Antalyaspor'da derbi hazırlığı

Antalyaspor'da derbi hazırlığı

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 26. haftasında Antalyaspor, sahasında Aytemiz Alanyaspor'u konuk edecek.

Antalyaspor, 16 Mart Cumartesi saat 19.00'da sahasında Aytemiz Alanyaspor'la oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz gözetimindeki antrenman düz koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Kaleciler, kaleci antrenörü Nezih Ali Boloğlu gözetiminde çalıştı. Futbolcular, beşe iki top kapma oyunundan sonra yarım sahada çift kale maç yaptı. Çift kale maçı mavi takım kazandı.

4 FUTBOLCUYA MİLLİ DAVET

Diğer yandan kırmızı beyazlı ekipten 4 genç futbolcusu milli takımlardan davet aldı. Halil İbrahim Sevinç U17 Futbol Milli Takımına, Bünyamin Balcı ve Mustafa Acar U19 Futsal Milli Takımına, Erman Herman Vardar da İsveç U19 Milli Takımına davet edildi. Avrupa Şampiyonası Elit Tur müsabakalarına katılacak U17 Milli Takımının aday kadrosuna davet edilen Halil İbrahim Sevinç, 15 Mart'ta, Futsal U19 Milli Takımı'nın 24, 25 ve 27 Mart tarihlerinde Gürcistan'da oynayacağı Futsal Avrupa Şampiyonası Elit Tur müsabakalarının aday kadrosuna davet edilen Bünyamin Balcı ve Mustafa Acar 19 Mart'ta kampa dahil olacak. Antalyaspor'un profesyonel futbolcularından Erman Herman Vardar da İsveç U19 Milli Takımı'nın 18-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceği hazırlık kampına katılacak.

Gençler tıp dünyasında iddialı Gençler tıp dünyasında iddialı

7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı 7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)

Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı

Bursa'da turizmde tanıtım atağı Bursa'da turizmde tanıtım atağı

Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız"

 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest! 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest!

Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! ''Gel beni buradan al'' Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! "Gel beni buradan al"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan"

Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış

Ucuz konutta sıra emeklide Ucuz konutta sıra emeklide

12 saat uçuş yok 12 saat uçuş yok

Deprem haritası değişti! Deprem haritası değişti!

TikTok Türkiye için iş ilanı verdi TikTok Türkiye için iş ilanı verdi

''Birden büyük bir gürültü oldu'' Saniyelerle kurtuldular "Birden büyük bir gürültü oldu" Saniyelerle kurtuldular