45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için geri sayım başladı!

45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için geri sayım başladı!

Televizyon ve müzik dünyasının ünlü isimleri için heyecan dolu bir bekleyiş başladı.

Televizyon ve müzik dünyasının ünlü isimleri için heyecan dolu bir bekleyiş başladı. Bu yıl Aralık ayında 45. senesini kutlayan Pantene Altın Kelebek'te yine yetenekleri ve başarılarıyla kariyerlerinde dönüşüm geçiren isimler ödüllerine kavuşacak.

Hürriyet ve Pantene iş birliğiyle gerçekleştirilen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için hazırlıklar başladı. Televizyon ve müzik dünyasının 'en iyileri'nin ödüllerine kavuşacağı bu büyük gece ile , geçtiğimiz yıl boyunca yetenekleri ve başarılarıyla ses getiren isimler, Pantene Altın Kelebek sahibi olacaklar.

45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde jüri, sunucu, gecede sahne alacak gibi ünlü isimlerin yanı sıra, yıl boyunca yetenekleri, güçleri ve başarılı performanslarıyla dikkat çeken Türkiye'nin genç yetenekleri arasından seçilen Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülünün sahibi olacak isimler de merakla bekleniyor. Sektörün en yetenekli isimleri kariyerlerinde kendilerinin en iyi halini sergileyen işleri ile bu yılın kazananları olacak. 45. Pantene Altın Kelebek töreninde ödülüne kavuşarak kariyerlerinde önemli bir dönüşüme başlayacaklar.

Pantene Altın Kelebek'te yine ilkler yaşanacak

45. Pantene Altın Kelebek'te bu yıl ilk kez "En İyi DJ" ve "En İyi İnternet Dizisi" kategorisinde de ödül veriliyor. Günümüzde oldukça popüler olan sektörün en iyi DJ'lerinden biri bu yıl Türkiye'nin en prestijli ödül törenlerinden biri olan Pantene Altın Kelebek'te sahneye çıkarak hayranlarının desteğiyle kazandıkları ödülü alacak. Son yıllarda dijital platformlardalanında başarılı YouTuber/Instagrammer'la özel açılan kategorilerden sonra bu yıl da En İyi DJ kategorisi ile yeni yetenekleri benimseyen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahneyi yeniden yıldızlarla dolduracak.

45. Pantene Altın Kelebek töreninde bu yıl tam 37 kategoride ödül verilecek

Televizyon ve müzik dünyasına 2018 yılında damgasını vurmuş isimlerin sahneye çıkacağı gecede; En İyi Dizi, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Çocuk Oyuncu, En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu, En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu, En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu, En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu, En İyi Komedi Dizisi, En İyi Romantik Komedi Dizisi, En İyi Dizi Çifti, En İyi Dizi Müziği, En İyi Senarist, En İyi Yönetmen, En İyi Erkek Haber Sunucusu, En İyi Kadın Haber Sunucu, En İyi Haber Programı, En İyi Erkek Sunucu, En İyi Kadın Sunucu, En İyi Müzik Grubu, En İyi Pop Müzik Erkek, En İyi Pop Müzik Kadın, En İyi Klip, En İyi Proje, Yılın Şarkısı, En İyi Fantezi Müzik Erkek, En İyi Halk Müziği Erkek, En İyi Fantezi Müziği Kadın, En İyi Halk Müziği Kadın, En İyi Çıkış Yapan, En İyi Gündüz Kuşağı, En İyi Yarışma, En İyi Spor Programı, En İyi Youtuber / Instagrammer, En İyi İnternet Dizisi, En İyi Dj, Azerbaycan En İyisi kategorilerinde ödüller verilecek.

45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni canlı yayınla hürriyet.com.tr, Kanal D ve TeVe 2'den takip edilebilecek.

İstanbul'da iş insanına silahlı saldırı İstanbul'da iş insanına silahlı saldırı

Bursa'da gümrük kaçakçılarına darbe! Bursa'da gümrük kaçakçılarına darbe!

İstanbul Unkapanı Köprüsü'nde şüpheli ölüm İstanbul Unkapanı Köprüsü'nde şüpheli ölüm

Bursa'da hırsızlar PTT acentesini soydu Bursa'da hırsızlar PTT acentesini soydu

İngiltere'de Brexit anlaşması onaylandı! İngiltere'de Brexit anlaşması onaylandı!

Ve ilk kafile sınıra ulaştı! Ve ilk kafile sınıra ulaştı!

Türkiye'den Kaşıkçı cinayetine ilişkin son dakika açıklaması: Artık uluslararası soruşturma şart Türkiye'den Kaşıkçı cinayetine ilişkin son dakika açıklaması: Artık uluslararası soruşturma şart

Kendilerini 'MİT' personeli olarak tanıtan çete çökertildi Kendilerini 'MİT' personeli olarak tanıtan çete çökertildi

4 mahalleyi tehdit eden orman yangını 4 mahalleyi tehdit eden orman yangını

İzmir'de tarihi eser operasyonu: 18 parça tarihi eser ele geçirildi. İzmir'de tarihi eser operasyonu: 18 parça tarihi eser ele geçirildi.

Torba teklifteki 5. madde kabul edildi Torba teklifteki 5. madde kabul edildi

RTÜK'ten reyting rekortmeni dizilere ''şiddet'' cezası RTÜK'ten reyting rekortmeni dizilere "şiddet" cezası

Kaçırılan Berfin'in babası: 4- 5 kızı daha kaçırmışlar Kaçırılan Berfin'in babası: 4- 5 kızı daha kaçırmışlar

Bursa Yıldırım'da su kesintisi	Bursa Yıldırım'da su kesintisi

Özal Ailesi'nin köşkü satılıyor! İşte fiyatı... Özal Ailesi'nin köşkü satılıyor! İşte fiyatı...

Sendika başkanını öldüren zanlının ifadesi ortaya çıktı Sendika başkanını öldüren zanlının ifadesi ortaya çıktı