Bursa'da bayram coşkusu ExtremPark'ta yaşanacak

Bursa'da bayram coşkusu ExtremPark'ta yaşanacak

Kurban Bayramı tatilini keyifli, dinamik ve eğlenceli geçirmek isteyen tatilciler ve macera severler için alternatif bir tatil programı ExtremPark'tan geldi.

Marmara Bölgesi'nin en büyük macera ve etkinlik parkı olma özelliği taşıyan Bursa ExtremPark, içerisinde yer alan Tırmanma Duvarı, Serbest Atlayış, Dev Salıncak, Dev Trambolin, Salto Trambolin, Bungee Trambolin, Suni Kayak Merkezi, Dağ Kızağı-Alpin Coaster, Tubing gibi birbirinden zorlu ve eğlenceli oyun alanlarıyla ziyaretçilerine alternatif bir bayram coşkusu yaşatmayı hedefliyor.

Her yaştan ziyaretçiye uygun alternatifler sunan ExtremPark, 9 günlük bayram tatili boyunca özellikle çocukların öncelikli tercihi olacak.

Her bir aktivitesi başlı başına bir macera ve heyecan yaşatan Bursa ExtremPark, 2000 m2 alan üzerine kurulu Çocuk Macera Alanı'yla minik ziyaretçilerine macera, adrenalin ve eğlence dolu bir tatil keyfi sunuyor.

Bireysel veya gruplar halinde katılınabilinen, fiziksel aktivitelerin tecrübesini yaşatan ExtremPark tatilinize heyecan katmayı bekliyor...

 

 

Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı

Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu

Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı! Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı!

Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi! Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi!

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı)

Dekolteli kıyafeti başına dert oldu Dekolteli kıyafeti başına dert oldu

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar

Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı