Bursa'da klasik otomobil rüzgarı

Bursa'da klasik otomobil rüzgarı

Osmangazi Rotary Kulübü, haftasonu 9'uncu klasik otomobil rallisinde buluştu.Haftasonunu Bursa'da ralli turuyla renklendiren Osmangazi Rotary Kulubü, birbirinden değerli klasik otomobillerde sürüş keyfi yaşarken etkinlikten elde edilen gelirin ise hayır kurumlarına bağışlanacağı duyuruldu.

SEFA BALABAN / BURSADABUGUN
Klasik otomobillerin Mudanya'da başlayıp Uluabat Gölü'nde son bulan turunda konuşan Klasik Otomobil Koleksiyoncusu Cengiz Artam, "Yeşil Bursamızın Rotary klübü ile beraber düzenlediği Bu ralliye biz imkan oldukça geliyoruz. En azından 9'una gelemediysem bile 7'sine gelmişimdir. Bundan sonra da kaçırmayacağım

.

Özellikle bu seneki yollar, manzaralar muhteşem. Bu çok güzel bir organizasyon. Bu organizasyon tamamen klasik araçlar ile sürüş keyfi sürmek amacıyla düzenlendi. Ancak özellikle bu seneki yarışın bir amacı da buradan elde edilecek gelir hayır işinde kullanılacak" dedi.

Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı

Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu

Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı! Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı!

Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi! Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi!

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı)

Dekolteli kıyafeti başına dert oldu Dekolteli kıyafeti başına dert oldu

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar

Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı