Bursa'da o yola dikkat!

Bursa'da o yola dikkat!

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Adapazarı-İzmit Doğu kavşaklarındaki üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda, 08.00-17.30 saatlerinde Adapazarı-İzmit yönü trafiğe kapatılarak ulaşım Adapazarı Kavşağı'ndan D-100 yoluna yönlendiriliyor ve İzmit Doğu gişelerinden tekrar otoyola katılım gerçekleşiyor. 

Anadolu Otoyolu'nun Abant-Bolu Batı kavşaklarındaki köprü genleşme derzi değişim çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılırken, ulaşıma diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü izin veriliyor. 

Bursa Çevre Otoyolu'nun 4-5. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları sebebiyle Ankara-Bursa istikameti trafiğe kapatılacak. Trafik akışı diğer taşıma kolundan iki yönlü sağlanacak. 

Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam - Kahramankazan kavşaklarındaki köprü üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapalı olduğundan, ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü  ve kontrollü gerçekleşiyor. 

Çeşmeli-Mersin-Tarsus Otoyolu'nun 0-3. kilometrelerinde üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor. 

Keşan - Gelibolu - Eceabat yolunun 69-73 kilometrelerinde bölünmüş yol yapım çalışmaları kapsamında sol taşıma yolu trafiğe kapatıldı. Ulaşım sağ taşıma yolundan gidiş geliş olarak sağlanıyor. 

Yalova - İzmit devlet yolunun sanayi köprülü kavşağında yapılacak çalışmalar sebebiyle ana yol ulaşıma kapıldı. Ulaşım servis yolundan devam ediyor. 

Gökova - Köyceğiz - Ortaca yolunun 25-27 kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü araç trafiğine kapatılırken, geçişler diğer bölümden çift yönlü gerçekleşiyor. 

İzmir-Aydın Otoyolu'nun Torbalı bağlantı kolundaki modern dönel kavşak yapım çalışmaları nedeniyle Torbalı yönünde bant aktarması yapılıyor. Ulaşıma İzmir yönünde gidiş-geliş olarak izin veriliyor. 

Ankara - Konya yolunun 1-2.  kilometrelerindeki Gölbaşı şehir geçişi alt geçidi yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun Ankara-Konya istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım yan yoldan sağlanıyor. 

İnterpol'ün kırmızı bültenle aradığı Bursa'da yakalanan DEAŞ şüphelisi 3 kadın tahliye oldu İnterpol'ün kırmızı bültenle aradığı Bursa'da yakalanan DEAŞ şüphelisi 3 kadın tahliye oldu

Bursa'da pazarda en az fiyatı artan sebze enginar Bursa'da pazarda en az fiyatı artan sebze enginar

Bursa'da taksiciyi gasp eden sanıktan pes dedirten savunma: ''Param yoktu, panik yaptım'' Bursa'da taksiciyi gasp eden sanıktan pes dedirten savunma: "Param yoktu, panik yaptım"

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Nisan 2019 Salı)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Nisan 2019 Salı)

Deniz Çakır'ın bir yıla kadar hapsi istendi Deniz Çakır'ın bir yıla kadar hapsi istendi

Kağıthane'deki enkaz gün ağarınca ortaya çıktı Kağıthane'deki enkaz gün ağarınca ortaya çıktı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Ünlü ailenin 3 çocuğu hayatını kaybetti Ünlü ailenin 3 çocuğu hayatını kaybetti

Evlenene 24 maaş çeyiz parası! Evlenene 24 maaş çeyiz parası!

Gözler YSK'da! AK Parti temsilcisi Özel: Bugüne kadar verilmiş en kapsamlı dosya Gözler YSK'da! AK Parti temsilcisi Özel: Bugüne kadar verilmiş en kapsamlı dosya

Çayı bu şekilde içmek kansere neden oluyor Çayı bu şekilde içmek kansere neden oluyor

Hamile eşini öldürüp intihar etti Hamile eşini öldürüp intihar etti

Sri Lanka'da 23 Nisan ulusal yas günü ilan edildi Sri Lanka'da 23 Nisan ulusal yas günü ilan edildi

Kibariye'yi kızdıracak görüntüler Kibariye'yi kızdıracak görüntüler

Panikleyince ortalık savaş alanına döndü! Panikleyince ortalık savaş alanına döndü!

Alevleri gören itfaiyeyi aradı ama işin aslı bakın ne çıktı! Alevleri gören itfaiyeyi aradı ama işin aslı bakın ne çıktı!