Bursa Milletvekili Tatlıoğlu'ndan, Başkan Sertaslan'a destek

Bursa Milletvekili Tatlıoğlu'ndan, Başkan Sertaslan'a destek

Bursa Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan'ı, İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu ziyaret etti. Tatlıoğlu, Başkan Sertaslan'a görevinde başarılar dileyerek, yeni dönemde Gemlik'in kaybolan yıllarının telafi edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanı Birol Mumcu ve Belediye Meclis Üyeleri Oğuz Hançer ve Sedat Akkuş ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan'ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Vekil Tatlıoğlu ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Sertaslan, Gemlik'i barış'ın ve huzurun kenti yapma hedefiyle tüm yurttaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde yürüyeceklerini söyledi. Yoğun tebrik ve kutlama ziyaretlerinden son derece memnuniyet duyduğunu dile getiren Sertaslan, "Seçimlerden sonra belediyemize binlerce vatandaşımız hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İnsanımızın belediyeye olan güveni de bizleri mutlu ediyor. İlk günden bu yana barışın ve huzurun kenti Gemlik vizyonuyla yola çıktık. Yönetim anlayışımıza da bu şekilde yön vereceğiz" dedi.

Yeni dönemde Gemlik'in Marmara'nın incisi ve zeytinin başkenti olma yolunda önemli adımlar atılacağını açıklayan Başkan Sertaslan, ilçenin liman kenti olduğunu fakat turizm noktasında gerekli yatırımların uzun yıllar yapılmadığını kaydetti.

Vekil Tatlıoğlu da, Gemlik'in 112 bin yurttaşı da ayrım yapmadan kucaklayan bir yönetime kavuştuğunu dile getirerek, her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi. Gemlik'te Millet İttifakının omuz omuza çalışmaya devam edeceğinin de altını çizen Vekil Tatlıoğlu, Başkan Sertaslan'a ilçeye hizmet noktasında yapacağı çalışmalarda kolaylıklar diledi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Metroyu biraz daha ucuzlatacağız Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Metroyu biraz daha ucuzlatacağız

Sri Lanka'da kilise ve otellerde patlama Sri Lanka'da kilise ve otellerde patlama

Kız arkadaşına mesaj attı diye dehşet saçtı! Kız arkadaşına mesaj attı diye dehşet saçtı!

Bursa'da kazadan kurtulanlara arkadan gelen otomobil çarptı Bursa'da kazadan kurtulanlara arkadan gelen otomobil çarptı

''Einstein'ın Görelilik Teorisi'ni 103 yıl sonra ispatladık'' "Einstein'ın Görelilik Teorisi'ni 103 yıl sonra ispatladık"

Bursa'da seyir halindeki kamyona arkadan çarptı Bursa'da seyir halindeki kamyona arkadan çarptı

İşte Adli Tıp raporu: Ölümü trafik kazasına bağlı değil İşte Adli Tıp raporu: Ölümü trafik kazasına bağlı değil

Altın almak için uygun zaman mı? Altın almak için uygun zaman mı?

Kahramanlara acı veda! Böyle uğurlandılar... Kahramanlara acı veda! Böyle uğurlandılar...

Feci kaza! Anne öldü, eşi ve 4 aylık bebeği... Feci kaza! Anne öldü, eşi ve 4 aylık bebeği...

Serkan Yetişmişoğlu; <br /> Nasıl olacak? Serkan Yetişmişoğlu;
Nasıl olacak?

'Türkiye'de yılda 4 bin 700 çocuğa kanser tanısı konuluyor' 'Türkiye'de yılda 4 bin 700 çocuğa kanser tanısı konuluyor'

Boeing'in 787 Dreamliner uçağının ''gelişigüzel'' üretildiği iddiası! Boeing'in 787 Dreamliner uçağının "gelişigüzel" üretildiği iddiası!

''Hazreti İsa olduğunu'' iddia eden öğretmene soruşturma "Hazreti İsa olduğunu" iddia eden öğretmene soruşturma

103 kovandaki arıların tamamı öldü 103 kovandaki arıların tamamı öldü

Van'da korkutan deprem! Van'da korkutan deprem!