Bikini fenomeni hayatını kaybetti!

Bikini fenomeni hayatını kaybetti!

20 yaşındaki Instagram fenomeni, Meksikalı bir milyarderin yatında çalışıyordu.

Milyarder, lüks yatla Ege kıyılarını dolaşmaya başladı.Lüks yat, son olarak Yunanistan'ın batısındaki Kefalonya Adası açıklarına demirledi. Instagram'da ses getiren 20 yaşındaki model Sinead McNamara, bikini ve iç çamaşırı fotoğrafları paylaşıyordu.

87 yaşındaki gümüş milyarderi Alberto Bailleres'e ait yatta Perşembe günü kimsenin beklemediği bir şey oldu. Sinead McNamara, yatın arka tarafında bir ipe bağlanmış halde bulundu.

Genç kadın bilincini kaybetmişti. Mayan Queen IV adlı yattakiler hemen acil servisi aradı. Yunan medyası, 20 yaşındaki genç kadının helikopterle hastaneye yetiştirilirken öldüğünü bildiriyor.

Şüpheli ölüm üzerine Yunan yetkililer soruşturma başlattı.

Kefalonya savcılığı, Argostoli'ye yanaşan yatta olanları inceliyor. 10 milyar dolarlık serveti olan Meksikalı gümüş kralı Alberto Bailleres, olayı haber almaz Kefalonya'ya geldi.

Sinead McNamara, Avustralya'nın Yeni Güney Galler eyaletine bağlı Port Macquarie kentinde doğdu.Instagram hesabında gezdiği ülkelerden fotoğraflar paylaşıyordu. 21 bin takipçisi olan genç kadın, son paylaşımlarından birinin altına yatta çalışmanın ve yaşamanın kendisini iyi hissettirdiğini yazmıştı. Ölüm haberi Sinead McNamara'nın ailesi ve takipçilerini yasa boğdu.

Annesi ve kız kardeşi Yunanistan'a doğru yola çıktı.

Takipçileri ise, Instagram hesabının altına çok sayıda yorum yazdı. Onlardan birinde, "Hayatı korkusuzca yaşadın" ifadesi vardı. Genç model, Kefalonya'dan önce Yunanistan'ın Rodos ve Simi adalarından fotoğraflar paylaşmıştı. Temmuz ayında ise Türkiye'deydi. McNamara'nın uğradığı tatil merkezleri Fethiye, Marmaris, Datça ve Selçuk. Fotoğraflardan, sosyal medya fenomeninin 20 yaşına kadar Endonezya'dan Tayland'a kadar dünyanın her yerini gezdiği görülüyor.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: İznik'te üretimi ve turizmi artıracağız Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: İznik'te üretimi ve turizmi artıracağız

Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı Ünal, muhtarlarla buluştu Bursa Mudanya Belediye Başkan Adayı Ünal, muhtarlarla buluştu

Bursa'da tespih taneleriyle aydınlatılan cinayete 3 müebbet Bursa'da tespih taneleriyle aydınlatılan cinayete 3 müebbet

Bursa'da droneli ve köpekli operasyon! Bursa'da droneli ve köpekli operasyon!

Bursa'da Azeri kardeşlerin yürek burkan dramı! Bursa'da Azeri kardeşlerin yürek burkan dramı!

Bursa'da MİT ve TEM'den ortak DEAŞ operasyonu Bursa'da MİT ve TEM'den ortak DEAŞ operasyonu

Bursa'da ellerindeki cam kesikleri ele verdi Bursa'da ellerindeki cam kesikleri ele verdi

Bursa'da bu tuvalete girenler duvara not yazmadan çıkmıyor Bursa'da bu tuvalete girenler duvara not yazmadan çıkmıyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: ''Kültürpark içinde 12 ay etkinliklerin yapılacağı bir cazibe merkezi haline gelecek'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: "Kültürpark içinde 12 ay etkinliklerin yapılacağı bir cazibe merkezi haline gelecek"

Bursa'da fabrika içinde stand up gösterisi Bursa'da fabrika içinde stand up gösterisi

Doğumdan 5 saat sonra korkunç son! Doğumdan 5 saat sonra korkunç son!

E-devlet'te yeni dönem başlıyor E-devlet'te yeni dönem başlıyor

Bursa'da elektrik direğine çarpıp takla attı Bursa'da elektrik direğine çarpıp takla attı

Bursa'da feci kaza! Şarampole uçmaktan son anda kurtuldu Bursa'da feci kaza! Şarampole uçmaktan son anda kurtuldu

Üniversiteli Alara'nın şüpheli ölümünde yeni gelişme! Üniversiteli Alara'nın şüpheli ölümünde yeni gelişme!