AK Parti'den Bursa'da temizlik hareketi

AK Parti'den Bursa'da temizlik hareketi

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları, AK Gençlik Çevre Hareketi kapsamında 17 ilçede aynı anda temizlik çalışması yaptı.

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları, Çevre Şehircilik ve Kültür Bakanlığı'nın 'Çevre İçin Harekete Geç Projesi' kapsamında, geniş kapsamlı temizlik hareketi başlattı. 'AK Gençlik Çevre Hareketi' adıyla Bursa'nın tüm ilçelerinde eş zamanlı temizlik çalışması gerçekleştiren AK Partili gençler, çöplerden arındırılmış bir çevre hedeflediklerini dile getirdiler.

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, Çevre, Şehircilik ve Kültür Bakanlığı'nın başlattığı projenin, 81 ilde aynı anda başladığını belirterek, kendilerinin de Bursa'da projeyi uygulayarak temiz ve yaşanılabilir bir çevre ve doğa için duyarlılıklarını ortaya koyduklarını söyledi.

TÜM İLÇELERDE EŞ ZAMANLI TEMİZLİK

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çeşitli etkenler nedeniyle çevre ve doğanın kirlendiğine vurgu yapan Köse, toplumdaki tüm bireylerin gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre ve doğa bırakma sorumluluğu bulunduğunu belirtti. AK Partili gençler olarak bu konuda hem sorumluluklarını yerine getirmek, hem toplumda çevre ve doğaya karşı duyarlılık- farkındalık oluşturmak istediklerini kaydeden Tarık Köse, Bursa'nın 17 ilçesinde aynı anda çalışma yaptıklarını dile getirdi.  

EN İYİ TEMİZLİK KİRLETMEMEKTİR

Toplumdaki tüm bireylerin, çevreyi kirletip sonradan temizlemenin bir çözüm olmadığını bilmesi gerektiğini, en iyi temizliğin çevreyi kirletmemek olduğunu söyleyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, projeye ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:

"Başkanlığımızın projeyi başlatmaktaki amacı daha yaşanılabilir ideal kentlere ulaşmak. Gençlik kolları olarak biz de bu projenin her aşamasında üstümüze düşen görevi yerine getireceğiz. Gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuz olduğunu, tüm bireylere anlatmalıyız. Temiz bir çevre ve doğa idealine ulaşmak insanların elinde. Doğayla ne kadar barışık yaşarsak,  dünyamızı o kadar yaşanılacak yer yaparız. Bilmeliyiz ki çevre ve doğayı kirletmek, yaşam kaynaklarını yok etmekle kendi varlığımızı yok etmek aynı anlama gelir. Çevre ve doğaya saygı göstermemizin,  kendimize saygı anlamına geldiğini unutmamalıyız." 

Bursa'da T2 hattına 3 aylık süre Bursa'da T2 hattına 3 aylık süre

Yargıtay'dan Enis Berberoğlu kararı Yargıtay'dan Enis Berberoğlu kararı

Bursa'daki FETÖ operasyonunda 7 tutuklama! Bursa'daki FETÖ operasyonunda 7 tutuklama!

Bursa'da gece güreşleri moda oldu Bursa'da gece güreşleri moda oldu

Mabel Matiz'e FETÖ soruşturmasında karar! Mabel Matiz'e FETÖ soruşturmasında karar!

Profesör Sakınç: ''Marmara'da 7,2 ile 7,4 civarında deprem olacak'' Profesör Sakınç: "Marmara'da 7,2 ile 7,4 civarında deprem olacak"

Bursa'da polisi metrelerce sürükledi Bursa'da polisi metrelerce sürükledi

Bursa'da tartıştığı abisini vurmuştu, adliyeye sevk edildi Bursa'da tartıştığı abisini vurmuştu, adliyeye sevk edildi

Günde 2 bardak idrar içiyor! Günde 2 bardak idrar içiyor!

Çalıştığı bankayı milyonlarca lira dolandırdı Çalıştığı bankayı milyonlarca lira dolandırdı

Bursa'da oto farelerini yakalamak için 60 güvenlik kamerasını incelediler Bursa'da oto farelerini yakalamak için 60 güvenlik kamerasını incelediler

İşitme engelli kadına saldırdı İşitme engelli kadına saldırdı

Bursa'da kamyonet çalan şahıslar yakayı ele verdi Bursa'da kamyonet çalan şahıslar yakayı ele verdi

Bursa'ya yeni şehitlik anıtı Bursa'ya yeni şehitlik anıtı

Böyle ifşa ettiler! Kendini çocuk doktoruyum diye tanıtıp... Böyle ifşa ettiler! Kendini çocuk doktoruyum diye tanıtıp...

Talat Bulut'a dava açan kostümcüyle ilgili şoke eden belge! Talat Bulut'a dava açan kostümcüyle ilgili şoke eden belge!

'Hz. Ali'nin torunuyum' diyerek koyunlarını çaldılar! 'Hz. Ali'nin torunuyum' diyerek koyunlarını çaldılar!

Akıncı Üssü davasında şok ifadeler:  Bu çocukları yormayın, akşama yorulacaklar Akıncı Üssü davasında şok ifadeler: Bu çocukları yormayın, akşama yorulacaklar