Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır ve Alpaslan ortadan kayboluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır ve Alpaslan ortadan kayboluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde Çakırbeyliler'in Ateş'in öldürülmesi ortalığı karıştırıyor. Ünal Hızır'ı uyararak, 'Alpaslan'ın yaptığı çok büyük bir iş. Faturasını da çok büyük birisine kesecekler. Hayatta kalmaya çalış' diyor. Hızır ve Alpaslan ise polis tarafından gözaltına alınıyor.

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 118. yeni bölümünde Çakırbeyliler'i zor günler bekliyor. Gizli tanık olan Ateş'i saklandığı evden kaçırarak öldüren İlyas ve Hızır'a operasyon yapılıyor. Ünal ise Hızır'ı uyararak Alpaslan'ın yaptığının faturasını daha büyük birisine keseceklerini söyleyerek dikkatli olmasını istiyor. Alpaslan ve Hızır yaşanan olayların ardından polis tarafından gözaltına alınıyor. İlyas ise ortadan kaybolan ağabeyi Hızır ile Alpaslan'ı bulmak için harekete geçiyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Çakırbeyliler Ateş'in hain olduğunu anladı ve kaçmak üzereyken yakaladı. Ancak polis Ateş'i Çakırbeyliler'in elinden aldı. İtirafçı olan Ateş, Çakırbeyliler'in mekanlarını açıklayarak baskın düzenletti. İtirafçı olması nedeniyle Ateş koruma altında gizli bir evde yaşamaya başladı. Ancak intikam almak isteyen Çakırbeyliler, Ateş'in saklandığı eve baskın düzenledi. Ateş'i ele geçiren Hızır, İlyas, Tipi ve Alpaslan aynı anda ateş ederek Ateş'i öldürdü. EDHO'da Ateş rolündeki Erkan Bektaş da 117. bölümde diziye veda etti.

Ateş'i ele geçiren Çakırbeyliler, kendilerine yapılan büyük ihanetin bedelini tek kurşunla ödetmek istemezler. Önce yüzleşecek, Ünal'ı yavaş yavaş öldüren zehrin ne olduğunu öğrenecek sonra da intikamlarını alacaklardır; fakat planları istedikleri gibi gitmez. Davut'un ölümünden sonra göreve gelen Tuncay, düzenlediği baskınla haini ellerinden alır. Bu sayede ölümden kıl payı kurtulan Ateş, yaşamak için itirafçı olmaya hazırdır. Düşmanın eline geçen delillerle başlarına neler gelebileceğini tahmin eden Çakırbeyliler, ya sabah olmadan Ateş belasından kurtulacak ya da ömürlerinin kalanını cezaevinde geçirmeye hazır olacaklardır. Bir yandan Ateş'e ulaşabilmek için yollar aranırken diğer yandan Tuncay'ın sabah düzenleyeceği olası bir operasyon için depolar güvenli yerlere aktarılmaya çalışılır. Tüm bunların tek gecede halledilmesi ise neredeyse imkansızdır.

Restoran sahibi cinayetinde flaş gelişme Restoran sahibi cinayetinde flaş gelişme

Cinayet sanığına ağırlaştırılmış müebbet Cinayet sanığına ağırlaştırılmış müebbet

Öğrenci pansiyonunda yangın paniği Öğrenci pansiyonunda yangın paniği

Kadın polisi darp etti! Yakalandığında kopan saçları elinden çıktı Kadın polisi darp etti! Yakalandığında kopan saçları elinden çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle bir şey olabilir mi? Bu kabul edilebilir mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle bir şey olabilir mi? Bu kabul edilebilir mi?

Bursa'da otomobil şans oyunları dükkanına daldı! Bursa'da otomobil şans oyunları dükkanına daldı!

Kayalıklarda intihara kalkışan kişiyi polis ikna etti Kayalıklarda intihara kalkışan kişiyi polis ikna etti

Her satırı korkunç... ''Yalvardım kimse bir şey yapmadı'' Her satırı korkunç... "Yalvardım kimse bir şey yapmadı"

Saldırganın babası konuştu: ''Yaptıysa cezasını çeksin'' Saldırganın babası konuştu: "Yaptıysa cezasını çeksin"

İngiltere'de 'Brexit' için son nokta! İngiltere'de 'Brexit' için son nokta!

Kayınpederini öldürüp ormana attı Kayınpederini öldürüp ormana attı

İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! ''Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum...'' İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! "Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum..."

Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı