35 güvercini çalan 2 şahsa suçüstü

35 güvercini çalan 2 şahsa suçüstü

Kahramanmaraş'ta bisikletle giderken polis tarafından durdurulan ve yapılan kontrolde yanlarındaki çuvalla çantada 35 çalıntı güvercin bulunan Muhammed D. (36) ile A.B. (16), gözaltına alındı. Kuşlardan 4'ünün öldüğü belirlendi, diğer güvercinler ise sahibine teslim edildi.

Kahramanmaraş'ta İstasyon Mahallesi Madalyonlu Kavşak'ta uygulama yapan polisler, bisikletle çuval ve koliler taşıyan Muhammed D. (36) ile A.B.'yi (16) durdurdu. Polisler, yaptıkları kontrolde A.B.'nin elindeki çuval ve kolilerde 4'ü ölü 23 güvercin, Muhammed D.'nin sırt çantasında ise 12 güvercin buldu.

Polislerin güvercinleri nereden aldıklarını sorması üzerine şüpheliler, bir kümesten çaldıklarını itiraf etti. Ekipler Muhammed D. ile A.B.'yi gözaltına alırken, havasızlıktan ölmek üzere olan güvercinleri kafeslere koydu.

Yapılan araştırmada, güvercinlerin Ahmet Eşil'e ait olduğu belirlendi ve Asayiş Şube Müdürlüğü'ne davet edilerek sahibine güvercinler teslim edildi. Eşil, güvercinlerini sağ salim teslim aldığı için mutlu olduğunu belirterek polislere teşekkür etti.

4 katlı bina çöktü! 4 katlı bina çöktü!

Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti

Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada

Katliam gibi olay! Çocuklarının gözü önünde dehşet saçtı Katliam gibi olay! Çocuklarının gözü önünde dehşet saçtı

Sokak ortasında skandal görüntü! Sokak ortasında skandal görüntü!

21 kişi hayatını kaybetmişti...  Çöken binadaki ihmaller bilirkişi raporunda! 21 kişi hayatını kaybetmişti... Çöken binadaki ihmaller bilirkişi raporunda!

Bursa'ya Cumhurbaşkanı'ndan doping etkisi Bursa'ya Cumhurbaşkanı'ndan doping etkisi

''Yılın Mutlu İlçesi'' Bursa Nilüfer oldu "Yılın Mutlu İlçesi" Bursa Nilüfer oldu

Bursa'da açılan üç tanzim satış noktasında alışverişler başladı Bursa'da açılan üç tanzim satış noktasında alışverişler başladı

Fahri konsolos ve eski CEO Zafer Türker yaşamına son verdi Fahri konsolos ve eski CEO Zafer Türker yaşamına son verdi

Bursa'da okulda ahşap oyuncak imal ediyorlar Bursa'da okulda ahşap oyuncak imal ediyorlar