Cezaevinde bu halde bulundu!

Cezaevinde bu halde bulundu!

Trabzon'da cezaevinde tavana asılı olarak bulunan Emre K.'nın duran kalbi, 1.5 saatlik müdahalenin ardından çalıştırıldı ancak genç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Trabzon Bahçecik E Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan Emre K., önceki akşam saat 20.00 sıralarında hücresinde tavana iple asılı olarak bulundu. İlk müdahalesini infaz koruma memurlarının yaptığı genç önce Fatih Devlet Hastanesi'ne, ardından Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Aldığı hapis cezasının kesinleşmediği öğrenilen Emre K.'nın, kavga ettiği için hücreye konulduğu iddia edildi. Cezaevindeki sayım sonrasında tavana asılı olarak bulunan Emre K.'nın duran kalbi, hastanede 1.5 saatlik müdahalenin ardından çalıştırıldı. Ancak Emre K. kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

AİLE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Gencin ailesi, çocuklarının intihar edecek bir durumunun olmadığını ve birileri tarafından öldürülmek istendiğini öne sürdü. Yaklaşık 15 dakika ipte asılı kaldığı öne sürülen gence infaz koruma memurlarının olaya geç müdahale ettiğini savunan aile, şikayetçi olacaklarını söyledi. Emre K.'nın görüş gününde kardeşiyle görüştüğü ve neşeli olduğu ileri sürüldü. Bu arada olayla ilgili olarak soruşturma başlatan savcının, kamera görüntülerini izleyeceği ve infaz koruma memurlarının ifadesini alacağı öğrenildi.

 

Türkiye'nin devinden rekor tahmin Türkiye'nin devinden rekor tahmin

Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı! Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı!

Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası

Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi

Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat

Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu

Aysın Komitgan; <br /> Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere.. Aysın Komitgan;
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere..

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!