Galatasaraylı kadınlar yönetime talip oldular

Galatasaraylı kadınlar yönetime talip oldular

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, düzenlediği basın toplantısı ile çalışma grubuna dahil olan isimleri açıklarken yapılan çalışmalar ve kurulan ekibin nitelikleri hakkında bilgiler verdi.

Galatasaray'lı kulübün Mayıs ayında yapılacak genel kurulu öncesi başkanlığa adaylığını açıklayan Ali Fatinoğlu, Yenibosna'da bir otelde düzenlediği basın toplantısında, çalışma grubu için 6 yeni isim daha açıkladı.

GALATASARAY BAŞKAN ADAYI ALİ FATİNOĞLU, 6 YENİ İSMİ AÇIKLADI

Bir önceki toplantıda 72 kişilik çalışma grubundan Ahu Yaşar Aydın, Emir Turgan, Deniz Gün Önen, Gürhan Ozanoğlu, Mustafa Cem Özdemir ve İbrahim Bozan'ı açıklayan Fatinoğlu, bu kez Esra Aydın, Pınar Altuğ Tüfekçioğlu, Işıl Şahin, İsmail Remzi Tözün, Arda Nal ve M. Ulvi Altıok'un da kendileri ile birlikte olacağını ifade etti.

GALATASARAY LİSELİ 4 KADIN, 2 ERKEK ÜYE...

Ali Fatinoğlu'nun ekibinde Galatasaray yönetimine talip olan kadın sayısı 4'ye yükselirken hepsinin liseli olması dikkat çekti.

Yönetici adaylarının kısaca özellikleri ve görev alanları şöyle:

Av. Pınar Altuğ Tüfekçioğlu - Galatasaray'ın uluslararası ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, basın ve internet hukuklarının uzmanı olarak yapının içinde yer alacak. Galatasaray Lisesi kayak takımı eski sporcusu. Prof. Osman Altuğ'un kızı.

Esra Aydın - Galatasaray eski voleybolcusu. 25 yıllık leasing yöneticisi, borç yapılandırması ve risk yönetim uzmanı

Işıl Şahin - Fransa'da ekonomi eğitimi aldı, süpermarketler iletme kontrolörlüğü, marka yönetim uzmanı ve finansal analiz kontrol raporlama yöneticisi

SAĞLIK PROF. DR. İRFAN TÖZÜN'E EMANET EDİLECEK

Prof. Dr. İrfan Tözün -Acıbadem Maslak Hastanesi ortopedi bölüm başkanı. Galatasaray'ın sağlık kurulunun başında yer alacak. Türkiye'nin en önemli ortopedistlerinden birisi olan Prof. Tözün, özellikle transfer döneminde sağlık kontrollerinde görev alacak ve Galatasaraylı sporcuların tedavi süreci ile ilgilenecek, konuyu sponsor hastane ile birlikte gerçekleştirecek.

Eczacı Ulvi Altıok - Tüm sporcuların tedavi ve yaşam alanları içinde kullanacakları tüm ilaç ve vitaminlerinin danışmanı olacak. Yanlış ilaç tedavisi uygulanmaması için kontrollerde bulunacak.

Arda Nal - Galatasaraylı eski milli yüzücü. İntersport'un genel müdürü ve yönetim kurulu üyesi. Türkiye'de tüm sportif malzemeleri pazarlayan şirketin başında yer alıyor ve Galatasaray'ın tüm malzemelerinin tedarikinden sorumlusu olacak. Geçmişte yapılan yanlış sözleşmelerin yenilenmesi ve düzeltilmesinde etkin görev alacak ve yeni sportif ürünlerin pazarlanmasında kulübe katkı sağlayacak.

Ali Fatinoğlu, yönetim yapısı olarak deyim yerindeyse geniş bir icra kurulu ve geniş bir denetim kurulu oluşturduklarını, sadece başkan ve yönetim kurulu değil, kendi ihtisas alanında uzman insanların Galatasaray'ın menfaatleri için en doğru olanı yapacaklarına inandığını bunu için yola çıktıklarını söyledi. Ali Fatinoğlu her zaman "ben" değil "biz" felsefesi ile başarıya ulaşılabileceğine de dikkat çekerek kadınların önemine de vurgu yaptı.

Fatinoğlu, ''72 kişilik çalışma grubumuzun ikinci bölümünde 6 kişiyi tanıtmak için buradayız. 'Galatasaray'ı nasıl kurtarırız'ı bulmak için her biri kendi ihtisas alanında uzman insanlar. Bu zamana kadar Galatasaray'a kadın eli değmemişti. Kadın eli değmeyen hiç bir yerde başarı olmaz. Biz bunun inancındayız'' dedi.

Erdoğan'dan Reuters'a flaş açıklamalar Erdoğan'dan Reuters'a flaş açıklamalar

Milyonlarca memuru ilgilendiren yeni dönem yolda! Milyonlarca memuru ilgilendiren yeni dönem yolda!

Bursa'da ''Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali''nin ödül töreni yapıldı Bursa'da "Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali"nin ödül töreni yapıldı

Türkiye'nin kanını donduran anne hakkında karar Türkiye'nin kanını donduran anne hakkında karar

Borsa İstanbul'da işlem gören şirket konkordato ilan etti Borsa İstanbul'da işlem gören şirket konkordato ilan etti

Benzin ve motorine yeni zam Benzin ve motorine yeni zam

Meteorolojiden 4 bölgeye fırtına uyarısı Meteorolojiden 4 bölgeye fırtına uyarısı

Haliç'te denizde ceset bulundu! Haliç'te denizde ceset bulundu!

Dr. Mehmet Öz'den devrim niteliğinde buluş: Uçakta aklıma geldi Dr. Mehmet Öz'den devrim niteliğinde buluş: Uçakta aklıma geldi

PKK karıştı! 'Sıkıysa kendileri gelip eylem koysun' PKK karıştı! 'Sıkıysa kendileri gelip eylem koysun'

Ünlü oyuncu Salih Kalyon'dan eşine veda Ünlü oyuncu Salih Kalyon'dan eşine veda

Trafik kontrolü için durduruldu... 'Ölü' olduğunu öğrendi! Trafik kontrolü için durduruldu... 'Ölü' olduğunu öğrendi!

Umut Ali artık serbest! Umut Ali artık serbest!

Radikal muhalifler Soçi'ye direniyor! Radikal muhalifler Soçi'ye direniyor!

'Onarıcı adalet' tartışması 'Onarıcı adalet' tartışması