIR"

"Büyük bir maç olacaktır. Atletico Madrid ilk müsabakada 2-0 galip gelerek önemli bir başarıya imza attı. Ancak diğer tarafta da Juventus var. Atletico Madrid iyi savunma yapan bir takım. Ancak Ronaldo ve arkadaşları da bu sezon çok formda ve geri dönüş için motiveler. Taraftarların yardımıyla Juventus'un bu akşam Atletico Madrid'e çok zorluk çıkaracağını düşünüyorum." 

"RONALDO OLAĞANÜSTÜ!"

Cristiano Ronaldo hakkında konuşan Fatih Terim, "Olağanüstü bir oyuncu. Kim bilir, belki de onun gecesi olabilir." derken Milan Teknik Direktörü Gattuso hakkında gelen soruya, "Oyuncu olarak Gattuso çok sevdiğim bir isim. Teknik direktör olarak da hala öyle. Yakın zaman önce onunla konuştum. Şu anda deneyim kazanıyor. Önünde büyük bir gelecek var." dedi. 

Geçmişte Fiorentina ve Milan'da teknik direktörlük yaptığı dönemler hakkında gelen soruya yanıt veren Terim, İtalya'nın ikinci evi olduğunu ve burada çok güzel günlerinin geçtiğini söyledi.

Skandal kararı yarın imzalıyor Skandal kararı yarın imzalıyor

Bursa'da bir araya geldiler: ''Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız'' Bursa'da bir araya geldiler: "Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız"

Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı

İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı

Erdoğan ve Bahçeli'den Yenikapı'da önemli açıklamalar! Erdoğan ve Bahçeli'den Yenikapı'da önemli açıklamalar!

Bursa'da kimse yüzüne bakmıyordu, en turistik mekan oldu Bursa'da kimse yüzüne bakmıyordu, en turistik mekan oldu

Bursa'da kamyonet devrildi: Yaralılar var Bursa'da kamyonet devrildi: Yaralılar var

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar, gençleri askere uğurladı Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar, gençleri askere uğurladı

Bursa'da hırsızlık şüphelileri kaza yapınca yakalandı Bursa'da hırsızlık şüphelileri kaza yapınca yakalandı

Bursa'da çiftlik kuran genç girişimci, tavuklarına Mozart dinletiyor Bursa'da çiftlik kuran genç girişimci, tavuklarına Mozart dinletiyor

Bursa'daki ölüm yoluna bariyerli önlem Bursa'daki ölüm yoluna bariyerli önlem

Bursa'daki otomotiv devinin işçileri yemekten zehirlendi Bursa'daki otomotiv devinin işçileri yemekten zehirlendi