Çay-simit-sohbet Bursa Balıkpazarı mahallesinde

Çay-simit-sohbet Bursa Balıkpazarı mahallesinde

Geride kalan dönemde "Gemlik Buluşuyor", "Belediye Yanınızda" ve "Başkan Aranızda" projeleri ile vatandaşların takdirini kazanan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, toplumun bütün kesimlerine ulaşmak ve halkın karşılaştığı sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirilen Çay-Simit-Sohbet adlı halk meclisinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Milletvekili Zafer Işık, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam, Belediye Başkan Yarımcıları, meclis üyeleri, birim amirleri ile Balıkpazarı Mahallesi Kahvehaneler Mevkiinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yılmaz, "İlçenin daha güzel yönetilmesi daha güzel yaşanabilir hale gelmesi için sizlerin görüşleri çok önemli. Şeffaf yönetim, ortak akıl ve katılımcı bir anlayışla Gemlik'i çok daha güzel günler bekliyor" dedi.

Mahalle toplantılarıyla halkın sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulduklarını ve halk toplantılarını her hafta farklı bir mahallede düzenlediklerini belirten Başkan Yılmaz, "Çözülebilecek sorunları hemen çözüyoruz. Vatandaşlarımızla hem dertleşiyoruz hem de problemlerini dinliyoruz. Aldığımız talepleri devlet imkânlarını sonuna kadar kullanmak suretiyle buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz" dedi. Kuzey İmar Planlarında son aşamaya gelindiğini vurgulayan Başkan Yılmaz, 2007'den buyana bürokratik engellerle mücadele verdiklerini hatırlatarak, Kasım ayı içerisinde ruhsatların verileceğini söyledi. "Yaptığımız hizmetlerle ilçemizin gelecek yıllarına yatırım yapıyor, günü birlik değil kalıcı eserlerle Gemlik'imizi her alanda geliştiriyoruz" diye konuşan Başkan Yılmaz, "Tüm mahallelerimizde olduğu gibi Balık Pazarı Mahallemize yönelik hizmet ve yatırımlarımız artarak devam edecek" dedi.

Çay, simit ve zeytin ikramlarıyla sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte, vatandaşların sorulanı yanıtlan AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam ve Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz,  sorunların çözümü noktasında da gerekli hassasiyetleri gösterdiklerini söyledi.

 

Türkiye'nin devinden rekor tahmin Türkiye'nin devinden rekor tahmin

Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı! Aile faciasını jandarma ortaya çıkardı!

Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası Bursa'da 100 milyonluk vurguna 33 yıl hapis, 677 bin lira para cezası

Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi Bursa'da 22 yıllık tren sevdasından vazgeçmedi

Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat Bursa'da teleferikle Uludağ'a çıkacaklar dikkat

Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu Bursa  muhtarları sesini sahnede duyurdu

Aysın Komitgan; <br /> Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere.. Aysın Komitgan;
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kapanmak üzere..

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası Halil Söyletmez doktoru tehdit edip 155 bin lira istedi iddiası

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!