Ak Parti'den MÜSİAD Bursa'ya ziyareti

Ak Parti'den MÜSİAD Bursa'ya ziyareti

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, önceki dönem İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ile AK Parti Bursa Milletvekilleri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ahmet Yıldız, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi'ni ziyaret etti.

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, önceki dönem İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ile AK Parti Bursa Milletvekilleri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ahmet Yıldız, MÜSİAD Bursa Şubesi'nin konuğu oldu.

"MÜSİAD net bir tavır sergiledi"

MÜSİAD Bursa Şubesi Dernek Merkezi'nde gerçekleştirilen, MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses ve dernek üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekti. 24 Haziran seçimlerinde MÜSİAD'ın net bir tavır sergilediğini hatırlatan Salman, "Sergilediğiniz duruştan ötürü sizlere teşekkür ederiz. Bu toplantılarda istişare kültürümüzü geliştiriyoruz" dedi.

"Önerileri dinliyoruz"

Teşekkür ziyaretine katılan önceki dönem İçişleri Bakanı Efkan Ala da 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Efkan Ala, seçim öncesi ziyaret edilen kurumlara yapılan bu ziyaretler vesilesiyle, bu kurumların yeni döneme ilişkin değerlendirmelerini ve önerilerinin alındığının altını çizdi.

"MÜSİAD yerli ve milli bir duruş sergiledi"

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu ise MÜSİAD'ın her zaman olduğu gibi 24 Haziran'da da yerli ve milli bir duruş sergilediğine dikkat çekti. Çavuşoğlu, "Bu çatı altında bulunmak gurur duyuyor ve destekleriniz için size teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Son günlerde ekonomide yaşanan gelişmelere değinen ve birlik ve beraberlik içerisinde her engelin aşılabileceğine işaret eden Çavuşoğlu, "Dönem birlikte olmak dönemi" mesajı verdi.

Ev sahibi kurum adına konuşan ve AK Parti heyetini kabul etmekten gurur duyduklarını belirten MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses de "İnşallah bu ziyaret bir teşekkür ziyaretinden ötede hem iş dünyasına, hem kentimize, hem memleketimize faydalı sonuçlar doğurur. Yapılan bu ziyaret, bizi gerçekten sevindirdi ve problemlerimiz aktarma noktasında bir imkana sahip olduk. Yine bu vesileyle kentimiz, memleketimiz için söyleyeceklerimizi söyleme fırsatı yakaladık" dedi.

 

 

 

Bursa'ya Suriyeli gelin geldi Bursa'ya Suriyeli gelin geldi

Bursa'da patlamada yaralananların isimleri belli oldu Bursa'da patlamada yaralananların isimleri belli oldu

Trump'tan Türkiye'ye teşekkür! Trump'tan Türkiye'ye teşekkür!

Usta oyuncu Yakup Yavru son yolculuğuna uğurlandı Usta oyuncu Yakup Yavru son yolculuğuna uğurlandı

Karakoldaki sorgu odasında ilişkiye girerken yakalandılar Karakoldaki sorgu odasında ilişkiye girerken yakalandılar

Yok böyle vahşet! Bu halde bulundu Yok böyle vahşet! Bu halde bulundu

Caminin tuvaletinden gelen sesler polisi alarma geçirdi Caminin tuvaletinden gelen sesler polisi alarma geçirdi

Kuru yemiş fiyatlarına yüzde 30 zam Kuru yemiş fiyatlarına yüzde 30 zam

Dan Bilzerian hakkında flaş iddia! Dan Bilzerian hakkında flaş iddia!

Suriyeli küçük Halime'den güzel haber Suriyeli küçük Halime'den güzel haber

Myrleia Antik Kenti Platformu'ndan Bursa'ya kitlesel boykot çağrısı Myrleia Antik Kenti Platformu'ndan Bursa'ya kitlesel boykot çağrısı

Bursa'da zehir tacirleri uyuşturucuyu 30 bin liralık silahla koruyor Bursa'da zehir tacirleri uyuşturucuyu 30 bin liralık silahla koruyor

Bursa'da sahte diplomalı estetik doktoru gözaltında! Bursa'da sahte diplomalı estetik doktoru gözaltında!

Korkutan görüntünün sebebi ortaya çıktı Korkutan görüntünün sebebi ortaya çıktı

Yavru köpeğe akılalmaz işkence Yavru köpeğe akılalmaz işkence

Adnan Oktar'ın 30 yıllık kara kutusu itirafçı oldu Adnan Oktar'ın 30 yıllık kara kutusu itirafçı oldu

Bursalılar aksiyona doyacak Bursalılar aksiyona doyacak