5 kişi evde ölü bulundu!

5 kişi evde ölü bulundu!

Avustralya'da Mayıs ayından bu yana üçüncü katliamın dehşetini yaşıyor! İkiz bebekler, üç yaşlarındaki ablaları, anne ve büyükannenin cesedini gören polisler şoka uğradı.

Avustralya'nın batısındaki Perth kentinde bir evde, 3  çocuk ile anne ve büyükannelerinin ölü bulunduğu bildirildi. 

Batı Avustralya polisinden yapılan açıklamaya göre, Bedford semtindeki  evde 2 yaşındaki ikizler Alice ve Beatrix, 3,5 yaşındaki ablaları Charlotte, 47  yaşındaki anneleri Mara Lee Quinn ve 74 yaşındaki büyükanneleri Beverley Quinn'in  cesetleri bulundu.

Kurbanların öldürüldüğünü onaylayan polis, cinayet suçlaması ile  sorgusu tamamlanan ve ismi açıklanmayan 24 yaşındaki bir erkek zanlının mahkemeye  çıkartılacağını açıkladı.

Söz konusu şahsın olayın ardından polise teslim olarak ifade verdiği  belirtilirken, polis zanlının kurbanlarla olan bağlantısı veya akrabalık derecesi  hakkında açıklamada bulunmadı.

Yerel medyada yer alan haberlerde, zanlının kurbanlarla aynı evde  kaldığı belirtildi.

Batı Avustralya Emniyet Müdür Yardımcısı Paul Steel Paul, dünkü  açıklamasında söz konusu kişinin polisteki sorgusunun sürdüğünü söylemişti.  Steel, kurbanların nasıl öldürüldükleri hakkında bilgi paylaşımında bulunmamış,  "Bu sadece aile ve onların arkadaşları için trajik değil, aynı zamanda olaya ilk  müdahaleyi yapmak zorunda kalan ilk yardım ekipleri için de trajik." ifadelerini  kullanmıştı.

Mayıstan bu yana üçüncü olay

Batı Avustralya'da tatil kasabalarından Margaret River'ın Osmington  semtindeki bir evde 4'ü çocuk 7 kişinin cesedi bulunmuştu. Mayıs 2018'de yaşanan  olayda, büyükbabanın, eşini, kızını ve 4 torununu öldürdükten sonra intihar  ettiği ortaya çıkmıştı.

Temmuzda ise Perth'in kuzeyindeki Ellenbrook'ta bir evde anne ve iki  çocuğu ölü bulunmuş, olayın faili olduğu belirlenen oğlu tutuklanmıştı. 

Muavin şoför, yolcular rezil oldu (ÖZEL HABER) Muavin şoför, yolcular rezil oldu (ÖZEL HABER)

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün Bursa'da kiralara zam yapması isyan ettirdi Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün Bursa'da kiralara zam yapması isyan ettirdi

Bursa'da feci kaza! Facianın eşiğinden dönüldü Bursa'da feci kaza! Facianın eşiğinden dönüldü

Bursa'da EYT izdihamı! Bursa'da EYT izdihamı!

Denizli'de eğitim uçağı düştü Denizli'de eğitim uçağı düştü

Bursa'da 81 yaşındaki görme engelli, tuhafiye ürünleri satıyor Bursa'da 81 yaşındaki görme engelli, tuhafiye ürünleri satıyor

Kız arkadaşına tecavüz edip çıplak fotoğraflarını... Kız arkadaşına tecavüz edip çıplak fotoğraflarını...

Bursa'da doğumundan 11 yıl öncesine ait evlilik kaydı çıktı Bursa'da doğumundan 11 yıl öncesine ait evlilik kaydı çıktı

Hamburger yiyen hamile kadının hayatı kabusa döndü Hamburger yiyen hamile kadının hayatı kabusa döndü

Yunan taraftarlar, tribünde Türk Bayrağı yaktı Yunan taraftarlar, tribünde Türk Bayrağı yaktı

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın Mevlid Kandili mesajı Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın Mevlid Kandili mesajı