Çukur'da büyük yüzleşme! 'Bana üç tane sıktın'

Çukur'da büyük yüzleşme! 'Bana üç tane sıktın'

Çukur dizisinin 42. yeni bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölüm ilk sahnesinde, yıllar sonra unutamadığı aşkı Meliha'yla karşılaşan İdris büyük bir yüzleşme yaşıyor. Çukur 2. sezon 8. bölümde İdris'e hesap soran Meliha "Bana üç tane sıktın. İkisi deldi geçti, biri kaldı içerde. Ben 35 yıl taşıdım al biraz da sen taşı. Ben olamadım o olsun tespihinin danesi, ben duramadım o dursun yanında!" diyor. Peki Çukur'da Meliha'yı oynayan Şenay Gürler kim?

Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Beklenen buluşmanın gerçekleştiği sahnede Meliha'yı karşısında bulan İdris gözyaşlarına hakim olamıyor. İdris'e hesap soran Meliha'nın "Bana üç tane sıktın. İkisi deldi geçti, biri kaldı içerde. Ben 35 yıl taşıdım al biraz da sen taşı. Ben olamadım o olsun tespihinin danesi, ben duramadım o dursun yanında!" sözleri izleyenleri duygulandırıyor.

Çukur'un merakla beklenen yeni bölümü 12 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

Çukur'un bu akşam ekrana gelen 2. sezonun 8. bölümünde Aliço'nun yardımıyla Ersoy'un açığını yakalayan Yamaç, Vartolu'yla da kafa kafaya verip Karakuzulara karşı yeni planlarına başladı. Karakuzuların kimyagerini bulup, tehdit eden ikili harekete geçse de Ersoy'un müdahalesiyle sonuç alamadı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İdris, Selim'in sorusuyla geçmişine dönerken, Meliha'yı andığı gün onu karşısında buldu. Veysel'in mahalledeki hakimiyetine daha fazla kayıtsız kalamayan İdris'e, Selim'in desteği dikkat çekti. Cumali yine Yamaç'ı dinlemeyip kendi bildiği yoldan gitmeye karar verirken, Celasun'dan yardım istedi. Karakuzuların teslimatını yapmadan önce saldırmak ve malzemelerini almak isteyen Yamaç, Koçovalılara planını anlattı. Sena, Karaca'nın yardım isteğini ve Akşın'la ilgili durumları Yamaç'la paylaşarak Akşın'ı onun yanına götürdü. Yamaç, Akşın'ın Saadet'i gördüğüne inanmazken umutlanan Vartolu, Saadet'in peşine düştü fakat sonuç alamadı. Akşın'ın başına açtığı dertlerin köşeye sıkıştırdığı Celasun'un, Cumali'ye silah çektiği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

ÇUKUR'DA MELİHA ROLÜNÜ KİM OYNUYOR?

Ünlü oyuncu Şenay Gürler, Meliha karakteriyle Çukur dizisine katıldı. Şenay Gürler'in canlandırdığı Meliha karakteri, Çukur'daki bir çok sırrın ortaya çıkmasını sağlayacak ve ilerleyen bölümlere damga vuracak. Şenay Gürler, Gülse Birsel'in Avrupa Yakası dizisindeki Fatoş rolüyle tanınmıştı.

 

Türkiye'nin devinden rekor tahmin Türkiye'nin devinden rekor tahmin

Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı! Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı!

Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası

Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi

Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat

Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu

Aysın Komitgan; <br /> Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere.. Aysın Komitgan;
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere..

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!