Bayramda Çeşme'ye 342 bin 442 araç giriş yaptı

Bayramda Çeşme'ye 342 bin 442 araç giriş yaptı

İzmir'in Çeşme ilçesine 9 günlük bayram tatilinde 342 bin 442 araç girişi olurken, 222 bin 41 de araç çıkışı oldu.

Çeşme Emniyet Müdürü Gürcan Alev, 9 günlük bayram tatilinde Çeşme'ye 342 bin 442 araç girişi ve 222 bin 41 araç çıkışı olduğunu açıkladı. Gürcan Alev bayram tatili süresi boyunca huzur ve güven içinde yaşanması için alınan güvenlik önlemleri sonucunda, Çeşme'de herhangi bir terör olayı ve önemli bir asayiş sorunu yaşanmadığını söyledi. 

12 bin 639 kişinin GBT'sine bakıldı 
Bayram tatili nedeniyle İzmir Emniyet Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinden gelen takviye personelle, 24 saat güvenlik tedbirleri aldıklarını ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Alev, 9 gün süresince 12 bin 639 kişinin Genel Bilgi Tarama Sistemi (GBT) ile sorgulandığını, 162 kişi hakkında askeri suçlardan, 30 kişi hakkında da adli suçlardan aranması nedeniyle işlem yapıldığını belirtti. 

24 işletmeye işlem yapıldı 
Çeşme Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde olan 48 işletmenin de denetlendiğini belirten Gürcan Alev, 24 işletme hakkında canlı müzik belgesi, hijyen belgesi olmaması, kapanış saatlerine uymaması ve 18 yaşından küçüklere alkol sunumu yapması nedeniyle, idari işlem uygulanması için tutanak tanzim edildiğini söyledi. 

3 bin 268 araç kontrol edildi 
Uzun bayram tatili boyunca yoğun trafik denetimi de yaptıklarını belirten Emniyet Müdürü Alev, ilçe genelinde yapılan trafik denetimlerinde, 3 bin 268 aracın kontrol edildiğini, 587 araç sürücüsüne çeşitli nedenlerle cezai işlem uygulandığını ve 76 aracın trafikten men edildiğini açıkladı. 

Esrar, kokain ve tabanca ele geçirildi 
İlçe Emniyet Gürcan Alev, bayram tatili boyunca ilçe genelinde yapılan asayiş uygulamalarında da; 19,67 gram esrar, 0,66 gram kokain, 2 adet kuru sıkı tabanca, 3 adet ruhsatsız tabanca ve 24 adet fişek ele geçirildiğini söyledi. 

Emniyet Müdürü Alev, 9 günlük bayram tatilinin ciddi bir olay olmadan geçmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bundan sonra da emniyet teşkilatı olarak, Çeşme'nin huzur ve güveni için, gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. 

Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre Bursa Uludağ'da kar kalınlığı 7 santimetre

Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam

500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi 500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi

Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü

Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti

Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak?

Bursa'da ahşap ev alevlere teslim! Bursa'da ahşap ev alevlere teslim!

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk

Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler! Cesedi çamaşır makinesinin içine koymuşlardı... Korkunç ifadeler!

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi 70 milyon TL

Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi Bursa'da sobayı yakarken halıya düşen ateş evi küle çevirdi

Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı Bursa'da her geçen gün dünyası daha da kararan çocuğun yardım çığlığı

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Kasım 2018 Perşembe)