AK Parti'den MHP'ye bayram ziyareti

AK Parti'den MHP'ye bayram ziyareti

AK Parti, Kurban Bayramı dolayısıyla MHP'yi ziyaret etti.

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan başkanlığındaki AK Parti heyetini, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Kadın Kolları Genel Koordinatörü ve Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Yıldırım ağırladı. Burada konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, 15 Temmuz darbe girişimine değinerek, "15 Temmuz, bir işgal girişimiydi. Daha fenalarını bu milletin ferasetiyle atlatmış olduk. Kim bilir bugün biz ne haldeydik. Bayramlaşmaları yapabilecek miydik, yapamayacak mıydık. Türkiye'nin kan gölüne döneceği kesindi" diye konuştu. 

Karakaya, "Bu tür darbelerin kendi içimizden değil de aslında dış odaklı olduğunu, hedefin de doğrudan doğruya Türk milleti olduğunun da farkına vardı. 12 Eylül darbesi, evet bizim askerimizin yaptığı darbe ama aradan geçen 30 yıl sonrasında bunun arkasında kimlerin olduğu anlaşıldı. Bunun bir ayağının hep dışarıda olduğu görüldü. Biz, bu tür darbeleri kalktı zannettik. Uçaklarla, silahlarla, tanklarla darbe olmaz, başka türlü olur diye düşünüyorduk. Şu an yapılmaya çalışılan, ekonomi üzerinden yapılan darbe gibi" şeklinde konuştu. 

"TÜRKİYE'NİN BİRLİĞİNE KAST EDEN FAALİYETLERDE BULUNUYOR" 
Karakaya, ABD ile gerilime neden olan Rahip Brunson olayına ilişkin ise "Türkiye'deki suçları, Türk yasalarına göre sabit. Türkiye'nin birliğine, dirliğine kast eden faaliyetlerde bulunuyor, bu kesin. Ama adam bir din adamı kisvesi altında bu yaptıklarını sanki Türkiye'nin kasıtlı davranış içerisindeymiş havasına döndürmeye çalışıyor. Bu dönem çok daha uyanık olunması gereken bir dönem" değerlendirmesinde bulundu. 

AK Parti Ankara Milletvekili Ceylan ise Türkiye'de her darbeden sonra insanların sessiz kaldığını anımsatarak, "Ama bu darbe teşebbüsünde insanlar 'yeter' dedi. İnsanlar saat 22.00'dan sonra sokağa döküldü" dedi. 

"TÜRKİYE, BÜTÜN MAZLUM ÜLKELERİN UMUDU" 
Ceylan, "Önemli bir süreçten geçiyoruz. Yeni bir sisteme geçtik. Bu sistemde inşallah çok daha hızlı kararlar alınarak ülkenin yolu açılacaktır. Türkiye'nin başarısı sadece Türkiye'yi kurtarmıyor, bütün mazlum ülkelerin umudu Türkiye. Türkiye'nin hak ettiği yerde olacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı. 

İmamları kızdıran yoruma tepki: Cenaze namazını kıldırmayın İmamları kızdıran yoruma tepki: Cenaze namazını kıldırmayın

Müşteri iletişim merkezlerine yeni standart Müşteri iletişim merkezlerine yeni standart

Van'da korkunç olay! Van'da korkunç olay!

Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti! Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti!

Bursa Büyükorhan'da toplu balık ölümleri korkuttu Bursa Büyükorhan'da toplu balık ölümleri korkuttu

Tavuk eti fiyatlarında korkunç artış! Tavuk eti fiyatlarında korkunç artış!

Bursa'da bedavacılardan dayak yiyen güvenlik görevlisini isyan ettiren karar Bursa'da bedavacılardan dayak yiyen güvenlik görevlisini isyan ettiren karar

Bursa'da satılık Cami elde kaldı, dernek başkanı 10 lira kampanyası başlattı Bursa'da satılık Cami elde kaldı, dernek başkanı 10 lira kampanyası başlattı

Bursa'da hem saz çalıyor hem ayakkabı tamir ediyor Bursa'da hem saz çalıyor hem ayakkabı tamir ediyor

Bursa'da tüplü doğalgaz protestosu Bursa'da tüplü doğalgaz protestosu

Korkunç görüntü! Genç kadın kendini böyle bıraktı Korkunç görüntü! Genç kadın kendini böyle bıraktı

Yürek burkan sözler! ''Polis amca ne olur annemi bekleyelim'' Yürek burkan sözler! "Polis amca ne olur annemi bekleyelim"

Diri diri toprağa gömüldüler! ''Toprağın ağırlığını ya da hafifliğini hissetmeye çalıştık'' Diri diri toprağa gömüldüler! "Toprağın ağırlığını ya da hafifliğini hissetmeye çalıştık"

Bursa'da bu yollara dikkat! (24 Eylül 2018 Pazartesi)	Bursa'da bu yollara dikkat! (24 Eylül 2018 Pazartesi)

Faruk Çelik'ten Bursa adaylığı haberlerine gelen yorumlara sert tepki! Faruk Çelik'ten Bursa adaylığı haberlerine gelen yorumlara sert tepki!