Çay-simit-sohbet Bursa Balıkpazarı mahallesinde

Çay-simit-sohbet Bursa Balıkpazarı mahallesinde

Geride kalan dönemde "Gemlik Buluşuyor", "Belediye Yanınızda" ve "Başkan Aranızda" projeleri ile vatandaşların takdirini kazanan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, toplumun bütün kesimlerine ulaşmak ve halkın karşılaştığı sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirilen Çay-Simit-Sohbet adlı halk meclisinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Milletvekili Zafer Işık, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam, Belediye Başkan Yarımcıları, meclis üyeleri, birim amirleri ile Balıkpazarı Mahallesi Kahvehaneler Mevkiinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yılmaz, "İlçenin daha güzel yönetilmesi daha güzel yaşanabilir hale gelmesi için sizlerin görüşleri çok önemli. Şeffaf yönetim, ortak akıl ve katılımcı bir anlayışla Gemlik'i çok daha güzel günler bekliyor" dedi.

Mahalle toplantılarıyla halkın sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulduklarını ve halk toplantılarını her hafta farklı bir mahallede düzenlediklerini belirten Başkan Yılmaz, "Çözülebilecek sorunları hemen çözüyoruz. Vatandaşlarımızla hem dertleşiyoruz hem de problemlerini dinliyoruz. Aldığımız talepleri devlet imkânlarını sonuna kadar kullanmak suretiyle buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz" dedi. Kuzey İmar Planlarında son aşamaya gelindiğini vurgulayan Başkan Yılmaz, 2007'den buyana bürokratik engellerle mücadele verdiklerini hatırlatarak, Kasım ayı içerisinde ruhsatların verileceğini söyledi. "Yaptığımız hizmetlerle ilçemizin gelecek yıllarına yatırım yapıyor, günü birlik değil kalıcı eserlerle Gemlik'imizi her alanda geliştiriyoruz" diye konuşan Başkan Yılmaz, "Tüm mahallelerimizde olduğu gibi Balık Pazarı Mahallemize yönelik hizmet ve yatırımlarımız artarak devam edecek" dedi.

Çay, simit ve zeytin ikramlarıyla sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte, vatandaşların sorulanı yanıtlan AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam ve Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz,  sorunların çözümü noktasında da gerekli hassasiyetleri gösterdiklerini söyledi.

 

Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre

Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam

500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi 500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi

Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü

Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti

Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak?

Bursa'da ahşap ev alevlere teslim! Bursa'da ahşap ev alevlere teslim!

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk

Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler! Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler!

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL

Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi

Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe)