Deniz Akkaya'nın büyük aşkı bitti

Deniz Akkaya'nın büyük aşkı bitti

Hakkında tehdit ve gasp suçlaması olan Deniz Akkaya, Gökmen Şeynova'nın ailesinden veto yedi. Akkaya, Şeynova Ailesi tarafından istenmeyen gelin ilan edilince büyük aşk bitti!

Önceki hafta eski menajeri Merih Yılmaz'ı tehdit, darp ve gasp ettirdiği iddiasıyla gündeme gelen Deniz Akkaya, bu olay yüzünden aşkından oldu. Akkaya, iddiaya göre avukatının ofisine çağırdığı Yılmaz'ın 200 bin lira borcu olduğunu öne sürerek menajerin lüks aracını kendi üzerine devrettirdi. Önceki gün de savcılığa giderek olayla ilgili ifade veren ünlü sunucu, daha sonra Instagram'da şu manidar paylaşımı yaptı: "Kötü gününde yanında olmayan insanlara, iyi gününde yanında olmalarına izin verme. İyi gününde, eğlencede, yemek masasında yanında olup en ufak sıkıntıda saçma bahanesiyle arazi olanlar için bu paylaşım. Erkek olmak mühim meseledir." Akkaya'nın hedefinde ise yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı tekstilci Gökmen Şeynova vardı.

HER ŞEY SİLİNDİ!

İddiaya göre Akkaya ile aşk yaşayan Türk tekstilinin önde gelen markalarından Efor'un veliahtı Gökmen Şeynova'ya ünlü sunucunun vukuatı üzerine ailesinden uyarı geldi. Bunun üzerine Şeynova, 41 yaşındaki eski mankenle görüşmeyi kesti. Duruma sinirlenen Akkaya da ünlü tekstilciyle aşkını bitirip, sosyetik işadamıyla Instagram'da takipleşmeyi bıraktı. Deniz Akkaya ve Gökmen Şeynova, profillerindeki birlikte çekilen romantik fotoğraflarını da kaldırdı.

SAVCILIĞA İFADE VERMİŞTİ

"Beni döverek otomobilimi aldılar" diyen Merih Yılmaz, olay sonrası Akkaya'dan şikayetçi olmuştu. Akkaya da önceki gün emniyete giderek olayla ilgili ifade verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı

Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur

El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi

Bursa'da korkutan yangın Bursa'da korkutan yangın

Havaya rastgele ateş açtı! Havaya rastgele ateş açtı!

Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu

Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti

Skandal kararı yarın imzalıyor Skandal kararı yarın imzalıyor

Bursa'da bir araya geldiler: ''Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız'' Bursa'da bir araya geldiler: "Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız"

Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı

İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı

91 yıllık okul alevlere teslim oldu 91 yıllık okul alevlere teslim oldu