AK Parti'nin 17. yaşına bisikletli kutlama

AK Parti'nin 17. yaşına bisikletli kutlama

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları üyeleri, AK Partinin 17. Kuruluş yıldönümünü kutlamak için 1. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden AK Parti Genel Merkezine pedal çevirdi.

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları üyeleri, AK Parti'nin 17. kuruluş yıldönümünü bisiklete binerek kutladı. Üyeler, 1. Türkiye Büyük Millet Meclisi binasından AK Parti Genel Merkezine kadar pedal çevirdi. Bisikletli kutlamaya katılanlardan AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Özdemir, "Bugün 14 Ağustos, partimizin kuruluş yıldönümü. Bugün, 'Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' diyen, Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'yi, Erdemliler Hareketini bir siyasi parti organizasyonu haline getirdiği gün. Bugün biz, Ankara Gençlik Kolları olarak, bisikletle, pedal çevirerek ilk meclisten genel merkezimize doğru yol aldık" dedi. 

"GENÇ İŞİ BİR ETKİNLİKLE KUTLAMAK İSTEDİK" 
Özdemir sözlerini şöyle sürdürdü: 
"Biz Gençlik kolları olarak, partimizin kuruluş yıldönümünü 'genç işi' bir etkinlikle kutlamak istedik. "Gelenekten geleceğe, ilk günkü aşkla" temalı bu etkinliğimizde amacımız, arkadaşlarımızla birlikte eğlenceli vakit geçirip bisiklet sürüp aynı zamanda da partimizin kuruluş yıldönümü kutlamak." 

"Bugün 17 yıllık tarihinde yargı, askeri darbe girişimi ve bugün, ekonomik bir savaşla karşı karşıya kalan partimizin her daim arkasında milletimiz var olmuştur" diyen Özdemir, "Tıpkı, Kurtuluş Savaşı yıllarında birinci Meclis'in temsilcileri nasıl Milletten seçildiyse ve milli ise bugün, Milletin bağrından çıkan Partimiz, AK Parti de o derece millidir ve bu hareketin milletimizden aldığı destek de hareket de devam edecek. İnşallah, Partimizin nice yıllarında birlikte, yine hep bir arada kutlayacağız" ifadesini kullandı. 

Partililer, bisikletle AK Parti Genel Merkezine geldikten sonra, bina önünde Türk Bayrağı açtı. 

Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü

Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü

Lokantada çalışan komiyi sırtından bıçakladı Lokantada çalışan komiyi sırtından bıçakladı

Bursa'da adliyede mübaşire kafa atan genç tutuklandı Bursa'da adliyede mübaşire kafa atan genç tutuklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

Korkunç ölüm! Birkaç saniye sonra... Korkunç ölüm! Birkaç saniye sonra...

Bursa'da zehir tacirleri nefes kesen kovalamacayla yakalandı Bursa'da zehir tacirleri nefes kesen kovalamacayla yakalandı

Bursa Osmangazi'nin 2019 yılı bütçesi belli oldu Bursa Osmangazi'nin 2019 yılı bütçesi belli oldu

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa Aktopraklık'ta 7 bin 500 yıllık ''ayak izleri'' bulundu Bursa Aktopraklık'ta 7 bin 500 yıllık "ayak izleri" bulundu

AK Parti'den oda ve borsa başkanları için yasa teklifi AK Parti'den oda ve borsa başkanları için yasa teklifi

Polis, astsubay ve gardiyanın aşk üçgeninde şoke eden detaylar! Polis, astsubay ve gardiyanın aşk üçgeninde şoke eden detaylar!