Bethesda'nın yapmadığını Reddit kullanıcıları yapacak

Bethesda'nın yapmadığını Reddit kullanıcıları yapacak

Fallout 76'nın yarattığı hayal kırıklıkları, birçok oyuncunun gözünden kaçmıyor. Bethesda, her geçen gün oyundaki sorunları düzeltmek adına yeni yama çalışmaları hakkındaki bilgileri yayınlıyor ancak henüz oyun, tam olarak iyileşebilmiş değil. Durum böyle olunca serinin takipçileri kendi planlarını ortaya çıkartmaya karar vermiş gibi duruyor: Fallout 4'ün içinde Fallout 2 modu yaratmak.

DoctWhite içimli Reddit kullanıcısı kafasındaki planları yavaş yavaş ortaya dökmeye başlamış bile. Reddit'te açtığı başlıkta ekip arkadaşları arayan DoctWhite, Fallout 2'ye hayranlığı olup Fallout 4'ün oyun motorunda deneyimli olan bireylere seslenmiş. Daha ötesi Bethesda'nın orijinal serideki hikayeden vazgeçtiğini düşünen Reddit kullanıcısı, yeterli destekle bu projeye hayat verebileceğini de belirtiyor.

Bakalım DoctWhite, mod konusunda bilgiye sahip oyunculardan destek alabilecek mi? Söz konusu Fallout olunca muhtemelen planlarını başarıyla hayata geçirecektir ancak sürecin ne kadar uzun olup olamayacağı muamma.

Vinç ve kepçe denize devrildi! Vinç ve kepçe denize devrildi!

Cadde ortasında pompalı tüfekle vuruldu. Cadde ortasında pompalı tüfekle vuruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Yolcu minibüsü kamyona çarptı: Ölüler ve yaralılar var Yolcu minibüsü kamyona çarptı: Ölüler ve yaralılar var

İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı İnşaatın en üst katına çıkıp intihara kalkıştı

Düğün magandasını özel ekip yakaladı Düğün magandasını özel ekip yakaladı

Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü Bursa'da devrilen kamyonun tankerindeki 20 ton süt tarlaya döküldü

ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı ABD Büyükelçiliğine ateş açılmasıyla ilgili davada FETÖ itirafı

Otomobilde kanlı infaz! Otomobilde kanlı infaz!

Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası