Bursa'da gazilerden teşekkür ziyareti

Bursa'da gazilerden teşekkür ziyareti

Gemlik Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kadir Tan ve Gemlik'li Gaziler, Belediye Başkanı Refik Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Gemlik Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kadir Tan, Gemlik Belediyesi'ni her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek "Başkanımız göreve geldiği günden bu yana her zaman bizlere destek olmuş, yanımızda yer almıştır. Bugüne kadar birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Başkanımıza ne zaman ulaşmak istesek veya bir talebimizi iletsek, sağ olsun bizleri asla kırmadı ve bizim taleplerimize çözüm bulmak adına çaba sarf etti. Kendisine Derneğimiz, şehit ve gazi yakınlarımız adına teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Kahraman gazileri ağırlamanın onurunu yaşadığını ifade eden Başkan Yılmaz da, nazik ziyaretlerinden dolayı gazilere teşekkür etti. Türkiye'nin kahraman şehit ve gazilerin sayesinde daima var olacağına vurgu yapan Başkan Yılmaz, "Nazik ziyaretinizle bizleri gururlandırdınız, onurlandırdınız. Sizlere her daim minnettarız. Şehit ve Gazilerimiz için ne yapsak azdır. Kahraman şehitlerimizi minnetle yad ederken, sizlere sağlıklı uzun ömürler diliyorum" diye konuştu.

Ziyaret sonunda Gemlik Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kadir Tan, günün anısına Başkan Yılmaz'a çiçek takdim etti.

 

 

Vinç ve kepçe denize devrildi! Vinç ve kepçe denize devrildi!

Cadde ortasında pompalı tüfekle vuruldu. Cadde ortasında pompalı tüfekle vuruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Yolcu minibüsü kamyona çarptı: Ölüler ve yaralılar var Yolcu minibüsü kamyona çarptı: Ölüler ve yaralılar var

İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı

Düğün magandasını özel ekip yakaladı Düğün magandasını özel ekip yakaladı

Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü

ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı

Otomobilde kanlı infaz! Otomobilde kanlı infaz!

Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası