Formasını kaptırdı

Formasını kaptırdı

Fenerbahçe'ye transfer için İstanbul'a gelen Marco Fabian'ın 10 numaralı forması E.Frankfurt'ta Filip Kostic'e verildi, bu durum ayrılık sinyali olarak değerlendirildi.

Fenerbahçe'nin transferi için İstanbul'a getirdiği Marco Fabian'ın E.Frankfurt'ta ayrılığa götüren detaylardan biri forma sıkıntısı oldu.

Frankfurt'a transfer olduğu 2016 yılında direkt olarak 10 numaralı formayı isteyen Fabian, bu sezona başlarken ilginç bir durum yaşadı. 

Teknik direktör Hütter'in planlarında bulunmayan Meksikalı orta saha, forma numarasında değişikliğe gitmek zorunda kaldı. Sezon başında Hamburg'tan transfer edilen Filip Kostic için 10 numara hamlesi yapıldı.

10 numara Kostic'e verilirken, Fabian'a 38 numaranın bırakıldığı dile getirildi. E.Frankfurt Kulübü'nden de yapılan resmi açıklamada Fabian'a 38 numara verildiği, 10 numaranın Kostic'e teslim edildiği kaydedildi. 

4 katlı bina çöktü! 4 katlı bina çöktü!

Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti

Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada

Katliam gibi olay! Çocuklarının gözü önünde dehşet saçtı Katliam gibi olay! Çocuklarının gözü önünde dehşet saçtı

Sokak ortasında skandal görüntü! Sokak ortasında skandal görüntü!

21 kişi hayatını kaybetmişti...  Çöken binadaki ihmaller bilirkişi raporunda! 21 kişi hayatını kaybetmişti... Çöken binadaki ihmaller bilirkişi raporunda!

Bursa'ya Cumhurbaşkanı'ndan doping etkisi Bursa'ya Cumhurbaşkanı'ndan doping etkisi

''Yılın Mutlu İlçesi'' Bursa Nilüfer oldu "Yılın Mutlu İlçesi" Bursa Nilüfer oldu

Bursa'da açılan üç tanzim satış noktasında alışverişler başladı Bursa'da açılan üç tanzim satış noktasında alışverişler başladı

Fahri konsolos ve eski CEO Zafer Türker yaşamına son verdi Fahri konsolos ve eski CEO Zafer Türker yaşamına son verdi

Bursa'da okulda ahşap oyuncak imal ediyorlar Bursa'da okulda ahşap oyuncak imal ediyorlar