5 kişi evde ölü bulundu!

5 kişi evde ölü bulundu!

Avustralya'da Mayıs ayından bu yana üçüncü katliamın dehşetini yaşıyor! İkiz bebekler, üç yaşlarındaki ablaları, anne ve büyükannenin cesedini gören polisler şoka uğradı.

Avustralya'nın batısındaki Perth kentinde bir evde, 3  çocuk ile anne ve büyükannelerinin ölü bulunduğu bildirildi. 

Batı Avustralya polisinden yapılan açıklamaya göre, Bedford semtindeki  evde 2 yaşındaki ikizler Alice ve Beatrix, 3,5 yaşındaki ablaları Charlotte, 47  yaşındaki anneleri Mara Lee Quinn ve 74 yaşındaki büyükanneleri Beverley Quinn'in  cesetleri bulundu.

Kurbanların öldürüldüğünü onaylayan polis, cinayet suçlaması ile  sorgusu tamamlanan ve ismi açıklanmayan 24 yaşındaki bir erkek zanlının mahkemeye  çıkartılacağını açıkladı.

Söz konusu şahsın olayın ardından polise teslim olarak ifade verdiği  belirtilirken, polis zanlının kurbanlarla olan bağlantısı veya akrabalık derecesi  hakkında açıklamada bulunmadı.

Yerel medyada yer alan haberlerde, zanlının kurbanlarla aynı evde  kaldığı belirtildi.

Batı Avustralya Emniyet Müdür Yardımcısı Paul Steel Paul, dünkü  açıklamasında söz konusu kişinin polisteki sorgusunun sürdüğünü söylemişti.  Steel, kurbanların nasıl öldürüldükleri hakkında bilgi paylaşımında bulunmamış,  "Bu sadece aile ve onların arkadaşları için trajik değil, aynı zamanda olaya ilk  müdahaleyi yapmak zorunda kalan ilk yardım ekipleri için de trajik." ifadelerini  kullanmıştı.

Mayıstan bu yana üçüncü olay

Batı Avustralya'da tatil kasabalarından Margaret River'ın Osmington  semtindeki bir evde 4'ü çocuk 7 kişinin cesedi bulunmuştu. Mayıs 2018'de yaşanan  olayda, büyükbabanın, eşini, kızını ve 4 torununu öldürdükten sonra intihar  ettiği ortaya çıkmıştı.

Temmuzda ise Perth'in kuzeyindeki Ellenbrook'ta bir evde anne ve iki  çocuğu ölü bulunmuş, olayın faili olduğu belirlenen oğlu tutuklanmıştı. 

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!

Akıl almaz kaza: 1 yaralı Akıl almaz kaza: 1 yaralı

Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı

Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı! Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı

Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı  Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: ''Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: "Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor"

MHP Bursa'dan Dündar'a destek! MHP Bursa'dan Dündar'a destek!

Ahmet Kural'a takipsizlik kararı! Ahmet Kural'a takipsizlik kararı!