Cezaevinde bu halde bulundu!

Cezaevinde bu halde bulundu!

Trabzon'da cezaevinde tavana asılı olarak bulunan Emre K.'nın duran kalbi, 1.5 saatlik müdahalenin ardından çalıştırıldı ancak genç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Trabzon Bahçecik E Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan Emre K., önceki akşam saat 20.00 sıralarında hücresinde tavana iple asılı olarak bulundu. İlk müdahalesini infaz koruma memurlarının yaptığı genç önce Fatih Devlet Hastanesi'ne, ardından Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Aldığı hapis cezasının kesinleşmediği öğrenilen Emre K.'nın, kavga ettiği için hücreye konulduğu iddia edildi. Cezaevindeki sayım sonrasında tavana asılı olarak bulunan Emre K.'nın duran kalbi, hastanede 1.5 saatlik müdahalenin ardından çalıştırıldı. Ancak Emre K. kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

AİLE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Gencin ailesi, çocuklarının intihar edecek bir durumunun olmadığını ve birileri tarafından öldürülmek istendiğini öne sürdü. Yaklaşık 15 dakika ipte asılı kaldığı öne sürülen gence infaz koruma memurlarının olaya geç müdahale ettiğini savunan aile, şikayetçi olacaklarını söyledi. Emre K.'nın görüş gününde kardeşiyle görüştüğü ve neşeli olduğu ileri sürüldü. Bu arada olayla ilgili olarak soruşturma başlatan savcının, kamera görüntülerini izleyeceği ve infaz koruma memurlarının ifadesini alacağı öğrenildi.

 

Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre

Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam

500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi 500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi

Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü

Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti

Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak?

Bursa'da ahşap ev alevlere teslim! Bursa'da ahşap ev alevlere teslim!

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk

Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler! Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler!

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL

Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi

Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe)